Czego szukasz?
zdjęcie główne profilu
Qualita Interno

Opis

Firma Qualita Interno specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz profesjonalizm w tym co robimy, pozwala nam realizować obsługę zarówno odbiorców indywidualnych, jak i biznesowych na najwyższym poziomie. Naszą inspiracją są potrzeby Klientów a priorytetem jest wykreowanie wnętrza spełniającego walory estetyczne a przede wszystkim praktyczne. Wykonujemy:

  • Profesjonalne i kompleksowe usługi projektowania wnętrz mieszkań, domów, lokali z wykonaniem foto-realistycznych wizualizacji 3D lub 4D.
  • Projekty i aranżacje pojedynczych pomieszczeń np. salonu a aneksem kuchennym, łazienki, sypialni itd.
  • Projekty wnętrz pod Flip, czyli nisko kosztowe projekty, które pomogą wykończyć mieszkanie pod sprzedaż, które będzie wyglądało nowocześnie a nie będzie drogie w wykończeniu
  • Prowadzimy konsultacje projektowo-wykończeniowe online oraz na miejscu u klienta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą zrealizować swoje marzenia o wyjątkowym i niepowtarzalnym wnętrzu. biuro@qualitainterno.pl www.qualitainterno.pl
Qualita Interno - Nowoczesny salon z jasną podłogą i dodatkami drewna
Projekty małych Łazienek
Duży pokój dla chłopca
Projekt pokoju dla dziewczynki
Qualita Interno - Wanna z prysznicem w małej łazience
Dom w zabudowie szeregowej
Qualita Intero - Nowoczesny Projekt ogrodu zimowego
Qualita Interno - Duża łazienka na poddaszu
Dom nowoczesna stodoła - projekt aranżacja 2021
Nowoczesny pokój dla dziewczynek z łóżkiem piętrowym
Sypialnia z garderobą na poddaszu
Nowoczesny Salon z kominkiem i jadalnią 2021
Łazienka w stylu loftowym w jodełkę
Nowoczesny projekt i aranżacja kawalerki do 25m2
Biuro na poddaszu
Nowoczesny czarny salon z sufitem napinanym
Kuchnia czarny mat z imitacją betonu
Mała łazienka z lustrem półokrągłym z pralką slim i suszarką w zabudowie
Projekt Sypialni w stylu Boho
Nowoczesna kuchnia z długim wąskim oknem
Sypialnia z nowoczesnymi tapetami
Jasna duża łazienka na poddaszu
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Nowoczesna łazienka na poddaszu ze skosami - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Nowoczesna łazienka na poddaszu ze skosami - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Dom nowoczesna stodoła - aranżacje projekty inspiracje 2021 - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Domy: Dom nowoczesna stodoła - aranżacje projekty inspiracje 2021 - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Mała łazienka 3m2 z kabiną - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Mała łazienka 3m2 z kabiną - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Toaletka w małej sypialni - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Toaletka w małej sypialni - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Kominek przy schodach - aranżacje 2021 - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Kominek przy schodach - aranżacje 2021 - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Łazienka drewno + czerń - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka drewno + czerń - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Czarna kuchnia aranżacje 2021 - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Czarna kuchnia aranżacje 2021 - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Styl Boho w nowoczesnej sypialni 2021 - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Styl Boho w nowoczesnej sypialni 2021 - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Dom Nowoczesna Stodoła 80m2 - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Domy: Dom Nowoczesna Stodoła 80m2 - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Fototapeta do pokoju nastolatka 2021 - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Fototapeta do pokoju nastolatka 2021 - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Pokój z antresolą z łóżkiem - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Pokój z antresolą z łóżkiem - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Łazienka z czarnymi płytkami i drewnem - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka z czarnymi płytkami i drewnem - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Ciemna sypialnia - nowoczesne aranżacje projekty inspiracje - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Ciemna sypialnia - nowoczesne aranżacje projekty inspiracje - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
pokój z antresolą na poddaszu - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: pokój z antresolą na poddaszu - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Łazienka w panelach winylowych dekor drewna - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka w panelach winylowych dekor drewna - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Nowoczesna czarna kuchnia 2021 - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Nowoczesna czarna kuchnia 2021 - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Sypialnia na poddaszu ze skosami - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia na poddaszu ze skosami - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Sypialnia w stylu Boho 2021 - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia w stylu Boho 2021 - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Dom typu Nowoczesna Stodoła - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Domy: Dom typu Nowoczesna Stodoła - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Sypialnia na antresoli - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia na antresoli - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Nowoczesne panele winylowe Rocko do łazienki - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Nowoczesne panele winylowe Rocko do łazienki - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Nowoczesna sypialnia z wysokim sufitem - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Nowoczesna sypialnia z wysokim sufitem - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Dom typu nowoczesna stodoła - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Salon: Dom typu nowoczesna stodoła - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Nowoczesna łazienka z czarną scianą - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Nowoczesna łazienka z czarną scianą - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Mały pokoik dla dziewczynek jak zaaranżować? - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Mały pokoik dla dziewczynek jak zaaranżować? - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Nowoczesne fototapety do pokoju dziecka - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Nowoczesne fototapety do pokoju dziecka - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Nowoczesne projekty pokoi dziecięcych online - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Nowoczesne projekty pokoi dziecięcych online - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Łóżko piętrowe w pokoju dla dziewczynek - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Łóżko piętrowe w pokoju dla dziewczynek - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Biurko dla dwóch dziewczynek - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Biurko dla dwóch dziewczynek - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Toaletka w pokoju dla dziewczynki - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Toaletka w pokoju dla dziewczynki - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Pokoik dziecka z łóżkiem piętrowym - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Pokoik dziecka z łóżkiem piętrowym - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Nowoczesny Pokój dla dziewczynki - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Nowoczesny Pokój dla dziewczynki - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Nowczesny Pokój dla 2-óch dziewczynek z łóżkiem piętrowym - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Nowczesny Pokój dla 2-óch dziewczynek z łóżkiem piętrowym - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Tolaetka z złotej sypialni - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Tolaetka z złotej sypialni - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Nowoczesne Lamele drewniane w sypialni - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Nowoczesne Lamele drewniane w sypialni - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Garderoba w sypialni na poddaszu ze skosami - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Garderoba w sypialni na poddaszu ze skosami - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Garderoba w sypialni na poddaszu ze skosami - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Garderoba w sypialni na poddaszu ze skosami - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Nowoczesne fototapety do sypialni 2021 - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Nowoczesne fototapety do sypialni 2021 - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Mała sypialnia ze skosami jak urządzić? - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mała sypialnia ze skosami jak urządzić? - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Mała Sypialnia z toaletką - aranżacje projekty inspiracje 2021 - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mała Sypialnia z toaletką - aranżacje projekty inspiracje 2021 - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Garderoba w sypialni na poddaszu ze skosami - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Garderoba w sypialni na poddaszu ze skosami - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Garderoba w sypialni na poddaszu ze skosami - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Garderoba w sypialni na poddaszu ze skosami - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Granatowy narożnik w nowoczesnym salonie z kminkiem - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Salon: Granatowy narożnik w nowoczesnym salonie z kminkiem - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Duża jadalnia w małym salonie z kominkiem - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Salon: Duża jadalnia w małym salonie z kominkiem - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Trendy aranżacje salonów z kominkiem 2021 - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Salon: Trendy aranżacje salonów z kominkiem 2021 - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Przytulny Salon z kominkiem i jadalnią - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Salon: Przytulny Salon z kominkiem i jadalnią - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Salon z kominkiem jak urządzić ? Trendy salony z kominkiem 2021 - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon z kominkiem jak urządzić ? Trendy salony z kominkiem 2021 - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Nowoczesny salon z kominkiem - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Salon: Nowoczesny salon z kominkiem - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Nowoczesna łazienka w stylu industrialnym - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Nowoczesna łazienka w stylu industrialnym - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Qualita Interno
Nowoczesna łazienka w stylu industrialnym - zdjęcie od Qualita Interno
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Nowoczesna łazienka w stylu industrialnym - Qualita Interno. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!