Strefa wypoczynku w salonie – w jakie meble ją wyposażyć? Letnie pomysły

Lato to pora roku, kiedy wprowadzając malutkie zmiany do pokoju dziennego od razu widzimy odmienione wnętrze. Wystarczą bowiem drobne dekoracje – poduszki, świeczniki czy polne kwiaty w wazonie, a salon nabierze letniego charakteru. Można również dokonać większych zmian – zmienić swój stary narożnik na nowy, np. narożnik IMPERIO. Letni relaks z ulubioną muzyką czy książką murowany!

różowy narożnik

Wygodne meble do salonu – jakie funkcje powinny posiadać?

Zalet mebli IMPERIO nie trzeba specjalnie zachwalać – wystarczy usiąść wygodnie i poczuć harmonię wypoczynku. Piękna, elegancka linia oraz komfort to cechy, które połączone w jednej kolekcji, którą pokocha cała rodzina!

Ale od początku. Narożniki czy sofa, aby mogły nam zaoferować maksymalny komfort muszą być złożone z dobrze pomyślanych elementów. Modułowość mebli WAJNERT daje wprost nieograniczone możliwości konfiguracji IMPERIO. Oznacza to, że możesz, skonfigurować go po swojemu tak, aby pasował zarówno gabarytowo do posiadanej przestrzeni, jak i odpowiadał wszystkim Twoim preferencjom. Najpierw zatem dobieramy moduły, tworzymy sofę lub narożnik.

Jeśli wybierzemy narożnik – mniejszy czy większy – rozbudowujemy go w zależności od miejsca i określonych funkcji – siedzenia, wypoczynku, jak i funkcji spania. Narożnik IMPERIO w dzień, może być meblem na którym odpoczywa cała rodzina, a w nocy wygodnym meblem do spania i regeneracji sił. Ryzyko, że coś pójdzie nie tak przy tego typu aranżacji, jest niewielkie. Spokojnie, z pewnością uda się – moduły kolekcji zawsze i wszędzie składają się ze smakiem.

Kliknij i dowiedz się więcej o kolekcji mebli IMPERIO >>

Jaki kolor tkaniny obiciowej wybrać ?

Po wybraniu mebla marzeń pobaw się kolorami. To one wprowadzą letni powiew do aranżacji naszego salonu. Warto podeprzeć się inspiracjami z WAJNERT MEBLE. Oto te, które polecamy szczególnie. Z ciepłym, letnim czasem kojarzą się nam pastelowe kwiaty, zielona trawa, jasny piasek czy lazurowe morze. Takie skojarzenia wywoła u nas miętowy kolor tkaniny wybrany na mebel IMPERIO, uzupełniony mocnym, turkusowym akcentem fotelika MULA.

Z kolei dla osób bardziej dynamicznych, rekomendujemy wprowadzenie do wnętrza nieco mocniejszego koloru – IMPERIO w modnej butelkowej zieleni. Wnętrze prezentuje się bardzo elegancko. Meble IMPERIO w naszym salonie nadają mu zdecydowanie charakteru.

narożnik w kolorze butelkowej zieleni

Wyjątkowe dopasowanie kolekcji IMPERIO zapewnia praktyczna funkcja relax, umożliwiająca regulowanie kąta odchylenia siedziska. To rozwiązanie wyjątkowo wygodne. Dosłownie. Bez wstawania możecie dopasować ustawienia do Waszych potrzeb i skupić się tylko na sobie. Mamy możliwość odchylenia oparcia do pozycji półleżącej oraz wysunięcia wygodnego miejsca na nogi. Teraz nie tylko wypoczynek, ale i praca to prawdziwa przyjemność.

W letniej odsłonie IMPERIO nie może zabraknąć jeszcze jednego koloru pastelowego – pastelowego różu. Narożnik staje się słodki i romantyczny a salon przeniesie nas w przyjemne, letnie klimaty i pomoże w codziennej regeneracji.

różowy narożnik

Takie samo uczucie będzie towarzyszyć nam przy użytkowaniu sofy IMPERIO, w pięknym jasnym beżu. Wybierając ją nie zapomnij o jeszcze jednej bardzo ważnej funkcji mebli IMPERO, którą na pewno wykorzystasz na co dzień . Ruchomy, regulowany zagłówek, zamontowany na stałe do oparcia mebla, a jego kąt nachylenia możesz stopniowo zmieniać, dopasowując tym samym mebel do pozycji, w jakiej w danym momencie chcesz wypoczywać. Wygodne, prawda? Funkcjonalne zagłówki przydają się nie tylko kiedy oglądasz telewizor, czytasz książkę ale również wtedy, kiedy po prostu odpoczywasz!

Kolekcja IMPERIO jest zatem stworzona dla ponadprzeciętnej wygody. Wpływ na nią mają oczywiście nie tylko zastosowane rozwiązania techniczne, ale także najlepszej jakości materiały – zapewniające komfort siedzenia i leżenia. A dzięki prostej zabawie kolorami możesz mieć salon w klimacie swoich letnich wakacji.

>> WAJNERT <<

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Meble
Zobacz więcej artykułów w kategorii Meble
Komentarze