Końcówka zimowej wyprzedaży do -74% ⏰
Czego szukasz?
Zobacz także
Homebook.pl
Homebook.pl
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Mieszkaj jak Magda Nowak

Czy jasne wnętrza muszą być nudne? To mieszkanie obala ten mit

Wnętrza utrzymane w jednej palecie barw bywają monotonne. Odpowiednio dobrane dekoracje czy przemyślane połączenia materiałów i faktur potrafią wyczarować w nich jednak zupełnie niebanalne królestwa! Jeśli obawiasz się o aranżacyjną nudę w jasnym mieszkaniu, już za chwilę przekonasz się, że jesteś w błędzie. Zapraszamy do subtelnych, ale pełnych oryginalnych detali wnętrz Magdy Nowak, znanej na Instagramie jako magda_homeuk. Nasza bohaterka zdradza, dzięki jakim meblom i dodatkom udało jej się osiągnąć tak zjawiskowy efekt w mieszkaniu pełnym bieli i beżu.

Ulubiony przedmiot w Twoim domu – czy masz taki i zdradzisz naszym użytkownikom, co to takiego?

– Moim ulubionym dodatkiem, przedmiotem w domu jest huśtawka. Sama mam do niej słabość, a najbardziej uwielbiają ją dzieci!

A największe wnętrzarskie marzenie, które udało Ci się spełnić?

– Od dawna chciałam się pozbyć szarej kanapy, która nie pasowała do reszty domu. Marzyła mi się nowa – duża i biała sofa. Niedawno w końcu udało mi się spełnić to wnętrzarskie marzenie. Efekt jest powalający!

Biały hamak - Calipso

Biały hamak - Calipso

258 zł
Kremowy hamak z drążkiem - Rindo

Kremowy hamak z drążkiem - Rindo

328 zł
Na Homebook.pl udało Ci się znaleźć kilka perełek – totalnie w Twoim guście. Opowiesz naszym użytkownikom, dlaczego wybór padł właśnie na nie?

– Do gustu szczególnie przypadły mi jasne poszewki na poduszki, które znalazłam na Homebook.pl. Dlaczego poduszki? Dlatego, że im więcej poduszek, tym przyjemniej – po prostu je uwielbiam!

I na koniec – ostatni zakup do Twojego domu – zdradzisz nam, co to było? Może jedno z Twoich wnętrzarskich marzeń?

– Ostatnią rzeczą zakupioną do domu były dwie piękne białe witryny do salonu.


Wybierz meble i dodatki, by stworzyć wnętrze w stylu Magdy >>


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności