🎄 Święta w Twoim domu - odkryj świąteczny niezbędnik!
Czego szukasz?
Zobacz także

nowoczesna szara łazienka - pomysły, inspiracje z homebook

Obraz - Mapa świata: Szara nić

Obraz - Mapa świata: Szara nić

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Mapa świata: Szara nić" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Mapa świata: Szara nić" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
306 zł
Szara ceramiczna mydelniczka Wenko Pion

Szara ceramiczna mydelniczka Wenko Pion

Wyposaż swoją łazienkę w praktyczne akcesoria łazienkowe marki Wenko.Ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie i zadowolą swoją nowoczesną formą.
46 zł
Szafka łazienkowa wisząca szara MATARO kod: 4251682215039

Szafka łazienkowa wisząca szara MATARO kod: 4251682215039

Nowoczesna szafka wisząca łączy funkcjonalność i ponadczasowy styl. Szafka jest wykonana z wysokiej jakości materiału w kolorze szarym z prostym srebrnym uchwytem, dzięki czemu pasuje do nowoczesnych i tradycyjnych łazienek.
1327 zł
Beliani Szafka wisząca szara 40 x 35 x 132 cm 4 półki wysoka nowoczesna

Beliani Szafka wisząca szara 40 x 35 x 132 cm 4 półki wysoka nowoczesna

Nowoczesna szafka wisząca łączy funkcjonalność i ponadczasowy styl. Szafka jest wykonana z wysokiej jakości materiału w kolorze szarym z prostym srebrnym uchwytem, dzięki czemu pasuje do nowoczesnych i tradycyjnych łazienek. Szczegóły: Kolor: Szary, Srebrny.
1080 zł 1349 zł
Beliani Szafka wisząca szara 40 x 35 x 88 cm 3 półki nowoczesna

Beliani Szafka wisząca szara 40 x 35 x 88 cm 3 półki nowoczesna

Wisząca szafka uzupełni każdą łazienkę, zapewniając dodatkowe miejsce do przechowywania. Wykonana z wysokiej jakości materiałów łączy w sobie elegancję i nowoczesny styl. Szczegóły: Kolor: Szary, Srebrny.
580 zł 729 zł
Obraz - Mandala: Szara głębia

Obraz - Mandala: Szara głębia

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Mandala: Szara głębia" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Mandala: Szara głębia" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
370 zł
Obraz - Szara symetria

Obraz - Szara symetria

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Szara symetria" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Szara symetria" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
306 zł
Obraz - Szary Szanghaj

Obraz - Szary Szanghaj

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Szary Szanghaj" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Szary Szanghaj" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
282 zł
Obraz - Szara melancholia

Obraz - Szara melancholia

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Szara melancholia" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Szara melancholia" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
306 zł
Obraz - Szare niebo

Obraz - Szare niebo

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Szare niebo" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Szare niebo" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
306 zł
Obraz - Szara Ziemia

Obraz - Szara Ziemia

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Szara Ziemia" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Szara Ziemia" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
282 zł
Obraz - Szara rzeczywistość

Obraz - Szara rzeczywistość

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Szara rzeczywistość" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Szara rzeczywistość" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
433 zł
Szara toaletka ze stołkiem - Arobello

Szara toaletka ze stołkiem - Arobello

Własna toaletka to jeden z najbardziej uniwersalnych i  pożądanych mebli na rynku przez każdą kobietę, która chce ułatwić sobie codzienne zabiegi pielęgnacyjne, bez żmudnego oczekiwania na swoją kolej w łazience. Toaletka Arobello marki Elior to połączenie wiktoriańskiego akcentu z romantycznymi zdobieniami i nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi.  Historyczny rys z nowoczesnymi funkcjami Układanie włosów, manicure, makijaż dzienny czy też wieczorowy i niezliczone ilości kosmetyków: kobiety spędzają w łazience sporo czasu i potr
958 zł
Obraz - Szary ogród

Obraz - Szary ogród

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Szary ogród" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Szary ogród" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
370 zł
Szary plafon ORBIS

Szary plafon ORBIS

Szary plafon Orbis znajdzie zastosowanie w nowoczesnych aranżacjach salonu, sypialni, przedpokoju, czy łazienki. Parametry: Źródło światła: GU10, 1x40W, 50Hz, 220V, IP20 Źródła światła oraz elementów montażowych nie ma w zestawie Wymiary: 10 x 10 x 10 cm Materiał: aluminium Kolor: szary
89 zł
Biało-szara ceramiczna szczotka do WC Wenko Montella

Biało-szara ceramiczna szczotka do WC Wenko Montella

Zaproś do swojego domu design, który jest stworzony dla nowoczesnych łazienek. Porządek w łazience oszczędzi Ci mnóstwo nerwów i czasu.
169 zł 189 zł
Nowoczesny zegar ścienny szklany Szary kot

Nowoczesny zegar ścienny szklany Szary kot

Zegar na szkle Szary kot to piękny element dekoracyjny, który sprawi, że nasza kuchnia, salon czy sypialnia staną się jeszcze piękniejsze. Zegar Szary kot to także fantastyczny pomysł na zagospodarowanie wolnego miejsca na ścianie w łazience.
195 zł
Szara toaletka z krzesłem - Mareta

Szara toaletka z krzesłem - Mareta

Spotkanie wiktoriańskiego stylu z nowoczesnymi funkcjami zaowocowało produktem, który ułatwi życie każdej damie. Stworzona, by celebrować chwile Wieczne zabieganie, szybka kawa, namolne pukanie do łazienki współlokatorów: czy tak właśnie wygląda Twój poranek?
1298 zł
Szara tapeta winylowa w trójkąty nowoczesna

Szara tapeta winylowa w trójkąty nowoczesna

OASIS kolekcja od Contour przeznaczona do pokrycia powierzchni ściennej kuchni i łazienek.
119 zł
Obraz - Nowoczesne dmuchawce szare

Obraz - Nowoczesne dmuchawce szare

Wysokiej jakości obraz "Obraz - Nowoczesne dmuchawce szare" to wynik pracy utalentowanego zespołu projektantów – młodych artystów, grafików i fotografów z głowami pełnymi pomysłów. Obraz, który Cię zainteresował, to połączenie najwyższej jakości druku, starannej pracy ręcznej i najlepszych gatunkowo materiałów.Wysokiej jakości materiały Obraz "Obraz - Nowoczesne dmuchawce szare" jest drukowany na specjalnym płótnie flizelinowym idealnie odwzorowującym kolory. W naszej ofercie znajdują się m.in. obrazy przedstawiające martwą naturę, pejzaże, nowoczesne obrazy do salonu, obrazy abstrakcyjne, reprodukcje obrazów znanych artystów, mapy świata, obrazy industrialne i wiele, wiele innych.Obraz to dekoracja, która przyciąga wzrok, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajduje! Obraz może również przyozdobić ścianę w mniej oczywistych lokalizacjach, takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój.
433 zł
Fototapeta ścienna Fishscale szara fuga

Fototapeta ścienna Fishscale szara fuga

Fototapeta na wymiarPodana cena dotyczy jednego metra kwadratowego, jedna sztuka oznacza 1 metr kwadratowy.Nowoczesna i oryginalna tapeta ozdobiona geometrycznym wzorem. Winyl na flizelinie strukturalny (linen / beton / brush / craft / sand) - nasze nowoczesne podłoża beton, linen, sand, craft, brush sprostają nawet najbardziej wymagającym gustom klientów.- gramatura: 440g/m2- specyfikacja: zmywalna, wodoodporna po zabezpieczeniu lakierem w płynie, odporna na uszkodzenia mechaniczne- zastosowanie: salon, sypialnia, pokój dziecka, gabinet, hotele, biura, kuchnia poza strefą gotowania, łazienka poza strefą mokrą- aplikacja: szybka, łatwa, na klej do tapet, aplikacja kleju tylko na ścianę- atesty i certyfikaty: M1 niepalności i B1 trudnopalności, atest higieniczny- czyszczenie: wilgotną szmatką, miękka strona gąbki, wodą z płynem- pasowanie brytów: stykowo- max szerokość 1 brytu: 135cm- wykończenie: mat Winyl samoprzylepny laminowany - materiał do zadań specjalnych, wzmocniony o laminat winyl to gwarancja trwałości i jakości na lata.
239 zł
Lusterko kosmetyczne z teleskopowym ramieniem Wenko Exclusive

Lusterko kosmetyczne z teleskopowym ramieniem Wenko Exclusive

Wenko to synonim pięknej i stylowej łazienki. Dekoracje i dodatki, wykonane z najwyższej jakości materiałów, są eleganckie i subtelne, dzięki czemu będą pasować do każdego wnętrza. Możesz je dowolnie łączyć i stworzyć w swojej łazience wyjątkowy styl. Poczuj się jak w prawdziwym SPA! Długość ramienia lusterka jest regulowana i wynosi 12-50 cm.
99 zł 114 zł
Lustro łazienkowe mindset szary 303449 kod: 303449

Lustro łazienkowe mindset szary 303449 kod: 303449

Eleganckie, regulowane lustro łazienkowe Brabantia MindSet. Powiększa 5 razy i można go ustawić w dowolnej pozycji. Chcesz się bliżej przyjrzeć? Po prostu zdejmij go z magnetycznego uchwytu. Idealne do porannego makijażu lub rutynowego golenia. Świetne odzwierciedlenie Twojego stylu!     Wspaniały widok - 5-krotny zoom do precyzyjnego golenia lub makijażu. Zbliżenie — wystarczy zdjąć metalowe lusterko z magnetycznego uchwytu. Znajdź najlepszy kąt — przesuwaj lustro we wszystkich kierunkach. Poręczne zawieszanie - uchwyt ścienny, instrukcja montażu i materiały mocujące w zestawie. Nowoczesna po ...
218 zł
Lusterko wiszące Zack Fresco kod: ZACK-40109

Lusterko wiszące Zack Fresco kod: ZACK-40109

Lusterko montowane do ściany z kolekcji Fresco, niemieckiej firmy Zack. Wyginany uchwyt, pozwala na dowolne ustawienie lusterka. Lusterko po jednej stronie daje obraz naturalny, po drugiej powiększony dwukrotnie. Idealnie będzie pasowało do Twojej łazienki. Ruchomy długi wysięgnik, pozwoli je odpowiednio ustawić, abyś mógł wygodnie z niego korzystać. Zaprojektuj swoje wnętrze wybierając akcesoria z naszego sklepu, gwarantujemy Ci dobry zakup oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Kolekcja Fresco Mocowanie Przykręcane do ściany Długość max. 33,5 cm Średnica 18 cm Materiał Stal nierdzewna 18/ ...
483 zł

Inspiracje

17039 zdjęć dla "nowoczesna szara łazienka"

Nowoczesna szaro-biała duża łazienka - zdjęcie od wnetrzewdomu - Homebook - Aranżacje wnętrz - Łazienka: Nowoczesna szaro-biała duża łazienka - wnetrzewdomu. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowoczesna szaro-biała duża łazienka - zdjęcie od wnetrzewdomu - Homebook - Aranżacje wnętrz - Łazienka: Nowoczesna szaro-biała duża łazienka - wnetrzewdomu. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowoczesna szaro-biała duża łazienka - zdjęcie od wnetrzewdomu - Homebook - Aranżacje wnętrz - Łazienka: Nowoczesna szaro-biała duża łazienka - wnetrzewdomu. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
szara łazienka z wanną / Studio Projektowe Łowicz - zdjęcie od Studio Projektowe Łowicz Dom prywatny pod Łowiczem / realizacja - nowoczesna szara łazienka z drewnem i wanną prostokątną w zabudowie Aranżacje wnętrz - Łazienka: szara łazienka z wanną / Studio Projektowe Łowicz - Studio Projektowe Łowicz.
przytulne mieszkanie - Mała bez okna z lustrem łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Art of Home przytulne mieszkanie - Nowoczesna szara łazienka z elementami drewnianymi i dekoracyjnym oświetleniem LED. Aranżacje wnętrz - Łazienka: przytulne mieszkanie - Mała bez okna z lustrem łazienka, styl nowoczesny - Art of Home.
przytulne mieszkanie - Mała bez okna z lustrem łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Art of Home przytulne mieszkanie - Nowoczesna szara łazienka z elementami drewnianymi i dekoracyjnym oświetleniem LED. Aranżacje wnętrz - Łazienka: przytulne mieszkanie - Mała bez okna z lustrem łazienka, styl nowoczesny - Art of Home. łazienka - 6
nowoczesna szara łazienka - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio Czarodziejska Kraków - Średnia bez okna z punktowym oświetleniem łazienka z szarymi płytkami, z prysznicem, z wanną, z wanną i prysznicem, z kabiną typu walk-in, z przyścienną wanną, z prostokątną wanną, z jedną umywalką, z prostokątną umywalką, z wiszącą szafką pod umywalkę, z lustrem na ścianie, z płytkami na ścianie, z płytkami na podłodze, z lampą wiszącą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Łazienka: nowoczesna szara łazienka - MIKOŁAJSKAstudio. Łazienka - wąski blat, umywalka półblatowa... kawalerka - umywalka i pólka pod umywalką - proporcje... HOMEKONCEPT26 LS - LAMPY
nowoczesna szara łazienka - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio Czarodziejska Kraków - Mała średnia łazienka z białymi płytkami, z czarnymi płytkami, z wanną, z przyścienną wanną, z wanną w zabudowie , z prostokątną wanną, z jedną umywalką, z prostokątną umywalką, z lustrem na ścianie, z płytkami na ścianie, z płytkami na podłodze, z betonową podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Łazienka: nowoczesna szara łazienka - MIKOŁAJSKAstudio. Łazienka - wąski blat, umywalka półblatowa1... kawalerka - łazienka - umywalka półka i szafka pod umywalką... lazienqa - pasuje do koncepcji salonu
Nowoczesna szara łazienka z heksagonalnym dekorem firmy Geotiles kolekcja Obi - zdjęcie od MKsmartstudio Szara nowoczesna łazienka z dekorem heksagonalnym - Witam... Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z popielatymi heksagonami Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z popielatymi heksagonami. Delikatny i ciepły kolor drewnianych dodatków ociepla szare wnętrze i nadaje mu charakteru. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Nowoczesna szara łazienka z heksagonalnym dekorem firmy Geotiles kolekcja Obi - MKsmartstudio.
Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - zdjęcie od MKsmartstudio Nowoczesna szara łazienka z designerskim paskowym dekorem - Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - MKsmartstudio.
Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - zdjęcie od MKsmartstudio Nowoczesna szara łazienka z designerskim paskowym dekorem - Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - MKsmartstudio.
Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - zdjęcie od MKsmartstudio Nowoczesna szara łazienka z designerskim paskowym dekorem - Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - MKsmartstudio.
Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - zdjęcie od MKsmartstudio Nowoczesna szara łazienka z designerskim paskowym dekorem - Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - MKsmartstudio.
Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - zdjęcie od MKsmartstudio Nowoczesna szara łazienka z designerskim paskowym dekorem - Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - MKsmartstudio.
Nowoczesna szara łazienka z heksagonalnym dekorem firmy Geotiles kolekcja Obi - zdjęcie od MKsmartstudio Szara nowoczesna łazienka z dekorem heksagonalnym - Witam... Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z popielatymi heksagonami Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z popielatymi heksagonami. Delikatny i ciepły kolor drewnianych dodatków ociepla szare wnętrze i nadaje mu charakteru. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Nowoczesna szara łazienka z heksagonalnym dekorem firmy Geotiles kolekcja Obi - MKsmartstudio.
Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - zdjęcie od MKsmartstudio Nowoczesna szara łazienka z designerskim paskowym dekorem - Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - MKsmartstudio.
Nowoczesna szara łazienka z heksagonalnym dekorem firmy Geotiles kolekcja Obi - zdjęcie od MKsmartstudio Szara nowoczesna łazienka z dekorem heksagonalnym - Witam... Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z popielatymi heksagonami Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z popielatymi heksagonami. Delikatny i ciepły kolor drewnianych dodatków ociepla szare wnętrze i nadaje mu charakteru. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Nowoczesna szara łazienka z heksagonalnym dekorem firmy Geotiles kolekcja Obi - MKsmartstudio.
Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - zdjęcie od MKsmartstudio Nowoczesna szara łazienka z designerskim paskowym dekorem - Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - MKsmartstudio. łazienka - odcień brązu na drzwiach
Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - zdjęcie od MKsmartstudio Nowoczesna szara łazienka z designerskim paskowym dekorem - Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - MKsmartstudio.
Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - zdjęcie od MKsmartstudio Nowoczesna szara łazienka z designerskim paskowym dekorem - Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - MKsmartstudio.
Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - zdjęcie od MKsmartstudio Nowoczesna szara łazienka z designerskim paskowym dekorem - Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - MKsmartstudio.
Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - zdjęcie od MKsmartstudio Nowoczesna szara łazienka z designerskim paskowym dekorem - Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - MKsmartstudio.
Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - zdjęcie od MKsmartstudio Nowoczesna szara łazienka z designerskim paskowym dekorem - Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Przedstawiam Wam przecudną łazienkę w kolorystyce pięknej szarości połączonej z naturalnym kolorem drewna. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Szara nowoczesna łazienka z pięknym paskowym dekorem - MKsmartstudio.
Nowoczesna szaro-biała duża łazienka - zdjęcie od wnetrzewdomu - Homebook - Aranżacje wnętrz - Łazienka: Nowoczesna szaro-biała duża łazienka - wnetrzewdomu. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
więcej inspiracji »

Artykuły

434 artykuły dla "nowoczesna szara łazienka"

7 najgorętszych trendów wnętrzarskich – zobacz płytki inspirowane światowym designem!

7 najgorętszych trendów wnętrzarskich – zobacz płytki inspirowane światowym designem!

Dzięki temu wystrój będzie wyglądał świeżo oraz lekko zarówno we wnętrzach komercyjnych, jak i eleganckich prywatnych łazienkach, czy salonach, gdzie gres może zagościć w postaci dekoracyjnej ściany. Tak neutralne wybarwienie może być „twarzą” wielu aranżacji – chociażby tych **nowoczesnych lub minimalistycznych**; pełnych geometrycznych szafek, ciemnych detali, a także odcieni czerni, brązów i stali... **4 Szary marmur**... --... Na miano ponadczasowego zasłużył też **marmur**! Dzięki temu wystrój nabierze nowoczesnego wyrazu. Inspirująca faktura będzie stylową ozdobą wnętrza utrzymanego w nowoczesnym klimacie, gdzie dominują prosta zabudowa meblowa, **barwy Ziemi** oraz **oszczędne wzorniczo dodatki**, które nie przyćmią uroku kamienia. - łazienka nowoczesna, łazienka w bieli i czerni, biało-czarna łazienka... łazienka nowoczesna, łazienka w bieli i czerni, biało-czarna łazienka... czarne płytki, płytki ścienne czarne
Jak dodać stylu łazience?

Jak dodać stylu łazience?

Jak dodać stylu łazience? W projektowaniu łazienki nie ma nic skomplikowanego. Jak podnieść walory estetyczne w łazience? W nowoczesnych łazienkach sprawdzą się meble z wysokim połyskiem, w tradycyjnych drewniane. Jakie meble wybrać do stylowej łazienki? - łazienka w szarej tonacji... szafka łazienlowa... łazienka w odcieniach szarości
Wszystko na swoim miejscu. Jak uporządkować przestrzeń w łazience?

Wszystko na swoim miejscu. Jak uporządkować przestrzeń w łazience?

Jak uporządkować przestrzeń w łazience? Oprócz tego wysokie szafki wiszące są bardzo eleganckim i nowoczesnym rozwiązaniem. ----... ... W każdej łazience powinno być lustro Jest w stanie optycznie powiększyć lub zmniejszyć łazienkę. Nowoczesnym i coraz chętniej stosowanym rozwiązaniem są duże szafki boczne z zamontowanymi lustrami na zewnątrz lub wewnątrz nich. - białe meble łazienkowe... szare meble łazienkowe... szuflada do łazienki
Beton we wnętrzach – czy pasuje wyłącznie do stylu industrialnego? Sprawdzamy!

Beton we wnętrzach – czy pasuje wyłącznie do stylu industrialnego? Sprawdzamy!

Najlepiej komponować je **z nowoczesnym minimalizmem** oraz zredukowanymi w formie przedmiotami. Nowoczesność na szaro... --... Wielkoformatowe **płytki ceramiczne** imitujące beton to przede wszystkim patent na **nowoczesny wystrój**, czego potwierdzeniem są ponadczasowe szarości przeplecione delikatnym **połyskiem jedwabiu** na płytach **[SILKDUST](https://sklep.paradyz.com/kolekcja/silkdust/1330)** z kolekcji **Home of Concrete**, marki Paradyż **Kolekcje Home of Concrete** są przykładem tego, że betonowe powierzchnie sprawdzą się również w pomieszczeniach **klasycznych, nowoczesnych, naturalnych, minimalistycznych, eklektycznych** czy nawet tych, gdzie dominują **kosmiczne inspiracje**. - płytki betonowe, terrazo, płytki jak beton... ściana z płytek, betonowe płytki, szare płytki betonowe... sypialnia z betonem, sypialnia na poddaszu, płytki do sypialni
Jak łączyć różne faktury i kolory płytek? Praktyczny poradnik

Jak łączyć różne faktury i kolory płytek? Praktyczny poradnik

Sprawdź, która z inspiracji najlepiej sprawdziłaby się w **Twojej łazience**... ## Subtelna biel połączona z ciepłem drewna... W ten sposób powstała kolekcja płytek Monoblock Bar — nowoczesna, oszczędna i niezwykle stylowa. Płytki 3D dodają całości pazura, a zestawione z betonem, przywodzą na myśl **szykowne, wielkomiejskie aranżacje**... ## Beton, biel i drewno... Płytki można dostać w dwóch wariantach kolorystycznych — biało-szarym oraz biało-czarnym z regularnymi, niedużymi wzorami roślinnymi. Podobne impresje można dostrzec w drugiej kolekcji — tu również szare płytki imitujące kamień wysuwają się na pierwszy plan. - płytki inspirowane marmurem... płytki stukturalne w kolorze marmuru... łazienka w stylu eklektycznym
10 sposobów na piękną łazienkę z płytkami strukturalnymi

10 sposobów na piękną łazienkę z płytkami strukturalnymi

10 sposobów na piękną łazienkę z płytkami strukturalnymi... Coraz ważniejszą rolę we wnętrzach odgrywa **zmysł dotyku**! Szare płytki, które wyglądają jak naturalny kamień... ... Kamienie to kolejne z inspiracji, które dostarczają strukturalnych wzorów! Szare, wielkoformatowe płytki z doskonałą precyzją oddają **mariaż nieregularnych żył** i drobnych pasków bloków skalnych. Skorzystaj z nowoczesnego spojrzenia marki **Opoczno** na klasyczną jodełkę! To również woda – żywioł, którzy rządzi w łazience! - nowoczesna łazienka, szara łazienka, płytki betonowe... nowoczesna łazienka, szara łazienka, płytki betonowe... łazienka w stylu skandynawskim, biała łazienka, płytki strukturalne
Wielki format w 6 odsłonach – zobacz zachwycające płytki w rozmiarze 120 × 280 cm!

