Zostajemy w domu! Jak urządzić funkcjonalny salon do pracy na homeoffice?

Obecna sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy, zmusza nas do zupełnie innych niż dotychczas działań czy zachowań, m. in. pracy w domu. No cóż, trzeba szybciutko przystosować się i żyć dalej. A pracować dziś można wszędzie. Wystarczą telefon i komputer z dostępem do sieci. Jeśli nie mamy w domu naszego domowego biura, trzeba wygospodarować kawałek miejsca w salonie. Wtedy z pomocą przychodzą funkcjonalne rozwiązania producentów mebli.

jak urządzić salon

WAJNERT MEBLE proponuje, aby aranżując strefę do homeoffice zatroszczyć się o własne preferencje i upodobania. Wybrać miejsce sprzyjające kreatywności, miejsce, które nie rozprasza lub dekoncentruje. Idealnie będzie w salonie lub, jeśli jest potrzeba większego skupienia, w sypialni.

Przyjemność siedzenia i odpoczynku

Czasem może okazać się, że wraz ze zmianą sposobu pracy, przyszedł czas na zmianę naszego wysłużonego narożnika czy sofy. Wówczas musimy przyznać sami przed sobą, że jest to ten moment, w którym należy rozpocząć poszukiwania godnego następcy, który od tej pory będzie królował w naszym salonie. Zadanie wbrew pozorom nie jest takie łatwe, bo jak wybrać naprawdę dobry mebel, który w dłuższej perspektywie będzie do siedzenia i wypoczynku? Fotel, sofę czy narożnik, który posłuży nam długo i przez cały czas będzie budził zachwyt w oczach nie tylko gości, ale przede wszystkim naszych.

Cechą, na którą warto zwrócić uwagę są także wygodne i komfortowe siedziska. Siedziska powinny być na tyle głębokie, by podpierać udo na całej długości i sięgać aż do kolana. Meble wypoczynkowe TANGO lub BARCELONA, oprócz wyżej wspomnianych cech, charakteryzują się ponadto przesuwnymi siedziskami – to funkcjonalność dla osób wysokich oraz dla tych, które potrzebują do pracy i wypoczynku wyjątkowo dużej powierzchni. Dobry narożnik czy sofa WAJNERT jest skonstruowana z myślą o jak najwyższym komforcie użytkownika, a każdy kontakt z meblem okazuje się być prawdziwą przyjemnością.

granatowy narożnik do salonu

Komplet stworzony dla pracy

Na wyjątkowość mebli składa się mnóstwo cech indywidualnych. Będzie to więc na przykład odpowiednia wysokość oparcia, która daje wygodne podparcie całym plecom oraz ruchome zagłówki, które pozwalają wygodnie ułożyć głowę, a także wiele innych cech, o których będzie jeszcze mowa. Ponadto jeśli naprawdę chcemy mieć sofę czy narożnik WAJNERT stworzony właśnie dla nas, musimy postawić na modułową budowę naszego przyszłego wypoczynku. Modułowe meble wypoczynkowe WAJNERT pozwalają na dowolne zestawianie poszczególnych brył aż do uzyskania zestawu idealnie zaspokajającego nasze potrzeby oraz dopasowanego do przestrzeni, w której ma on się znaleźć. Idealny wypoczynek pozwala na poukładanie go po swojemu, nie tylko ze względu na rozmiar, ale również wybór nóg czy boków. Takie narożniki można znaleźć w ofercie firmy WAJNERT MEBLE, m.in. w kolekcjach KELLY, BARCELONA, HAMPTON czy LIFE.

Funkcje dodatkowe

Podczas poszukiwania idealnego mebla warto zwrócić uwagę na jego funkcje dodatkowe. W tej dziedzinie bez wątpienia przodują meble WAJNERT, które zostały zaopatrzone w praktyczną funkcję relaks lub funkcję wysuwanego siedziska. Jeśli naprawdę dobrze zaplanuje się poszczególne segmenty mebla, to okaże się, że można pracować czy czytać ulubioną książkę leżąc wygodnie z podpartymi nogami! Meble WAJNERT dbają o maksymalny komfort użytkownika.

miętowy narożnik do salonu

Przy odpowiedniej aranżacji dom, a w tym przypadku salon, staje się tym miejscem, które ma zapewnić nam najlepsze warunki do pracy, a po pracy do odpoczynku. Narożnik czy sofa stają się więc meblem multi-zadaniowym. Takie są właśnie meble WAJNERT MEBLE, które z definicji mają wpisane różnorodne funkcje – siedzenia, wypoczynku, jak i dodatkowych funkcji.

Wykorzystaj ich funkcjonalności, które możesz wybrać zgodnie z własnymi oczekiwaniami, tak aby wykorzystać w pełni wszystkie ich mocne strony wypoczynków. Niezależnie od sposobu użytkowania mebla i wielkości pomieszczenia, do którego jest przeznaczony, w ofercie firmy WAJNERT MEBLE każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie.

Poznaj pełną ofertę na www.wajnert.pl >>

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Porady
Zobacz więcej artykułów w kategorii Porady
Komentarze
1d00z
  • Dodano 4 dni temu

Zobacz więcej produktów