Przycinamy ceny wiosną!✂️ Bestsellery w supercenach!
Wajnert Meble
Wajnert Meble
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Walka z pandemią – zobacz, jak firmy wspierają akcję #szyjemymaseczki


Materiał sponsorowany zrealizowany we współpracy z marką Wajnert Meble.


Wydarzenia ostatnich tygodni zaskoczyły nas wszystkich – nikt nie spodziewał się, że w tak krótkim czasie zmieni się nasza rzeczywistość, sprawiając, że będziemy zmuszeni zrezygnować z codziennej rutyny, zajęć i planów. W walkę z koronawirusem angażujemy się dziś tak, jak tylko potrafimy – przestrzegamy zasad higieny, nie wychodzimy z domu i wspieramy swoich najbliższych. Niestety wciąż dochodzą do nas alarmujące wiadomości – brakuje podstawowych środków ochrony osobistej, takich jak maseczki, kombinezony czy płyny do dezynfekcji. By wspomóc potrzebujących, do działania przystępują organizacje z całego kraju, także firma WAJNERT MEBLE.

Razem w walce z pandemią #szyjemymaseczki

#szyjemymaseczki

W trudnych czasach, każdy gest jest na wagę złota – marki przekazują dary i środki finansowe do szpitali, by wspomóc służbę zdrowia w walce z niewidzialnym zagrożeniem, wirusem COVID-19. WAJNERT MEBLE, firma, która na co dzień wyposaża nasze mieszkania w piękne meble, nie pozostała obojętna na zaistniałą sytuację – organizacja postanowiła wesprzeć lokalną społeczność, szyjąc maseczki dla potrzebujących. WAJNERT MEBLE od lat angażuje się w okoliczne inicjatywy, a dziś – w obliczu nieznanego dotąd zagrożenia, aktywnie włącza się do pomocy.

W firmowej szwalni ruszyła produkcja maseczek ochronnych, które w pierwszej kolejności trafiły do pracowników oraz ich rodzin. Kiedy wszyscy zostali zabezpieczeni, szwaczki ruszyły na pomoc potrzebującym członkom społeczności – strażakom, pielęgniarkom i osobom starszym. Uszyte maseczki zostały przekazane lokalnym szpitalom, przychodniom oraz aptekom, a wdzięczność i ciepłe słowa podziękowania napełniły wszystkich pracowników pozytywną energią i chęcią działania. W przeciągu kilku pierwszych dni szwaczki uszyły ponad 2000 sztuk maseczek, to jednak dopiero początek – WAJNERT MEBLE szyje dalej, włączając się w ogólnopolską akcję #szyjemy maseczki.

Pomagajmy i #wspierajmywalkęzkoronawirusem

<p>Pamiętajmy, że <strong>zakładanie maseczki ochronnej to nie wszystko</strong> – by skutecznie chronić siebie i innych, <strong>należy zachowywać wszelkie środki ostrożności oraz higienę</strong>. By edukować i zapobiegać ryzykownym zachowaniom wystartowała <strong>kampania telewizyjna „Cała Polska Walczy z koronawirusem”</strong>, a jednym z partnerów akcji została firma <strong>WAJNERT MEBLE</strong>. Spot zawiera ważne instrukcje, które pozwolą nam jeszcze lepiej zatroszczyć się o siebie nawzajem i zapobiegać rozprzestrzenianiu się COVID-19.</p>
<p>W tym trudnym okresie <strong>szczególnego wsparcia potrzebuje również służba zdrowia</strong> – pracownicy szpitali każdego dnia walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów. W okresie pandemii zapotrzebowanie na podstawowe wszelkie środki ochrony osobistej jest ogromne, dlatego <strong>WAJNERT MEBLE</strong> realizuje również <strong>wsparcie dla fundacji SIĘPOMAGA</strong>, która wspomaga finansowo szpitale w zakupie niezbędnych akcesoriów i sprzętów medycznych potrzebnych do walki z koronawirusem.</p>

Pamiętajmy, że zakładanie maseczki ochronnej to nie wszystko – by skutecznie chronić siebie i innych, należy zachowywać wszelkie środki ostrożności oraz higienę. By edukować i zapobiegać ryzykownym zachowaniom wystartowała kampania telewizyjna „Cała Polska Walczy z koronawirusem”, a jednym z partnerów akcji została firma WAJNERT MEBLE. Spot zawiera ważne instrukcje, które pozwolą nam jeszcze lepiej zatroszczyć się o siebie nawzajem i zapobiegać rozprzestrzenianiu się COVID-19.

