Czego szukasz?
Zobacz także

MARZENIA CZTEROLATKA

6 zdjęć

Domek na drzewie to marzenie z dzieciństwa chyba każdego z nas. Baza, kryjówka, namiot z krzeseł i koca...brzmi znajomo?

Pewnie wszyscy kombinowaliśmy, aby mieć swój własny kąt, już w dzieciństwie. Ale co zrobić, jeśli na działce nie mamy takiego drzewa, na którym moglibyśmy umiejscowić konstrukcję? Postawić domek na słupach! Tak też zrobiliśmy w tym przypadku. Konstrukcja domku jest drewniana, lekka i oderwana od gruntu właśnie za pomocą słupów. Taki zabieg uatrakcyjnił prostą formę domku i na pewno sprawi więcej frajdy użytkownikom. Do domku można wejść za pomocą pochylni, mini ścianki wspinaczkowej lub przez okno- po konstrukcji z siatki (opcja dla starszych dzieci). Kolorystyka jest spójna- spokojne szarości i biele przełamano energetyczną czerwienią. Bryła jest niewielka, ale funkcjonalna.

Wewnątrz znajdziemy miejsce do pracy przy składanym stoliku, dużą powierzchnię ściany tablicowej, na której maluch może spełniać się artystycznie. Przestrzeń zabawy jest dobrze oświetlona za pomocą okien z żaluzjowymi okiennicami, które dodają uroku całej formie. Elementy dekoracyjne, takie jak kolorowe chwyty na ściance wspinaczkowej, skrzynka pocztowa, czy flaga na elewacji- to detale, które pomogą spersonalizować domek i sprawią, że jego użytkownicy będą czuli się zupełnie wyjątkowo.

Kategoria
Projekt domu
Cena projektu (zł)
1
Koszt budowy SSZ
1
Minimalna szer. działki (m)
1
Styl
Skandynawski
Rodzaj działki
Wąska
Rodzaj domu
Dom letniskowy
Powierzchnia użytkowa domu
Małe (do 100 m2)
Piwnica
Brak piwnicy
Liczba pokoi
Salon +1 pokój
Konstrukcja domu
Drewniane
Garaż
Brak
Dach
Jednospadowy

Komentarze