Czego szukasz?
Zobacz także
EPSON
EPSON
Opublikowany:  

Projektor – jaki wybrać? Oglądaj ME w piłce nożnej w najwyższej jakości!

12 czerwca 2020 to dzień, na który czeka każdy fan piłki nożnej. Tego dnia rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Fani już teraz żyją tym wydarzeniem, szczególnie że ME po raz pierwszy odbędą się w zmienionej formule. Rozważaniom, czy reprezentacja Portugalii obroni tytuł, Polsce w końcu uda się wyjść z grupy, a organizacja mistrzostw aż w 12 miastach w 12 państwach zakończy się sukcesem, nie mają końca. Aby jednak o tym się przekonać, koniecznie trzeba na bieżąco śledzić Euro 2020. Jak najwygodniej to zrobić? Wybrać się do sportowego pubu, a może zainwestować w projektor?

Euro 2020 – w pubie czy w domu?

Wspólne przeżywanie sportowych wydarzeń ma w sobie coś niezwykłego. Radość z dobrego podania, euforia ze strzelenia bramki, smutek po jej utracie, łzy po przegranym meczu – takie emocje warto dzielić z innymi, a gdzie to robić, jeśli nie w sportowym pubie lub barze? W czasie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej niemal każde takie miejsce zaprasza do wspólnego oglądania meczów. Okazuje się jednak, że nie zawsze sportowy pub to najlepsze miejsce na oglądanie piłkarskich wydarzeń. Dlaczego? Bo w tych najlepszych często o dobre miejsca trudno, a siedzenie daleko od odbiornika niekorzystnie wpływa na odbiór obrazu i dźwięku.

Kolejny minus to tłumy, które zdecydują się na śledzenie meczów w przestrzeni publicznej. Oznacza to m.in. duże trudności w powrocie po meczu do domu – wzmożony ruch sprawia, że zamówienie taksówki (w dużym mieście) graniczy z cudem, a podróż komunikacją miejską niewiele ma wspólnego z komfortem. Wiele osób nie chcąc narażać się na te niedogodności, decyduje się więc na oglądanie Euro 2020 w domu – w rodzinnym gronie lub wspólnie ze znajomymi. Jak jednak w domowym wnętrzu zapewnić sobie maksymalny komfort śledzenia sportowych zmagań? Najlepiej zdecydować się na zakup projektora.

Projektor – przyjaciel piłkarskich fanów

Współczesne projektory to sprzęty na najwyższym poziomie. Przykładem tego, że spełniają one wysokie standardy, są urządzenia marki Epson. Dzięki temu oglądając mecz piłkarski czy inne zawody sportowe można poczuć się tak, jakby faktycznie siedziało się na stadionie i mogło przeżywać emocje „na żywo”. Co więcej, poza śledzeniem tego jak grają inni, po podłączeniu konsoli lub komputera, używając projektora można samemu rozegrać mecz na boisku w ogromnej naturalnej skali, wręcz zanurzając się w realistycznym świecie. Atuty projektorów Epson pozwalają im konkurować nawet z najlepszymi telewizorami. Na co można liczyć, oglądając mecz na projektorze tej marki?

Projektor laserowy – najwyższa możliwa rozdzielczość

W epoce, której dobrze nie wspomina żaden kinomaniak, każdy sprzęt miał jedną rozdzielczość 320x200 pikseli i dwa kolory wyświetlanego obrazu. Dziś takie parametry nikogo nie satysfakcjonują. Oglądając wydarzenie sportowe, oczekujemy jak najwyższej rozdzielczości obrazu, najlepiej 4K lub Full HD. Ma to zapewnić ostrość obrazu, jego szczegółowość i przyjemniejsze konsumowanie wyświetlanych treści.

Wśród projektorów Epson wspierających najwyższą rozdzielczość, czyli 4K znajduje się model EH-LS500W. Oferuje on dyskretny design, wysoką wydajność i możliwość wyświetlania obrazu z bliskiej odległości od urządzenia projektującego. Dzięki temu sprzęt można postawić nawet w bardzo małych pomieszczeniach, bez konieczności reorganizacji domowej przestrzeni i cieszyć się idealnym obrazem. Jako plus tego projektora wymienić można też możliwość wyświetlania obrazu w jasnych pomieszczeniach. Urządzenie wyposażone jest też w pakiet PRO-UHD, który zapewnia wrażenia wizualne najwyższej jakości.

Projektor lampowy – kino domowe i rozrywka w jednym urządzeniu

Oglądanie meczu na dużym ekranie to komfort dla fanów piłkarskich emocji. Posiadając projektor EH-TW7100, można z takiego komfortu skorzystać w domowych wnętrzach. Sprzęt oferuje jakość 4K oraz system PRO-UHD, który gwarantuje wyświetlanie treści na dużym ekranie z wysokim współczynnikiem kontrastu. To jednak nie wszystkie zalety tego modelu. Jego użytkownicy doceniają jasne i żywe kolory, obraz bez migotania, łatwą konfigurację i dostęp do treści, strumieniowe przesyłanie materiałów, atrakcyjną cenę. Tu warto wspomnieć, że aby wyświetlać obraz 4K, wystarczy projektor podłączyć do urządzenia do strumieniowania. Jest on kompatybilny z konsolami do gier, dekoderami, odtwarzaczami Blu-ray, tabletami i innymi urządzeniami. Dzięki temu wydarzenia z europejskich stadionów będzie można śledzić w dowolnym miejscu i czasie. Nie ma przeszkód, aby biało-czerwonym kibicować na działce, polu namiotowym, domówce ze znajomymi.

Projektor multimedialny dla całej rodziny

Chcąc przenieść piłkarskie emocje do własnego domu, warto z bliska przyjrzeć się też modelowi EH-TW610. Jest on budżetowym rozwiązaniem, które jednak nie traci na jakości. Pozwala cieszyć się oglądaniem piłkarskich meczów na dużym ekranie. Sprzęt obsługuje rozdzielczość Full HD o jasności 3000 lumenów, ma również wbudowaną łączność wi-fi. Komfort korzystania z projektora EH-TW610 dodatkowo podwyższa technologia 3LCD, która sprawia, że materiały wyświetlane są nawet trzykrotnie jaśniejsze niż w konkurencyjnych produktach. Nie można też zapominać o prostej konfiguracji i obsłudze, która jest równie łatwa, jak w tradycyjnym telewizorze. Dwa wejścia HDMI umożliwiają podłączenie odtwarzacza DVD, konsoli do gier i wielu innych urządzeń.

Te mistrzostwa mogą być jeszcze lepsze – pełne sportowych emocji, dobrej zabawy i niezapomnianych momentów. Dzięki marce Epson wszystkie najważniejsze wydarzenia można śledzić z bliska i nie pominąć żadnego szczegółu. Obraz dostarczany przez projektory zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów sportowych przeżyć, przenosząc atmosferę stadionów piłkarskich do domowego wnętrza i pozwalając poczuć się, jakby kibicowało się na stadionie w Rzymie, Londynie, Glasgow czy Bukareszcie.


Inne artykuły w tej kategorii


Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności