Weekendowe okazje! Stoliki do -60% ☕
Czego szukasz?
Wajnert Meble
Wajnert Meble
Opublikowany:  

Wygraj w konkursie na 35-lecie marki WAJNERT

Z pasji do piękna tworzenia mebli marka WAJNERT, od 35 lat, buduje lepsze codzienne życie i tworzy najważniejszą przestrzeń na świecie – dom. Za niezwykłością mebli stoi rodzina. To właśnie jej zapał, pomysłowość i odwaga sprawiły, że meble WAJNERT są nie tylko pięknie zaprojektowane, ale też w pełni użyteczne. Meble WAJNERT stały się częścią wielu domów.

Marka WAJNERT dziękuje, że przez 35 lat mogła być obecna przy ważnych i niezapomnianych chwilach w życiu wielu osób, dlatego z tej okazji przygotowała konkurs „Świętuj z nami 35-lecie i wygrywaj nagrody”.

Konkurs jest dla wszystkich, którzy chcieliby się podzielić swoimi wspomnieniami związanymi z marką WAJNERT, tymi sprzed lat czy sprzed chwili. Wspomnieniami niezapomnianych, radosnych chwil, ulubionego czasu spędzonego z rodziną pełnego domowego ciepła czy najbardziej wzruszających momentów życia, którym towarzyszyły meble WAJNERT.

Weź udział w konkursie!

Zadanie konkursowe:

Podziel się z nami swoją historią i pokaż na zdjęciu lub filmie swoje wspomnienie związane z marką WAJNERT.

Do wygrania 35 nagród na 35-lecie marki WAJNERT

  • Nagroda główna to sofa i fotel z kolekcji mebli TANGO.
  • II miejsce – narożnik OLAND.
  • III miejsce – fotel MULA.
  • Specjalna nagroda Internautów – sofa CALI
  • Wyróżnienia – 31 x komplet dekoracyjnych poduszek.

Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do 6 listopada 2020 r. Zgłoszenia należy dokonać na stronie konkursowej.Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności