Co szukasz?
Zobacz także

Największe światowe galerie sztuki w zasięgu ręki? Teraz to możliwe

Jeśli jesteś miłośnikiem sztuki i pragniesz otaczać się nią każdego dnia – mamy dla Ciebie wspaniałe wieści! Nie musisz ruszać w podróż, by zobaczyć dzieła z renomowanych światowych galerii oraz muzeów – teraz możesz mieć wszystko w zasięgu ręki i to bez wychodzenia z domu! Jak to możliwe? Wybierając Samsung The Frame, czyli telewizor, który wygląda jak obraz, możesz otrzymać dostęp do dedykowanego sklepu ze sztuką Art Store, gdzie czeka na Ciebie ponad 1200 zdjęć, grafik i obrazów Twoich ulubionych artystów.

telewizor samsung the frame

Telewizor, który wygląda jak obraz

Samsung The Frame to telewizor, który w unikatowy sposób łączy sztukę i technologię. To model stworzony z myślą o miłośnikach twórczości wybitnych artystów – poza podstawowymi zaletami Smart TV, został wzbogacony o Tryb Sztuka, dzięki któremu możesz w mgnieniu oka zamienić tradycyjny czarny ekran w prywatną galerię, wypełnioną dziełami takich mistrzów jak Monet, Gauguin czy Van Gogh. Możesz dowolnie przebierać spośród dostępnych zasobów i w każdej chwili zmienić obraz na inny, dekorując swoje wnętrze na nowo. W ten sposób nowoczesny telewizor stanie się kolejnym obrazem w Twojej kolekcji!

Design Ramy Obrazu oznacza, że telewizor zamocowany płasko na ścianie za pomocą Uchwytu Przylegającego, dostępnego w zestawie z telewizorem, będzie prezentował się, jak na dzieło sztuki przystało. Dodatkowo do wyboru są opcjonalne wymienne ramki dostępne w czterech kolorach – czarnym, białym, z jasnego i ciemnego drewna. Natomiast za wrażenia podczas oglądania oraz jakość obrazu odpowiada m.in. technologia QLED ze 100% Natężeniem Kolorów, a także Funkcja Adaptacji Obrazu, która dopasowuje ustawienia obrazu do warunków panujących aktualnie w pomieszczeniu.

the frame

Zaletą Samsung The Frame jest również połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem, dzięki któremu przestrzeń wokół ekranu jest uporządkowana i prezentuje się estetycznie.

Dowiedz się więcej o telewizorach The Frame >>

Trzymiesięczny dostęp do galerii Art Store w prezencie

Jeśli kupiłeś Samsung The Frame w 2019 czy 2020 roku lub planujesz taki zakup teraz, otrzymasz trzymiesięczny dostęp do galerii Art Store w prezencie. Z oferty mogą skorzystać użytkownicy wybranych modeli The Frame, zakupionych w określonym czasie:

  • Telewizory The Frame 2019: QE43LS03RAUXXH, QE49LS03RAUXXH, QE55LS03RAUXXH, QE65LS03RAUXXH zakupione między 15 kwietnia 2019 a 31 grudnia 2020.

  • Telewizory The Frame 2020: QE32LS03TBKXXH, QE43LS03TAUXXH, QE50LS03TAUXXH, QE55LS03TAUXXH, QE65LS03TAUXXH, QE75LS03TAUXXH zakupione między 1 maja 2020 a 31 grudnia 2021.

Jak aktywować bezpłatny dostęp do Art Store?

Należysz do grona miłośników sztuki i zakupiłeś jeden z wymienionych telewizorów The Frame w 2019 lub 2020 roku? Aktywuj bezpłatny dostęp w 3 prostych krokach:

  • Krok 1. Uruchom telewizor i wyszukaj aplikację Samsung Promocja.
  • Krok 2. Kliknij w baner Art Store i potwierdź konto Samsung, do którego zostanie przypisany kod promocyjny.
  • Krok 3. Przejdź do Art Store w telewizorze The Frame i aktywuj bezpłatny dostęp.
telewizor z dostępem do art store

Sztuka do podziwiania, TV do oglądania

„Słoneczniki” van Gogha lub „Pocałunek” Gustava Klimta zamiast zwykłego, czarnego ekranu? The Frame to funkcjonalny telewizor, który po zakończonym seansie może zamienić się w Twój ulubiony obraz. Zamiast czarnego ekranu możesz więc podziwiać dzieła, na co dzień dostępne w renomowanych światowych galeriach czy muzeach na całym świecie. Co znajdziesz w internetowym sklepie ze sztuką Samsung Art Store? To ponad 1200 kreacji artystycznych pochodzących ze zbiorów blisko 30 instytucji kultury i agencji fotograficznych, takich jak: Prado, Albertina, Tate, Uffizi, Luwr, Victoria and Albert Museum, Magnum Photos i LUMAS.

Jeśli kochasz sztukę i nowoczesne technologie – Samsung The Frame to idealny telewizor dla Ciebie. Dzięki Art Store, który powstał specjalnie z myślą o The Frame, zyskasz dostęp do dzieł swoich ulubionych artystów, które można oglądać w muzach czy galeriach na całym świecie i będziesz mógł eksponować je w Twoim domu. Brzmi dobrze? A wygląda jeszcze lepiej!

>> SAMSUNG <<

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Produkty
Zobacz więcej artykułów w kategorii Produkty
Komentarze

Zobacz więcej produktów