W tym trudnym okresie szczególnego wsparcia potrzebuje również służba zdrowia – pracownicy szpitali każdego dnia walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów. W okresie pandemii zapotrzebowanie na podstawowe wszelkie środki ochrony osobistej jest ogromne, dlatego WAJNERT MEBLE realizuje również wsparcie dla fundacji SIĘPOMAGA, która wspomaga finansowo szpitale w zakupie niezbędnych akcesoriów i sprzętów medycznych potrzebnych do walki z koronawirusem.

Koronawirus to dziś główny temat we wszystkich mediach – w obliczu nowego zagrożenia, z jakim przyszło nam się mierzyć, musimy działać odpowiedzialnie. Aktywne wsparcie walki z pandemią przez polskie firmy to ważna inicjatywa – co możemy zrobić, by włączyć się do akcji? Wspierajmy osoby starsze i potrzebujące, przestrzegajmy zasad higieny i w myśl hasła #zostańwdomu nie wychodźmy, jeśli nie jest to konieczne.


Materiał sponsorowany zrealizowany we współpracy z marką Wajnert Meble.Inne artykuły w tej kategorii

Sponsorowane Wygodny wypoczynek na długie jesienne wieczory – na jakie meble postawić?

Wygodny wypoczynek na długie jesienne wieczory – na jakie meble postawić?

Sponsorowane Domowy wypoczynek, czyli meble do małego i dużego salonu – co wybrać?

Domowy wypoczynek, czyli meble do małego i dużego salonu – co wybrać?

Sponsorowane Letnia metamorfoza salonu – jak wybrać idealne meble wypoczynkowe?

Letnia metamorfoza salonu – jak wybrać idealne meble wypoczynkowe?

Sponsorowane Zostajemy w domu! Jak urządzić funkcjonalny salon do pracy na homeoffice?

Zostajemy w domu! Jak urządzić funkcjonalny salon do pracy na homeoffice?

Sponsorowane Strefa wypoczynku w salonie – w jakie meble ją wyposażyć? Letnie pomysły

Strefa wypoczynku w salonie – w jakie meble ją wyposażyć? Letnie pomysły

Sponsorowane Jaki wybrać narożnik do małego salonu?

Jaki wybrać narożnik do małego salonu?

Powiadomienie

Zapisz się do newslettera i nie przegap okazji

  • Informacje o promocjach
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności

Wysyłka

Ufamy tylko najlepszym! W Homebook dbamy o Twoje zamówienia jak nikt inny. Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi, transportowymi i lokalnymi specjalistami od dostaw.

Ufamy tylko najlepszym! W Homebook dbamy o Twoje zamówienia jak nikt inny. Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi, transportowymi i lokalnymi specjalistami od dostaw.

10 lat na rynku

Jesteśmy mistrzami inspiracji - przez 10 lat pokazujemy Polakom, jak mieszkać pięknie i komfortowo. Przekonaj się sam i stwórz swoje wymarzone wnętrze z Homebook.pl!

Jesteśmy mistrzami inspiracji - przez 10 lat pokazujemy Polakom, jak mieszkać pięknie i komfortowo. Przekonaj się sam i stwórz swoje wymarzone wnętrze z Homebook.pl!

Raty 0%

Nasza oferta to czysta magia: od 5 do 10 rat 0%! Wyjątkowa okazja, by cieszyć się wygodnymi płatnościami bez żadnych ukrytych kosztów. Nie trać czasu - skorzystaj z tej wyjątkowej szansy.

Nasza oferta to czysta magia: od 5 do 10 rat 0%! Wyjątkowa okazja, by cieszyć się wygodnymi płatnościami bez żadnych ukrytych kosztów. Nie trać czasu - skorzystaj z tej wyjątkowej szansy.

Zwrot do 60 dni

Kupujesz w Homebook.pl? Bez obaw! Masz aż 14 dni na zwrot towaru. Ale wiesz co? Jeśli masz konto u nas, to wydłużamy ten czas do aż 60 dni! Wygoda i elastyczność na najwyższym poziomie.

Kupujesz w Homebook.pl? Bez obaw! Masz aż 14 dni na zwrot towaru. Ale wiesz co? Jeśli masz konto u nas, to wydłużamy ten czas do aż 60 dni! Wygoda i elastyczność na najwyższym poziomie.