Grundig - Producent

Wierzymy, że możemy czynić życie lepszym. Grundig to nie tylko producent sprzętu AGD i RTV. Jesteśmy kimś więcej. Jesteśmy marką dla ludzi, którzy wiedzą, co w życiu jest naprawdę ważne. Dotyczy to nie tylko urządzeń, które produkujemy, ale także jakości życia, które one nam dają. Wszystko zaczęło się ponad 70 lat temu od naszego pierwszego rewolucyjnego produktu – radia Heinzelmann. Zrozumieliśmy, że dokonaliśmy czegoś ważnego, gdy zobaczyliśmy, jak nasze radio poprawia jakość życia innych. Od tamtej pory nieustająco staramy się poznawać Cię lepiej i proponować rozwiązania, które ułatwią Ci Twoją codzienność.

Od kuchni po łazienkę, od gotowania i sprzątania aż po relaks, możesz polegać na naszej najnowocześniejszej technologii, funkcjonalności, ponadczasowym wzornictwu i jakości produktów.

Przeszliśmy długą drogę: od znanego producenta odbiorników radiowych, aż po jednego z największych w Europie producentów sprzętu AGD. Wiele się dzięki temu nauczyliśmy. Naszym celem jest, aby stać się Twoim najbardziej cenionym dostawcą; nieustannie dążymy do tego, by budować lepszą, szczęśliwszą przyszłość dla nas wszystkich.

W naszej firmie troszczymy się o środowisko i o Ciebie. Oznacza to, jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności dostarczania urządzeń, które dbają o naturę. Dlatego nasze produkty zachowują zarówno wyjątkową jakość, jak i najwyższe standardy oszczędności energii, zmniejszając zużycie prądu i wody do minimum. Jako globalna marka premium o silnym etosie ekologicznym, przodujemy w kwestii szanowania i ochrony zasobów naturalnych, w szczególności angażując się w wynikającą z filozofii Respect Food walkę przeciwko marnowaniu żywności na całym świecie. To podejście, współdzielone przez stowarzyszenie non-profit Food for Soul Massimo Bottury, owocuje współpracą mającą na celu promowanie świadomości społecznej na temat marnowania żywności.

Chcemy, by dzięki nam każdy nowy rozdział w technologii czynił Twoje życie bardziej beztroskim.