karnisze łukowe - pomysły, inspiracje z homebook

Lustro łukowe to praktyczny produkt, dzięki któremu zaaranżujesz łazienkę przyjazną dla wszystkich domowników.
Zapalarka łukowa o elastycznej szyjce. * zapalanie bez gazu * elastyczna szyjka ułatwi dostęp do trudno dostępnych miejsc * jedno naładowanie wystarczy na około 100 zapaleń * przycisk Pokaż więcej
Wyróżniająca się regulowaną wysokością, nowoczesna lampa łukowa będzie prawdziwą ozdobą Twojego wystroju wnętrz. Lampa łukowa oferuje możliwość regulacji wysokości, d Pokaż więcej
PARAMETRY PRODUKTU:         OPIS PRODUKTU: Nowoczesny fotelik z niskim oparciem i łukowymi podłokietnikami.
Wyróżniająca się regulowaną wysokością, nowoczesna lampa łukowa będzie prawdziwą ozdobą Twojego wystroju wnętrz. Lampa łukowa oferuje możliwość regulacji wysokości, d Pokaż więcej
Spawanie łukowe, elektrodami czy cięcie strumieniem plazmy wymaga doskonałej ochrony Twoich oczu oraz twarzy – może spowodować uszkodzenie wzroku lub uraz skóry.
Łukowe podłokietniki oraz szykowne, pikowane guzikami oparcie dodają całości wyjątkowej elegancji.
Łukowe podłokietniki zwiększają komfort wypoczynku oraz dodatkowo stanowią wyjątkową dekorację.
DETALE BIURKA Jedyny taki łukowy – ergonomiczny blat, zapewniający większy komfort rozrywki.
Wnęka łukowa do niszy N510 Orac Decor   Wnęka łukowa N510 do niszy, bez zdobień.
Wnęka łukowa do niszy N520 Orac Decor   Wnęka łukowa niszy N520 z ornamentem muszli.
Stal nierdzewna Victorinox'a zapewnia wyjątkową wytrzymałość oraz bardzo dobre trzymanie ostrości.Noże są lekkie, praktyczne oraz trwałe.Zestaw składa się z pięciu noży kuchennych:   nóż 5.0433 – ostr Pokaż więcej
Prosta rama łukowa N503 Orac Decor   Prosta ramka łukowa N503 do nisz.
Materac wyposażono w 2 łukowe oparcia pleców, oraz 4 wbudowane uchwyty na napoje.
Lustro z oświetleniem to element wyposażenia łazienki, który sprawdzi się szczególnie dobrze w ciemnych pomieszczeniach. Dzięki niemu bowiem będziesz mógł dodatkowo oświetlić wnętrze oraz swoją twarz Pokaż więcej
Rama łukowa N504 Orac Decor   Ramka łukowa N504, żłobiona, z blokami i zwornikiem.
Nietypowe zdobienia oraz łukowy profil świetnie prezentują się w zestawieniu z różnymi typami otoczenia.
Jej nietypowy wzór składa się z wypukłych kostek o układzie prostym i łukowym, które wkomponowane zostały w prostokąty imitujące kafle o wymiarach 16,5x15,5 cm.
Lustro łukowe to to elegancki element wystroju wnętrz, który szczególnie dobrze sprawdzi się w aranżacji Twojej łazienki lub toalety.
Brzeszczot łukowy do urządzenia wielofunkcyjnego pozwalana precyzyjne cięcie płytek ściennych po linii prostej oraz usuwanie fug.

Wyszukiwania podobne do "karnisze łukowe".

Więcej inspiracji »

Inspiracje 21 zdjęć dla "karnisze łukowe"

LETNI APARTAMENT W TOSKANII - Duży biały salon z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od gradomska architekci LETNI APARTAMENT W TOSKANII - Na tak bogatym strukturalnie tle, wydobyte zostały, pokryte białym tynkiem, masywne filary z łukowymi przekryciami.
LETNI APARTAMENT W TOSKANII - Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od gradomska architekci LETNI APARTAMENT W TOSKANII - Na tak bogatym strukturalnie tle, wydobyte zostały, pokryte białym tynkiem, masywne filary z łukowymi przekryciami.
LOFT z widokiem - Średnia szara sypialnia małżeńska, styl nowoczesny - zdjęcie od Borowczyk Architekci LOFT z widokiem - Średnia szara sypialnia małżeńska, z lustrem, z komodą, z drewnianym zagłówkiem, z farbą na ścianie, z dywanem, z ciemną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Loft posiada 67m2 powierzchni, o jego wyjątkowości stanowi wysokość wnętrz sięgająca 3,8m, łukowe sklepienia stropów, oraz aż 7 dużych fabrycznych okien i piękny widok na tereny rekreacyjne loftów.
LOFT z widokiem - Biuro - zdjęcie od Borowczyk Architekci LOFT z widokiem - Biuro Loft posiada 67m2 powierzchni, o jego wyjątkowości stanowi wysokość wnętrz sięgająca 3,8m, łukowe sklepienia stropów, oraz aż 7 dużych fabrycznych okien i piękny widok na tereny rekreacyjne loftów.
ściana łukowa - zdjęcie od http://agnieszkamakowska.pl/ osiedle leśne - ściana łukowa podkreślona kinkietami na wysokości innej niż standardowa Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: ściana łukowa - http://agnieszkamakowska.pl/.
LOFT z widokiem - Mała szara czarna sypialnia małżeńska, styl nowoczesny - zdjęcie od Borowczyk Architekci LOFT z widokiem - Loft posiada 67m2 powierzchni, o jego wyjątkowości stanowi wysokość wnętrz sięgająca 3,8m, łukowe sklepienia stropów, oraz aż 7 dużych fabrycznych okien i piękny widok na tereny rekreacyjne loftów.
LOFT z widokiem - Średni brązowy hol / przedpokój - zdjęcie od Borowczyk Architekci LOFT z widokiem - Ogromna szafa ze stalowymi relingami mieści również schowek gospodarczy oraz pralnię Loft posiada 67m2 powierzchni, o jego wyjątkowości stanowi wysokość wnętrz sięgająca 3,8m, łukowe sklepienia stropów, oraz aż 7 dużych fabrycznych okien i piękny widok na tereny rekreacyjne loftów.
LOFT z widokiem - Biuro - zdjęcie od Borowczyk Architekci LOFT z widokiem - Ciemna ściana oraz duże przeszklenie to wydzielony w projekcie gabinet, pełniący również funkcję gościnnej sypialni Loft posiada 67m2 powierzchni, o jego wyjątkowości stanowi wysokość wnętrz sięgająca 3,8m, łukowe sklepienia stropów, oraz aż 7 dużych fabrycznych okien i piękny widok na tereny rekreacyjne loftów.
LOFT z widokiem - Hol / przedpokój - zdjęcie od Borowczyk Architekci LOFT z widokiem - Drzwi do łazienki z przewyższoną górną opaską, wpuszczone/licujące z okładziną ceglaną Loft posiada 67m2 powierzchni, o jego wyjątkowości stanowi wysokość wnętrz sięgająca 3,8m, łukowe sklepienia stropów, oraz aż 7 dużych fabrycznych okien i piękny widok na tereny rekreacyjne loftów.
LOFT z widokiem - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Borowczyk Architekci LOFT z widokiem - Biel, drewno, cegła - 3 dominujące kolory/faktury Loft posiada 67m2 powierzchni, o jego wyjątkowości stanowi wysokość wnętrz sięgająca 3,8m, łukowe sklepienia stropów, oraz aż 7 dużych fabrycznych okien i piękny widok na tereny rekreacyjne loftów.
LOFT z widokiem - Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od Borowczyk Architekci LOFT z widokiem - Salon, styl nowoczesny Loft posiada 67m2 powierzchni, o jego wyjątkowości stanowi wysokość wnętrz sięgająca 3,8m, łukowe sklepienia stropów, oraz aż 7 dużych fabrycznych okien i piękny widok na tereny rekreacyjne loftów.
LOFT z widokiem - Salon - zdjęcie od Borowczyk Architekci LOFT z widokiem - Salon Loft posiada 67m2 powierzchni, o jego wyjątkowości stanowi wysokość wnętrz sięgająca 3,8m, łukowe sklepienia stropów, oraz aż 7 dużych fabrycznych okien i piękny widok na tereny rekreacyjne loftów.
LOFT z widokiem - Kuchnia - zdjęcie od Borowczyk Architekci LOFT z widokiem - Kuchnia Loft posiada 67m2 powierzchni, o jego wyjątkowości stanowi wysokość wnętrz sięgająca 3,8m, łukowe sklepienia stropów, oraz aż 7 dużych fabrycznych okien i piękny widok na tereny rekreacyjne loftów.
LOFT z widokiem - Hol / przedpokój - zdjęcie od Borowczyk Architekci LOFT z widokiem - Hol / przedpokój Loft posiada 67m2 powierzchni, o jego wyjątkowości stanowi wysokość wnętrz sięgająca 3,8m, łukowe sklepienia stropów, oraz aż 7 dużych fabrycznych okien i piękny widok na tereny rekreacyjne loftów.
LOFT z widokiem - Kuchnia - zdjęcie od Borowczyk Architekci LOFT z widokiem - Kuchnia Loft posiada 67m2 powierzchni, o jego wyjątkowości stanowi wysokość wnętrz sięgająca 3,8m, łukowe sklepienia stropów, oraz aż 7 dużych fabrycznych okien i piękny widok na tereny rekreacyjne loftów.
LOFT z widokiem - Hol / przedpokój - zdjęcie od Borowczyk Architekci LOFT z widokiem - Hol / przedpokój Loft posiada 67m2 powierzchni, o jego wyjątkowości stanowi wysokość wnętrz sięgająca 3,8m, łukowe sklepienia stropów, oraz aż 7 dużych fabrycznych okien i piękny widok na tereny rekreacyjne loftów.
LETNI APARTAMENT W TOSKANII - Średnia otwarta biała jadalnia jako osobne pomieszczenie, styl nowoczesny - zdjęcie od gradomska architekci LETNI APARTAMENT W TOSKANII - Na tak bogatym strukturalnie tle, wydobyte zostały, pokryte białym tynkiem, masywne filary z łukowymi przekryciami.
mieszkanie w bloku z wielkiej płyty - Biała łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od JMJ Interiors mieszkanie w bloku z wielkiej płyty - Półka, choć niewielka, dzięki łukowemu wycięciu spełni funkcję podręcznego blatu.
Mieszkanie surowe w Poznaniu - Mała otwarta biała szara kuchnia w kształcie litery l z wyspą z oknem, styl eklektyczny - zdjęcie od zonaarchitekci Mieszkanie surowe w Poznaniu - Zamiast tradycyjnej zabudowy - szafa łukowa.
Mieszkanie surowe w Poznaniu - Średnia zamknięta szara niebieska kuchnia jednorzędowa z wyspą z oknem, styl eklektyczny - zdjęcie od zonaarchitekci Mieszkanie surowe w Poznaniu - Zamiast tradycyjnej zabudowy - szafa łukowa.

Artykuły 20 artykułów dla "karnisze łukowe"

Jak nadać charakteru oprawie do żarówki? DIY
DIY... Potrzebujemy:... ------------ -
Karnisze i rolety elektryczne – jakie wybrać?
Karnisze i rolety elektryczne – jakie wybrać? Tutaj rozwiązaniem są **systemy karniszy** i **rolety z napędem elektrycznym**. Firma **Marcin Dekor** posiada w swojej ofercie wysokiej klasy **karnisze z napędem elektrycznym**, które służą do sterowania zasłonami w mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz w budynkach użyteczności publicznej. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest zamontowanie **karniszy elektrycznych** w pomieszczeniach z dużą ilością okien. Jedną z ważniejszych cech wszystkich **karniszy z napędem elektrycznym** z oferty **Marcin Dekor** jest **możliwość gięcia karnisza** po dowolnym łuku lub gięcie punktowe o promieniu min.30 cm. -
Dlaczego warto wybrać solidne drzwi wewnętrzne?
Dlaczego warto wybrać solidne drzwi wewnętrzne? **W sklepach mamy do dyspozycji szeroki wybór drzwi wewnętrznych. Dzięki temu z łatwością możemy wybrać takie, które spełnią nasze oczekiwania pod względem kolorystyki, budowy i ceny, a także funkcjonalności związanej z ich konstrukcją i sposobem otwierania. Drzwi odpowiednio dobrane do naszych potrzeb zapewnią nam nie tylko intymność i komfort w codziennym funkcjonowaniu, ale staną się również ważnym elementem wpływającym na klimat i styl domu.** POL-SKONE od początku swego istnienia, czyli przez przeszło 27 lat na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Klienta, dlatego wszystkie swoje wyroby produkuje z najlepszych dostępnych na rynku materiałów, mając na uwadze trendy rynkowe, wzornicze oraz potrzeby i marzenia Klientów. Jakość i niezawodność -- Kolekcja drzwi wewnętrznych PRADO, wyróżniona znakiem jakość i niezawodność 2017 –zawiera siedem wzorów skrzydeł, umożliwiając dopasowanie drzwi do najbardziej wyszukanych wnętrz. Bezprzylgowy system zastosowany - białe drzwi wewnętrzne POL-SKONE, białe hokery, białe meble kuchenne... drzwi wewnętrzne POL-SKONE, białe ściany, żółte krzesła czarna ściana... drzwi wewnętrzne POL-SKONE, biała podłoga, okrągły dywanik, fioletowa pościel
Jak dopasować karnisze do okiennej aranżacji?
Jak dopasować karnisze do okiennej aranżacji? Jakie **karnisze** sprawdzą się w pomieszczeniach industrialnych, a jakie w skandynawskich? **Na co zwrócić uwagę, kupując karnisze? **Ozdobne karnisze** i ciężkie, lejące zasłony podkreślą **styl glamour**, a **minimalistyczne karnisze** zestawione z lnianymi zasłonami pozwolą wykreować **skandynawskie klimaty**. Świetnym wyborem będą **karnisze Tokyo w czarnym, matowym odcieniu**. - biały karnisz, karnisz Tokyo... czarny karnisz, karnisz Tokyo... chromowany karnisz, karnisz Tokyo
Poznaj najbardziej nietypowe zastosowania folii aluminiowej
Srebrnym arkuszem bez wysiłku owiniesz różne elementy: klamki, uchwyty szafek czy karnisze, i równie łatwo się go pozbędziesz. -
7 kreatywnych sposobów na wykorzystanie karnisza
7 kreatywnych sposobów na wykorzystanie karnisza... Choć **karnisz** jest elementem kojarzącym się głównie z **dekoracją okien**, to możemy wykorzystać go na wiele sposobów, całkowicie zmieniając jego przeznaczenie **Czy możemy wykorzystać karnisz w łazience? Mini karnisz w kuchni, jako wieszak na przybory kuchenne**... --... **Karnisz** w kuchni nie tylko nad oknem? Takie karnisze/wieszaki możemy umieszczać **jeden pod drugim** na różnych wysokościach, dzięki czemu zbudujemy własną **strefę przechowywania** dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Możemy z powodzeniem wykorzystać w tym celu **karnisz mocowany do sufitu**. -
Jak powiesić firanki bez karnisza? Znamy 4 sprytne sposoby
Jak powiesić firanki bez karnisza? Zatem **jak powiesić firanki bez karnisza**? Brak miejsca na karnisz? To rozwiązanie będzie szczególnie pasować do wnętrza utrzymanego w nowoczesnym, **minimalistycznym stylu**, w którym karnisze zwykle wyglądają zbyt masywnie. Jak powiesić firanki bez karnisza? - brak miejsca na karnisz - szyny sufitowe... brak miejsca na karnisz - szyny sufitowe
Jak ciąć listwy styropianowe pod kątem?
Jak ciąć listwy styropianowe pod kątem? **Połączenie ścian i sufitu to często pierwszy element pomieszczenia, na który zwracamy uwagę. Odrapane narożniki, krusząca się linia styku dwóch płaszczyzn to niezbyt dobra wizytówka wnętrza. Z kolei precyzyjne i dokładne wykończenie tego miejsca jest dość wymagającym zadaniem – do prac warto zatrudnić fachowca. Albo zabrać się samemu za remont pomieszczenia, a nieestetyczne bruzdy i nierówności ukryć pod efektownymi przysufitowymi listwami. Przeczytaj, jak dociąć listwy styropianowe, by w łatwy sposób upiększyć wnętrze.** Styropianowa sztukateria, misternie zdobione listwy przysufitowe z subtelnymi motywami florystycznymi to **świetny sposób na odświeżenie wnętrza i nadanie mu interesującego, indywidualnego sznytu**. Atrakcyjny wzór lub magnetyzujący kolor będą przyciągać spojrzenia, intrygować, a jednocześnie świadczyć o niebanalności aranżacji. O ile oczywiście prawidłowo dotniemy listwy! Jak dociąć listwy pod kątem, aby nie stracić na estetyce wykończenia? Zada - styropianowe listwy sufitowe w salonie styl nowojorski... Listwami można również zamaskować karnisz listwy maskujące karnisz w salonie styl glamour... Listwy sufitowe należy przycinać za pomocą specjalnych narzędzi
Szyny sufitowe – sposób na minimalistyczną dekorację okna w nowoczesnym mieszkaniu
Wybór pokaźnych, dekoracyjnych karniszy, które wysuwają się na pierwszy plan, nie jest dobrym pomysłem. --... W przeciwieństwie do klasycznych karniszy, szyny sufitowe doskonale odnajdą się nowoczesnej przestrzeni Dzięki cieniutkiej i wąskiej formie szyna ta sprawdzi się w miejscach, w których nie ma zbyt wiele miejsca, a umieszczenie szerokich szyn czy klasycznych karniszy staje się niemożliwe. -
Alternatywa dla tradycyjnego karnisza czyli system TOP-LINE
Alternatywa dla tradycyjnego karnisza czyli system TOP-LINE... Na rynku dekoracji okiennych istnieje wiele systemów do aranżacji okien Najpopularniejsze to **szyny aluminiowe** najczęściej stosowane we wnękach na suficie, karnisze lub rolety. Nie jest to tradycyjny **karnisz szynowy**, ale autorski, multifunkcyjny **system okienny**. Możliwości techniczne, jakie daje nam zastosowanie karnisza TOP-LINE są praktycznie nieograniczone. Top-LINE może pełnić funkcje klasycznego **karnisza szynowego**, na którym mamy możliwość zawieszanie zasłony. - karnisze top line, nowoczesne karnisze... karnisze top line, nowoczesne karnisze... karnisze top line, nowoczesne karnisze
Wnętrze miesiąca #2. Pod okiem Neptuna
**... ... Charakterystyczne magazynowe drzwi, oddzielające sypialnię od łazienki, proste grzejniki, czarne karnisze, czarna armatura, jakby w pośpiechu zmontowany z czarnych metalowych prętów żyrandol z żarówkami-edisonówkami – wszystkie te drobne smaczki **dodają niezbędnej ostrości** temu jasnemu, przestronnemu mieszkaniu -
Jak marszczyć firany? 3 proste wzory od specjalistki dekoracji okiennych
Najlepiej jednak skorzystaj z prostego wzoru, który pozwoli Ci dobrać odpowiednio ilość materiału - **wymierz dobrze długość karnisza a następnie pomnóż ją razy 2 długości jeśli chcesz osiągnąć efekt słabo namarszczonego materiału, razy 2,5 długości jeśli materiał ma być normalnie namarszczony i odpowiednio – 3 długości materiału dla uzyskania gęsto lub bardzo sutych marszczeń.**... ... Przy doborze tkanin, warto zwrócić się o poradę do eksperta - Niezależnie od tego, czy potrzebna nam będzie mało widoczna szyna, czy bogato zdobiony karnisz, jeśli mamy taką możliwość, warto wziąć pod uwagę zagospodarowanie całej wnęki okiennej już na etapie ogólnego projektowania. Projektując rozmieszczenie grzejników, czy też zabudowę sufitu, należy zapewnić odpowiednią głębokość, standardowo od 15 do 25 cm, na zamocowanie i ukrycie karnisza lub systemu montażowego rolet.
Jak upiąć zasłony i firany? 8 pomysłów na ładną dekorację okna
W poniższym artykule podpowiemy Ci m.in. w jaki sposób należy marszczyć materiał na karniszu, do czego służą chwosty i jak łączyć ze sobą rozmaite rodzaje firan i zasłon. W ten sposób można upinać zarówno marszczone materiały, jak i zupełnie gładkie, luźno powieszone na karniszu. Wystarczy, że zainwestujesz w klasyczny karnisz, **mocno naciągniesz firanki i podepniesz je po bokach** przy pomocy chwostów bądź opasek. Zasłony z kolei mogą zwisać nieco luźniej, tworząc miękką, „lejącą się” dekorację, którą podtrzymać będą karnisze w wersji mini. - .** Jeśli na Twoim karniszu goszczą firanki, możesz pokusić się o identyczne podpięcie.
Modne firany i zasłony do nowoczesnej kuchni
--... Ostatnio niezwykle modnym rozwiązaniem są długie, „szczelne” firany zawieszone na karniszu tuż pod sufitem, sięgające aż do ziemi -
Eklektyzm - czyli jak łączyć różne style we wnętrzach?
Aranżację spaja ciepły miedziany blask: miedziane lampy, podstawy stolików, gramofon, a nawet świecznik i karnisz są tutaj wspólnym mianownikiem. -
Jakie szyny sufitowe wybrać? Poradnik
**... Szyna sufitowa to nowocześniejsza siostra karnisza W przypadku **bardzo wysokich okien** zamontowanie klasycznych karniszy staje się praktycznie niemożliwe, warto więc postawić na szyny montowane bezpośrednio do sufitu. --... Pamiętajmy, że tak jak każdy element aranżacji wnętrza, tak również szyny czy karnisze, warto **dopasować do metrażu** Dzięki płaskiej konstrukcji, **szyny zajmują mało miejsca** i sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie można zastosować karniszy. Szyna pozwala **zaoszczędzić nawet do kilkunastu centymetrów** w porównaniu z klasycznym karniszem. -
Gotowa zabudowa gipsowa – metamorfoza wnętrza na 3 sposoby
**Podwieszany sufit, zabudowa karnisza czy ukrycie nieestetycznych rur to sposób na metamorfozę, która nie wymaga skomplikowanego remontu i wzywania specjalistycznej ekipy.** Firma Knauf wprowadziła do swojej oferty **gotowe elementy zabudowy gipsowej**, które można zamontować... samodzielnie! Z ich pomocą wykonasz konstrukcję sufitu podwieszanego, a także sprytnie schowasz karnisz. Właśnie dla takach majsterkowiczów firma Knauf wprowadziła do oferty **gotowe elementy z płyty gipsowo-kartonowej: do samodzielnego zrobienia sufitu podwieszanego, do zamaskowania karnisza i do ukrycia rur oraz przewodów**. **W skład gotowych produktów wchodzi: półka sufitowa G-K LED do samodzielnego zrobienia sufitu podwieszanego, maskownica G-K karnisza do zamaskowania karnisza oraz maskownica G-K do rur U50 i U100 do zabudowy rur instalacji wodnej, gazowej czy przewodów elektrycznych.**... ... Aby przeprowadzić efektowną metamorfozę wnętrza nie musimy planować gruntownego remontu - Estetyczne wykończenie karnisza... --... Karnisze to zazwyczaj droga inwestycja i nie zawsze podoba nam się to, jak układają się przymocowane do nich firany lub zasłony Z pomocą przyjdzie **panel do maskowania miejsca pomiędzy sufitem a materiałem**, który zasłoni karnisz i w efektowny sposób wyeksponuje firany oraz zasłony. maskownica karnisza w salonie... sufit podwieszany w salonie
Firanki, zasłony, karnisze. Jak dobrać dekoracje okien?
Firanki, zasłony, karnisze. Jak wybrać karnisz idealny? --... Jedną z najważniejszych kwestii przy wyborze właściwej oprawy okiennej jest wybór karnisza Ideałem jest, kiedy karnisz można zamontować co najmniej 5 cm ponad oknem oraz w odległości 10-15 cm od okiennej ramy. Jeśli montaż tradycyjnego karnisza nie jest możliwy, warto postawić np. na model uchylny, montowany bezpośrednio do ramy okiennej. - Oprócz tego, warto pamiętać, że zasłony zawieszone na karniszu tuż pod sufitem i sięgające ziemi to doskonały sposób na podwyższenie pomieszczenia optycznie. Nad wąskim oknem można zamontować niewielki karnisz, najlepiej pomiędzy ściankami ościeży.
Jak udekorować okna na Święta? Zainspiruj się!
Warto postawić na karnisze w odcieniach **mosiądzu, srebra lub starego złota**, które prezentują się elegancko i dodadzą klasy tradycyjnym wnętrzom. Połyskujące dodatki warto zestawiać z matem, dlatego zawczasu możemy zdecydować się na **proste karnisze w odcieniu bieli lub modnej czerni**, na przykład uniwersalny karnisz **[Tokyo](https://sklep.mardom.com.pl/podwojne-karnisze-metalowe/karnisz-metalowy-podwojny-tokyo-o19-bialy-mat? Wystarczy zahaczyć jeden koniec łańcucha o karnisz i gotowe – okno od razu nabiera **świątecznego charakteru**. Karnisz może nam również posłużyć do **zawieszenia sznura lampek typu kurtyna**, które swobodnie zwisają przy oknie, równomiernie je rozświetlając. W oknach szczególnie pięknie prezentują się również **pojedyncze, zawieszane dekoracje**, które z łatwością przyczepimy do karnisza. -
Jak pomalować ściany - poradnik krok po kroku
W przypadku tych pierwszych, koniecznie zdejmij firanki i zasłony, odkręć karnisze. -

Ideabooki 20 ideabooków dla "karnisze łukowe"

salon
olunia98234
salon - Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity. Lofty Nowej Papierni wyróżniają się nieprzeciętną wysokością – do 4m, oryginalną czerwoną cegłą oraz łukowymi stropami. W przypadku Nowej Papierni determinuje go charakter dawnej fabryki papieru, w tym przede wszystkim historyczna czerwona cegła, zarówno na ścianach, jak i suficie (łukowe stropy).
salon
salon - Lofty Nowej Papierni wyróżniają się nieprzeciętną wysokością – do 4m, oryginalną czerwoną cegłą oraz łukowymi stropami. W przypadku Nowej Papierni determinuje go charakter dawnej fabryki papieru, w tym przede wszystkim historyczna czerwona cegła, zarówno na ścianach, jak i suficie (łukowe stropy). Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity. Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity.
salon
salon - Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity. Lofty Nowej Papierni wyróżniają się nieprzeciętną wysokością – do 4m, oryginalną czerwoną cegłą oraz łukowymi stropami. W przypadku Nowej Papierni determinuje go charakter dawnej fabryki papieru, w tym przede wszystkim historyczna czerwona cegła, zarówno na ścianach, jak i suficie (łukowe stropy).
salon
kasiulawnc
salon - Lofty Nowej Papierni wyróżniają się nieprzeciętną wysokością – do 4m, oryginalną czerwoną cegłą oraz łukowymi stropami. W przypadku Nowej Papierni determinuje go charakter dawnej fabryki papieru, w tym przede wszystkim historyczna czerwona cegła, zarówno na ścianach, jak i suficie (łukowe stropy). Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity.
homebook
homebook - Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity. Lofty Nowej Papierni wyróżniają się nieprzeciętną wysokością – do 4m, oryginalną czerwoną cegłą oraz łukowymi stropami. W przypadku Nowej Papierni determinuje go charakter dawnej fabryki papieru, w tym przede wszystkim historyczna czerwona cegła, zarówno na ścianach, jak i suficie (łukowe stropy).
salon
basiach1
salon - Lofty Nowej Papierni wyróżniają się nieprzeciętną wysokością – do 4m, oryginalną czerwoną cegłą oraz łukowymi stropami. W przypadku Nowej Papierni determinuje go charakter dawnej fabryki papieru, w tym przede wszystkim historyczna czerwona cegła, zarówno na ścianach, jak i suficie (łukowe stropy). Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity.
salon
Agnieszka Ziółkowska 14
salon - Lofty Nowej Papierni wyróżniają się nieprzeciętną wysokością – do 4m, oryginalną czerwoną cegłą oraz łukowymi stropami. W przypadku Nowej Papierni determinuje go charakter dawnej fabryki papieru, w tym przede wszystkim historyczna czerwona cegła, zarówno na ścianach, jak i suficie (łukowe stropy). Podświetlane karnisze LED, białe płytki 3d.
salon
michalkamel77
salon - Lofty Nowej Papierni wyróżniają się nieprzeciętną wysokością – do 4m, oryginalną czerwoną cegłą oraz łukowymi stropami. W przypadku Nowej Papierni determinuje go charakter dawnej fabryki papieru, w tym przede wszystkim historyczna czerwona cegła, zarówno na ścianach, jak i suficie (łukowe stropy). Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity.
sal9n
sal9n - Lofty Nowej Papierni wyróżniają się nieprzeciętną wysokością – do 4m, oryginalną czerwoną cegłą oraz łukowymi stropami. W przypadku Nowej Papierni determinuje go charakter dawnej fabryki papieru, w tym przede wszystkim historyczna czerwona cegła, zarówno na ścianach, jak i suficie (łukowe stropy). Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity.
Mieszkanie
edyta grudnik
Mieszkanie - Podświetlane karnisze LED, białe płytki 3d. Lofty Nowej Papierni wyróżniają się nieprzeciętną wysokością – do 4m, oryginalną czerwoną cegłą oraz łukowymi stropami. W przypadku Nowej Papierni determinuje go charakter dawnej fabryki papieru, w tym przede wszystkim historyczna czerwona cegła, zarówno na ścianach, jak i suficie (łukowe stropy).
salon
salon - Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity. Lofty Nowej Papierni wyróżniają się nieprzeciętną wysokością – do 4m, oryginalną czerwoną cegłą oraz łukowymi stropami. W przypadku Nowej Papierni determinuje go charakter dawnej fabryki papieru, w tym przede wszystkim historyczna czerwona cegła, zarówno na ścianach, jak i suficie (łukowe stropy).
salon
EdenWłodarzewska
salon - Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity. Lofty Nowej Papierni wyróżniają się nieprzeciętną wysokością – do 4m, oryginalną czerwoną cegłą oraz łukowymi stropami. W przypadku Nowej Papierni determinuje go charakter dawnej fabryki papieru, w tym przede wszystkim historyczna czerwona cegła, zarówno na ścianach, jak i suficie (łukowe stropy). Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity.
salon
salon - Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity. Lofty Nowej Papierni wyróżniają się nieprzeciętną wysokością – do 4m, oryginalną czerwoną cegłą oraz łukowymi stropami. W przypadku Nowej Papierni determinuje go charakter dawnej fabryki papieru, w tym przede wszystkim historyczna czerwona cegła, zarówno na ścianach, jak i suficie (łukowe stropy).
salon
salon - Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity. Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity. Lofty Nowej Papierni wyróżniają się nieprzeciętną wysokością – do 4m, oryginalną czerwoną cegłą oraz łukowymi stropami.
Salon
anetka_9117
Salon - Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity. Lofty Nowej Papierni wyróżniają się nieprzeciętną wysokością – do 4m, oryginalną czerwoną cegłą oraz łukowymi stropami. W przypadku Nowej Papierni determinuje go charakter dawnej fabryki papieru, w tym przede wszystkim historyczna czerwona cegła, zarówno na ścianach, jak i suficie (łukowe stropy).
Salon
goliat173
Salon - Lofty Nowej Papierni wyróżniają się nieprzeciętną wysokością – do 4m, oryginalną czerwoną cegłą oraz łukowymi stropami. W przypadku Nowej Papierni determinuje go charakter dawnej fabryki papieru, w tym przede wszystkim historyczna czerwona cegła, zarówno na ścianach, jak i suficie (łukowe stropy). Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity.
salon
salon - Lofty Nowej Papierni wyróżniają się nieprzeciętną wysokością – do 4m, oryginalną czerwoną cegłą oraz łukowymi stropami. W przypadku Nowej Papierni determinuje go charakter dawnej fabryki papieru, w tym przede wszystkim historyczna czerwona cegła, zarówno na ścianach, jak i suficie (łukowe stropy). Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity. Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity.
salon
salon - Lofty Nowej Papierni wyróżniają się nieprzeciętną wysokością – do 4m, oryginalną czerwoną cegłą oraz łukowymi stropami. W przypadku Nowej Papierni determinuje go charakter dawnej fabryki papieru, w tym przede wszystkim historyczna czerwona cegła, zarówno na ścianach, jak i suficie (łukowe stropy). Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity.
SALON
SALON - Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity. Lofty Nowej Papierni wyróżniają się nieprzeciętną wysokością – do 4m, oryginalną czerwoną cegłą oraz łukowymi stropami. W przypadku Nowej Papierni determinuje go charakter dawnej fabryki papieru, w tym przede wszystkim historyczna czerwona cegła, zarówno na ścianach, jak i suficie (łukowe stropy).
salon
MałaMarta
salon - Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity. Główne akcenty dekoracyjne: wnętrze w bieli i szarościach skomponowanych z dębowym, jasnym drewnem, wzbogacone o dekoracyjne dodatki w kolorze szarym, czarnym, grafitowym, żółtym, amarantowym i turkusowym, płyty betonu architektonicznego, elementy roślin pokojowych w dużych donicach, interesujące dodatki w postaci lamp wiszących i podłogowej, farba tablicowa, nadbudowa ukrywająca karnisze, oświetlenie liniowe led wkomponowane w ściany i sufity. Lofty Nowej Papierni wyróżniają się nieprzeciętną wysokością – do 4m, oryginalną czerwoną cegłą oraz łukowymi stropami.