Prezenty na Dzień Dziecka do -40% 🎈🧸
Samsung Electronics Co., Ltd.
Samsung Electronics Co., Ltd.
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Debiut soundbarów z S-serii na polskim rynku – teraz są dostępne w promocji!


Materiał sponsorowany zrealizowany we współpracy z marką Samsung Electronics Co., Ltd..


Do sprzedaży w Polsce wchodzą właśnie designerskie soundbary Samsung z serii S. Wyróżniają się kompaktową jednoelementową konstrukcją, perfekcyjnym wykonaniem oraz Bocznym Głośnikiem Tubowym, dzięki któremu bogate brzmienie wypełni całe pomieszczenie. Już teraz można je kupić w ramach wyjątkowej promocji.

  • Soundbary z S-serii posiadają Boczny Głośnik Tubowy z technologią Acoustic Beam.
  • Konstrukcja All-In-One łączy doskonałe brzmienie z pięknym designem.
  • O perfekcyjne wykończenie zadbała firmy Kvadrat, która zaprojektowała specjalną tkaninę, stanowiącą eleganckie wykończenie.
  • Soundbar bezprzewodowo łączy się z dodatkowym subwooferem oraz z zestawem bezprzewodowych głośników przestrzennych.
  • Już teraz soundbary S60T i S61T można kupić w wyjątkowej promocji z 25 procentowym rabatem.

Daj się otulić dźwiękiem

Nowe soundbary z serii S – S60T i S61T – to kolejna tegoroczna propozycja firmy Samsung, która powstała z myślą o zapewnieniu doskonałego dźwięku przestrzennego. Dzięki połączeniu Bocznych Głośników Tubowych z technologią Samsung Acoustic Beam, widzowie będą mogli doświadczyć brzmienia, które otoczy ich ze wszystkich stron. Konstrukcja tuby ma wiele otworów, a każdy z nich działa jak pojedynczy głośnik, generując panoramiczne efekty dźwiękowe. Dzięki temu gracze czy miłośnicy filmów będą mogli poczuć się jak uczestnicy wydarzeń na ekranie.

Smukła konstrukcja

Wizytówką soundbarów z serii S jest ich jednobryłowa konstrukcja zaprojektowana zgodnie z koncepcją All-In-One. Cztery wbudowane głośniki (dwa nisko- i dwa wysokotonowe) zapewnią mocny bas i wyrazisty dźwięk bez dodatkowych wzmacniaczy. Minimalistyczna konstrukcja pozwoli cieszyć się pełnym i naturalnym dźwiękiem z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Perfekcja wykonania

Soundbary S60T i S61T to także ponadczasowe wzornictwo. Wykorzystują najlepszej jakości tkaniny zaprojektowane przez firmę Kvadrat, które łączą piękno wizualne z wytrzymałością. Tekstura i zaokrąglone formy podkreślają wyjątkową estetykę urządzeń, a także przestrzeni w której się znajdują. Perfekcyjne wykonanie harmonizuje z dźwiękiem, zapewniając jeszcze większy komfort użytkowania.

Tryb Muzyczny

Nie zabrakło także udogodnień dla prawdziwych melomanów. O optymalne ustawienia zadba Tryb Muzyczny, który pozwoli się cieszyć muzyką tak, jak chcieli tego twórcy. Innymi słowy umożliwia łatwe połączenie urządzenia mobilnego z soundbarem, dzięki czemu może rozpoznać i optymalizować odtwarzane treści. Za sprawą tej funkcji można usiąść wygodnie w fotelu i posłuchać ulubionej playlisty, od razu ciesząc się najlepszej jakości dźwiękiem.

Jeszcze więcej dźwięku

Modele S60T i S61T mają wbudowane głośniki niskotonowe, ale jeśli zapragniemy cieszyć się jeszcze głębszym basem do soundbara możemy bez problemu podłączyć dodatkowy subwoofer. Zapewni to funkcja Gotowy na Bezprzewodową Głębię Basu, która pozwoli podłączyć subwoofer bez zbędnej plątaniny kabli. Opcjonalnie można dokupić także zestaw bezprzewodowych głośników przestrzennych*, który pozwoli stworzyć systemu dźwięku na miarę kina domowego.

Soundbar S61T występuje w srebrnym, a S60T – w czarnym kolorze.

Super oferta na start

Już teraz soundbary można kupić w ramach wyjątkowej promocji. Modele z S-serii: S60T i S61T dostępne są z 25 proc. rabatem. Promocja dostępna jest wyłącznie na stronie samsung.com/pl. Oferta obowiązuje od 7 do 31 grudnia 2020 roku**.


*Zestaw bezprzewodowych głośników tylnych można zakupić oddzielnie (model: SWA-8500S).

**Szczegółowe warunki promocji dostępne są na stronie. Wysokość rabatu określona przez I-terra Sp. z o.o. Wysokość rabatu naliczana jest w koszyku zamówień.


Materiał sponsorowany zrealizowany we współpracy z marką Samsung Electronics Co., Ltd..Inne artykuły w tej kategorii
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności