Czego szukasz?
Zobacz także

Duet Studio - Architekt / projektant wnętrz

Jesteśmy Duet Studio, czyli polską pracownią projektową, która tworzy wspólnie z Wami architekturę każdego dnia. Zespół naszej pracowni tworzą architekci mgr inż. arch. Katarzyna Uziembło i inż. arch. Wojciech Stańko. Działamy na rynku krajowym oraz zagranicznym. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkalnych, biurowych i komercyjnych, a także wykonujemy projekty domów jednorodzinnych.

Nasz zespół nie boi się wyzwań projektowych. Każda propozycja jest dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki dokładnej dokumentacji, którą przygotowujemy, pozbędziesz się wszelkich obaw związanych z remontem mieszkania.

Pracujemy z zespołem najlepszych specjalistów ds. inwestycji, projektantami instalacji, a także firmami remontowymi i stolarskimi. Ta kompleksowość naszej współpracy sprawia, że efekty realizacji dopracowane są w każdym detalu. Dzięki Nam remont Twojego mieszkania nie będzie niekończącym się koszmarem, a twórczym doświadczeniem.

Jeśli szukasz oryginalnego projektu, który będzie skrojony na miarę Twojego mieszkania i dostosowany do Twoich potrzeb, NAPISZ do nas, a chętnie spotkamy się z Tobą na kawę.