Co szukasz?
Zobacz także

6 korzyści, jakie zapewni telewizor z matrycą LED

Rynek telewizorów oferujących domową rozrywkę się rozrasta. Dziś Ci, którzy chcą obejrzeć sportowe potyczki czy posłuchać dobrego brzmienia mogą wybierać nie tylko spośród bogatej oferty ekranów różnej wielkości i towarzyszących im technologii, lecz także w rodzajach matryc, od OLED po LED. Jakie korzyści zapewni te drugie rozwiązanie? Wspólnie z Philips przedstawiamy zalety tego typu modeli.

minimalistyczny salon, telewizor do salonu, salon z TV

1. Obraz jeszcze bardziej rzeczywisty

Hitowe ekranizacje, zaskakujące zwroty akcji, czy domowe kompozycje, będące efektem wnętrzarskich metamorfoz muszą perfekcyjnie oddawać każdy szczegół. Dlatego w telewizorach Philips 58PUS7855/12 z matrycą LED nie ma mowy o rozmytych scenach i kolorach odbiegających od rzeczywiści. O jakość obrazu dba technologia HDR10+ oraz Dolby Vision z 8 milionami pikseli, które w porównaniu do telewizorów starszej generacji sprawiają, że obraz jest zdecydowanie głębszy i ostrzejszy, a barwy naturalne. Dzięki temu poziom realizmu jest tak duży, że ma się wrażenie, jakby sceny widoczne na ekranie odgrywały się... przed nosem! To gwarantuje satysfakcję i budzi emocje.

telewizor w salonie, TV do salonu

2. Wizja bez zakłóceń

Philips wyposażył telewizory z matrycą LED w 4-rdzeniowy procesor, który zapewnia szybkość działania i perfekcyjną płynność wizji. Po raz pierwszy w serii bez Androida pojawił się legendarny procesor P5 Perfect Picture, znany do niedawna z wyższych serii telewizorów i kojarzony z najlepszą płynnością obrazu. Nareszcie w ulubionych scenach nie zabraknie odpowiedniej dynamiki i kontrastu

3. Kinowy dźwięk

Słuchaj ulubionych filmów i muzyki w kinowej jakości, dzięki współpracy z Dolby Atomos! Od teraz zadziwisz siebie i znajomych możliwościami Twojego telewizora. Dźwięk przestrzenny pozwoli Ci usłyszeć każdy odgłos i efekt w samym sercu akcji.

dolby atomos

4. Emocje kreowane światłem

Matryca i gwarancje perfekcyjnego obrazu to jednak tylko początek przyjemności, jakie serwują telewizory Philips 58PUS7855/12. Pełnię emocji zapewnia również Ambilight, będący autorskim systemem diod zamontowanych z tyłu TV. Emitują one światło w barwach, które widoczne jest na ekranie, tworząc jednocześnie doskonały klimat i wrażenie głębi. Efektowna poświata pulsująca w rytm dźwięków wydobywających się z telewizora, daje poczucie bycia w centrum akcji, a przy tym redukuje zmęczenie oczu od 60% do 90%, co jest prawdziwą ucztą dla wszystkich zmysłów.

philips ambilight, telewizor philips
Zobacz wszystkie telewizory PHILIPS z Ambilight >>

5. Rozrywka i informacje na wielu poziomach

Lubisz oglądać kulisy meczowe, a może z chęcią bierzesz udział w interaktywnych quizach? Telewizory Philips z matrycą LED zapewnią Ci to wszystko, ale i wiele więcej! Wszystko dzięki telewizji hybrydowej HbbTV, która łączy tradycyjną emisję sygnałów telewizyjnych z treściami multimedialnymi dostępnymi za pośrednictwem szerokopasmowego Internetu. Możesz emitować dodatkowe wirtualne kanały, brać udział w sondach czy korzystać z alternatywnych atrakcji w trakcje transmisji TV na żywo. Poza nimi masz też dostęp do setek audycji naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2 w standardzie HD oraz sygnałów nadawanych drogą satelitarną w standardzie DVB-S2. To daje razem nieograniczone możliwości rozrywki i informacji na wielu poziomach!

6. Ty decydujesz, co i kiedy oglądasz

Z kolei jeśli program w TV nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz... stworzyć go samodzielnie! Wystarczy skorzystać z opcji nagrywania cyfrowych audycji na dysk twardy podłączony do portu USB, który dostępny jest w telewizorach Philips z matrycą LED. Dzięki temu zbudujesz prywatną bibliotekę multimediów, a nagrane ekranizacje i programy zobaczysz wtedy, gdy masz na to ochotę. Takiej personalizacji sprzyja również możliwość odtwarzania zdjęć, muzyki i filmów za pomocą złącza USB. Duży ekran zamieni się wówczas w osobisty seans wakacyjnych wspomnień czy spotkań z przyjaciółmi.

tv philips, telewizor, nowoczesny telewizor

Telewizory Philips 58PUS7855/12 z matrycą LED to innowacyjna dawka przyjemności na światowym poziomie – przyjemności, która serwowana jest w wyrazistych kolorach i oprawie Ambilight podnoszącej emocje. Ten szeroki wachlarz możliwości, funkcji i zaawansowanych technologii dostępny jest teraz w atrakcyjnej cenie, co jest kolejną z korzyści, które przekonują do zakupu. Więcej szczegółów o aktualnej ofercie znajdziesz tutaj.

>> PHILIPS TV&SOUND <<

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Porady
Zobacz więcej artykułów w kategorii Porady
Komentarze
Mam model 58PUS7855 i jestem pod wrażeniem Ambilight. Nie zdawałem sobie sprawy, że kilka światełek tak może zmienić spojrzenie na oglądanie TV. Ogólnie telewizor sprawuje się bardzo dobrze. Przez 1,5 roku nie miałem z nim żadnych problemów i nie zanosi się na to, żeby w przyszłości coś było nie tak.
  • Dodano 26 dni temu