Czego szukasz?
Homebook.pl
Homebook.pl
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Wieczór z architekturą na Złotej 44

„Żagiel” – Złota 44 w Warszawie to jeden z najwyższych apartamentowców w Europie, definiujący na nowo pojęcie luksusu, który został zaprojektowany przez światowej sławy projektanta polskiego pochodzenia Daniela Libeskinda. Ten niezwykle interesujący obiekt zainspirował nas do zorganizowania wyjątkowej konferencji, która odbędzie się 22 listopada 2019 r. na 50. piętrze, skąd podziwiać będziemy obraz wieczornej panoramy Warszawy.

Na spotkaniu pojawi się Mark Kubaczka, który wspólnie z Danielem Liebekindem stworzył projekt Złotej 44. Mark Kubaczka jest założycielem pracowni Artchitecture, wielokrotnie wyróżnianej m.in. za projekt zagospodarowania Bulwarów nad Wisłą czy Bałtyckiego Centrum Biznesu.

Na spotkaniu zaprezentuje temat pt.: „Złota 44 – Sen czy koszmar architekta?” Natomiast pracownia architektoniczna Mokaa przedstawi projekt realizacji jednego z apartamentów w wieżowcu. Uczestnicy spotkania będą mieli również okazję zwiedzania niedostępnych na co dzień apartamentów pokazowych.

Spotkanie dopełni bankiet, podczas którego mistrzowie świata Champion Bartender Quality będą serwować precyzyjnie dopracowane i udekorowane koktajle.

Spotkaniu patronuje serwis Homebook.pl.


Inne artykuły w tej kategorii