Prezenty na Dzień Dziecka do -40% 🎈🧸
Samsung Electronics Co., Ltd.
Samsung Electronics Co., Ltd.
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Niesamowita kolekcja zdjęć z Magnum Photos na telewizorach Samsung The Frame


Materiał sponsorowany zrealizowany we współpracy z marką Samsung Electronics Co., Ltd..


Samsung Art Store może się już pochwalić ponad 1400 dziełami dla telewizorów The Frame, w tym nowymi zdjęciami nieprzemijających atrakcji turystycznych.

Firma Samsung we współpracy z agencją fotograficzną Magnum Photos zaprezentowała 20 nowych zdjęć od teraz już dostępnych dla telewizorów The Frame. Unikatową kolekcję zawierającą fotografie z podróży będzie można pobrać na platformie Samsung Art Store.

Samsung The Frame – telewizor, który wygląda jak obraz

  • Telewizor The Frame został wyposażony w nową kolekcję zdjęć podróżniczych światowej sławy artystów i fotografów.
  • Fotografie są dostępne w dedykowanym sklepie ze sztuką Samsung Art Store.
  • Na platformie można podziwiać także dzieła wybitnych artystów, takich jak Van Gogh, Monet czy Gauguin.

Podróżuj bez wychodzenia z domu dzięki Art Store

Ogólnoświatowa kolekcja pozwoli użytkownikom wyruszyć w wirtualną podróż, podczas której będą mogli obejrzeć zachwycające zdjęcia atrakcji turystycznych z całego świata. Do 14 grudnia 2020 r. użytkownicy mogą podziwiać zdjęcia w okresie próbnym w telewizorach The Frame bez opłat. Po tym czasie będą dostępne na zasadach jednorazowego zakupu lub miesięcznej subskrypcji.

Fotografie w nowej kolekcji Magnum zostały wykonane przez światowej sławy artystów i fotografików, takich jak: Elliott Erwitt, Burt Glinn, Stuart Franklin, Thomas Hoepker i Bruno Barbey. Katalog zawiera specjalnie wybrane zdjęcia przedstawiające światowe atrakcje turystyczne z różnych epok.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie na całym świecie podróżują obecnie mniej i spędzają więcej czasu w domach – mówi Jongsuk Chu, Executive Vice President of Visual Display Business w Samsung Electronics. – Oferując te zapierające dech w piersiach fotografie najważniejszych atrakcji turystycznych na świecie i łącząc je z idealną jakością obrazu QLED telewizorów The Frame, mamy nadzieję zapewnić użytkownikom najwyższej klasy wirtualną podróż bez potrzeby opuszczania domu.

Podziwiaj dzieła sztuki z muzeów i galerii na całym świecie

Po wzbogaceniu kolekcji Art Store o nowe zdjęcia, telewizory The Frame mogą się obecnie poszczycić katalogiem ponad 1400 dzieł sztuki z muzeów i galerii na całym świecie, w tym muzeum Prado w Madrycie, muzeum Albertina w Wiedniu, galerii Tate Modern w Londynie, muzeum Van Gogha w Amsterdamie, państwowego muzeum Hermitage w Sankt Petersburgu czy LUMAS. Dzięki współpracy z tymi instytucjami użytkownicy mogą korzystać z The Frame nie tylko jako z telewizora, lecz jako centrum odkrywania najpiękniejszych światowych dzieł sztuki.

The Frame to telewizor, na którym możemy też wyświetlać własne zdjęcia z podróży i wracać wspomnieniami do miłych chwil na ekranie w doskonałej jakości 4K z technologią QLED. W dodatku, dzięki łatwo wymiennym ramkom, można wybrać oprawę, która będzie najlepiej współgrać z charakterem wnętrza czy obrazem. Urządzenie wyposażone jest także w czujnik jasności, który wykrywa natężenie światła w otoczeniu i dostosowuje do wyświetlanego dzieła. Dzięki temu zdjęcia, obrazy czy grafiki wyglądają dokładnie tak, jak powinny. Z kolei czujnik ruchu* potrafi wykryć naszą obecność i automatycznie włącza wyświetlanie dzieł, kiedy znajdziemy się w pomieszczeniu. Kiedy zaś wyjdziemy z pokoju, ekran sam wyłączy się w celu zaoszczędzenia energii.

Użytkownicy, decydujący się na zakup telewizora The Frame, mogą teraz cieszyć się trzymiesięcznym darmowym dostępem próbnym do platformy Art Store. Nowa kolekcja będzie obsługiwana przez modele z roku 2018 i późniejsze.

*Funkcja Czujnik Ruchu nie jest dostępna dla The Frame 32”.


Materiał sponsorowany zrealizowany we współpracy z marką Samsung Electronics Co., Ltd..Inne artykuły w tej kategorii
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności