Czego szukasz?
Zobacz także

RETRO STYLE & AUDREY

11 zdjęć

Mieszkanie na warszawskim Wilanowie to niecałe 50m² przestrzeni, którą zaprojektowaliśmy dla właścicielki mieszkania i Jej czworonożnego przyjaciela.

Przedpokój jest zachowany w biało- szarej kolorystyce. Posadzka z modernistycznym czarno- białym wzorem w trójkąty rozciąga się aż do łazienki i pięknie współgra z naturalną dębową podłogą pozostałej części mieszkania.

Strefa dzienna jest to część wypoczynkowa ale także miejsce, w którym znajdziemy psie legowisko. Retro narożnik na nóżkach stoi na środku pokoju i wprowadza nas w klimat lat 50. Dobrano do niego bielone drewniane meble i nieco industrialny stolik stolik kawowy z pięknym drewnianym blatem. Całość prezentuje się klasycznie i elegancko. Dopełnieniem są grafiki z ulubioną aktorką właścicielki- Audrey Hepburn. Przełamaniem klasyki jest metalowe- czarne oświetlenie, świetnie współgrające z czarnymi elementami stolika i ramami grafik.

W sypialni zagościło kute, białe łóżko, które umieszczono na tle wzorzystej tapety. Bladoróżowe dodatki ocieplają wnętrze, które wraz z bielonymi meblami tworzy delikatny, kobiecy akcent tego wnętrza.

Łazienka jest zaaranżowana w biało- czarnej stylistyce. Klasyczne, fazowane płytki „cegiełki” przełamano czarnym elementem, który niczym wstążka okala ściany pomieszczenia. W łazience znajdziemy wygodną wannę z deszczownicą, a także zaprojektowaną specjalnie retro zabudowę meblową. Całe wnętrze mieszkania wykończono zdobioną listwą sufitową, która dodatkowo podkreśla klasyczny charakter mieszkania.

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego
Powierzchnia (m2)
502
Rodzaj wnętrza
Wnętrza mieszkania
Rodzaj budynku
W apartamentowcu
Liczba pokoi
3
Dominujący styl
Vintage

Komentarze

farba- to Tikkurila Deco Grey 1951
  • Dodano 2 lata temu
Czy mozna prosic o nazwe stolika z salonu?
  • Dodano 2 lata temu
Co to za farba?
  • Dodano 2 lata temu