FORTE - Producent

FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. to jeden z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu. Spółka założona przez Macieja Formanowicza rozpoczęła działalność produkcyjną w 1992 r., a od 1996 r jest notowana na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W trakcie tych kilkunastu lat wartość akcji Spółki wzrosła o kilkaset procent. Dzisiaj FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. są czołowym polskim producentem i eksporterem mebli, posiadającym pięć zakładów produkcyjnych w Polsce oraz szereg spółek o profilu handlowym w kraju i za granicą.

Meble FORTE tworzone są z pasją przez polskich i zagranicznych projektantów. Wzornictwo dostosowane jest do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Każdego roku do oferty wprowadzanych jest blisko 1 500 nowych wzorów. W ofercie znajduje się bogaty asortyment mebli do jadalni, salonu, kuchni, sypialni i pokoju młodzieżowego. Korzystając z wiedzy najlepszych specjalistów w kraju i za granicą, FORTE nieustannie podąża za zmieniającą się technologią. Dba o stałą modernizację parku maszynowego poszczególnych fabryk oraz wykorzystuje najnowsze systemy informatyczne. Obecnie FORTE posiada cztery nowoczesne zakłady produkcyjne zlokalizowane w Ostrowi Mazowieckiej, Suwałkach, Białymstoku oraz Hajnówce. Całkowita powierzchnia produkcyjna fabryk wynosi 120.000 m², zaś powierzchnia magazynowa 70.000 m².

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom FORTE zapewnia swoim odbiorcom wysokiej jakości produkty w dobrej cenie. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów FORTE jest certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży mebli.

FORTE to nie tylko biznes. Inwestowanie w kadry, działania na rzecz dzieci pracowników, współpraca z uczelniami wyższymi, wspieranie inicjatyw społeczności lokalnej, działalność FUNDACJI AMF „NASZA DROGA”, czy przyzakładowe przedszkole "Żółty Słonik" to tylko część z obszarów działań, którymi FORTE poszerza tradycyjne pojmowanie biznesu.

http://forte.com.pl/pl

FORTE
Nowe zdjęcie od FORTE
Sypialnia+Jakobina+-+zdj%C4%99cie+od+FORTE
FORTE
Nowe zdjęcie od FORTE
Kolekcja+Hud+-+zdj%C4%99cie+od+FORTE
FORTE
Nowe zdjęcie od FORTE
Kolekcja+Canmore+-+zdj%C4%99cie+od+FORTE
FORTE
Nowe zdjęcie od FORTE
Kolekcja+mebli+do+salonu+RAHISI+-+zdj%C4%99cie+od+FORTE
FORTE
Nowe zdjęcie od FORTE
Kolekcja+do+salonu+BABILA+-+zdj%C4%99cie+od+FORTE
FORTE
Nowe zdjęcie od FORTE
Sypialnia+-+zdj%C4%99cie+od+FORTE
FORTE
Nowe zdjęcie od FORTE
Salon+-+zdj%C4%99cie+od+FORTE
FORTE
Nowe zdjęcie od FORTE
Sypialnia+Verenice+-+zdj%C4%99cie+od+FORTE
FORTE
Nowe zdjęcie od FORTE
Salon+kolekcja+mebli+CANNE+-+FORTE+-+zdj%C4%99cie+od+FORTE
FORTE
Nowe zdjęcie od FORTE
-+zdj%C4%99cie+od+FORTE