zdjęcie główne profilu
PEKA

Opis

Najnowsze systemy w Twojej kuchni

Firma Peka dostarcza funkcjonalne rozwiązania w zakresie wyposażenia mebli. Proponuje funkcjonalne i ergonomiczne systemy aby Twoja codzienna praca w kuchni była prostsza. Szczególnie dba o te miejsca, w których gromadzisz zapasy spożywcze, przechowujesz naczynia i garnki oraz segregujesz śmieci.

Oferta Peka to kompozycja przemyślanych akcesoriów do wyposażenia mebli. Wysokiej jakości design, nowoczesność i ergonomia – to cechy najpełniej opisujące rozwiązania. Wybór takich marek jak: Peka- Metal AG, Kesseböhmer, Agoform, Hawa, Wesco, Schüco oraz Grass to odpowiedź na aktualne potrzeby, rozwiązująca potrzeby codziennego funkcjonowania w kuchni każdej rodziny. Dzięki produktom, takim jak carga wysokie i podblatowe, systemy narożne, wysuwane półki czy kosze na śmieci, meble nie tylko są piękne, ale również komfortowe w użytkowaniu.

Porządki przedswiąteczne
Domowa spiżarnia
Le mans
Dispensa
Idealna kuchnia
Showroom
Oblicze bieli
Kuchenna przystań
Moduły Medium z PEKA
Narożnik z wnętrzem
Kuchnia dla wymagających
EXTENDO - pomysł na każdą szafkę
Aranżacje
Ergonomia i funkcjonalne rozwiązania w nowo otwartym salonie pokazowym firmy PEKA w Swarzędzu
Ergonomiczna kuchnia
Modułu medium w kuchni
Brudny temat w kuchni? Podpowiadamy jak sobie z nim szybko i sprawnie poradzić!
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności