Co szukasz?
Zobacz także

Philips TV & Sound - Producent

Philips TV & Sound to marka telewizorów i sprzętu audio łączącego technologiczne innowacje z europejskim designem. Dzięki tej kombinacji powstają urządzenia najwyższej klasy, które dostarczają użytkownikom niezapomnianych wrażeń w czasie oglądania telewizji czy słuchania muzyki – inteligentne, a zarazem intuicyjne w obsłudze oraz charakteryzujące się wyjątkową stylistyką. Wszystkie sprzęty wyróżnia oszczędna linia, elegancki design oraz szlachetne wykończenie czerpiące z dziedzictwa europejskich rzemieślników. W wybranych modelach głośniki pokryte są najwyższej jakości transparentną akustycznie tkaniną marki Kvadrat, a poszczególne elementy konstrukcji powleka pochodząca ze zrównoważonych źródeł skóra szkockiej marki Muirhead.

Sprzęty tworzone są przez zespół projektantów z wieloletnim doświadczeniem, a całość procesu nadzoruje Rod White, Chief Designer marki Philips TV & Sound. W ubiegłych latach Philips podejmował współpracę z legendarną duńską marką Georg Jensen, w wyniku której powstawały luksusowe i stylowe produkty audio oraz akcesoria o ponadczasowym designie. Z kolei przy tworzeniu wybranych modeli telewizorów inżynierowe Philips pracują wspólnie ze znaną na całym świecie brytyjską firmą Bowers& Wilkins, która produkuje najwyższej klasy sprzęt audio dla audiofilów.

Unikatową cechą telewizorów Philips jest technologia Ambilight, którą znajdziemy tylko w modelach tej marki. Są to inteligentne diody LED zamontowane z tyłu telewizora, które rzucają na ścianę światło w kolorach wyświetlanych aktualnie na ekranie. Dzięki temu wrażenia podczas oglądania filmów czy grania w gry są jeszcze pełniejsze, a widzowie mogą poczuć się jak w środku akcji. Ponadto ekran sprawia wrażenie większego niż w rzeczywistości, a Ambilight stanowi również dodatkowe źródło światła, które korzystnie wpływa na wzrok podczas oglądania w ciemności.

Produkty Philips TV & Sound są sprzedawane głównie w Europie, Rosji, na Bliskim Wschodzie, Ameryce Południowej, Indiach i wybranych krajach Azji i Pacyfiku.