Wielki format w 6 odsłonach – zobacz zachwycające płytki w rozmiarze 120 × 280 cm!

Płytki betonowe w rozmiarze XXL... Beton to już klasyka – wzór tak ponadczasowy i praktyczny, że stosuje się go niemal wszędzie; w łazienkach, kuchniach i salonach Może być użyty także w kreacjach nowoczesnych, eklektycznych, a nawet art déco czy glamour. **Gresy Tacoma** mogą bowiem być stosowane nawet w miejscach intensywniej użytkowanych, takich jak łazienka, taras czy przestrzenie publiczne... ## 3 **Cerrad Onix Blue** jest propozycją luksusową, która umiejętnie wtopi się w wystrój podporządkowany nowoczesnym zasadom urządzania hołdującym stylistycznej prostocie. Spełnią idealną funkcję tła tworzącego klimat **glamour**, albo sprawdzą się jako dekoracyjna płaskorzeźba w aranżacjach w stylu **nowoczesnym i minimalistycznym**. - industrialna łazienka, szara łazienka... szara łazienka, płytki jak beton... nowoczesny salon, niebieska ściana, płytki ścienne, płytki wielkoformatowe
Moda na płytki wielkoformatowe

Moda na płytki wielkoformatowe

Moda na płytki wielkoformatowe... **Niezależnie od tego, czy zastosujemy je w łazience, kuchni, holu czy w pokoju dziennym – z ich pomocą każde pomieszczenie nabierze nowoczesności i współczesnego stylu Wielkoformatowe płytki w neutralnych odcieniach przyciągają wzrok i wprowadzają do pomieszczenia nutę minimalistycznej elegancji.**... Płytki w dużych rozmiarach są popularne stosunkowo od niedawna – nowoczesne technologie pozwalają na produkcję większych i cieńszych płytek **Płytki wielkoformatowe triumfują w nowoczesnych mieszkaniach – i trudno się temu dziwić, w końcu wyglądają zjawiskowo, niezależnie od koloru. - beżowe płytki kamienne... szare płytki betonowe w łazience
Jakie zasłony wybrać do szarego salonu? 7 modnych propozycji

Jakie zasłony wybrać do szarego salonu? 7 modnych propozycji

Takie zasłony będą pasowały do każdego wnętrza – zarówno tego nowoczesnego, jak i glamour czy skandynawskiego... ... Szary kolor zasłon do szarych ścian... Urządzasz szary salon? Szare zasłony i [szara kanapa](/produkty/sofy-i-kanapy/opcje-kolor-szary) świetnie sprawdzą się m.in. w nowoczesnych i industrialnych wnętrzach... ## 5 Pasuje wszędzie – wykorzystujemy ją w salonach, sypialniach, łazienkach. Niebieskie zasłony do szarego salonu... Zdecydowałeś się na szare ściany? - Aleksandra Wachowicz... zasłony do biało-szarego salonu... Fot. studiodeccor ADS HOME CONCEPT... zasłony do szarego pokoju... Fot. formativ. kasia i michał dudko
Postaw na dobry design w łazience – zobacz 6 modnych i praktycznych kolekcji armatury łazienkowej

Postaw na dobry design w łazience – zobacz 6 modnych i praktycznych kolekcji armatury łazienkowej

Kropka nad „i”... Łazienki już dawno przestały być przestrzeniami o czysto higienicznym przeznaczeniu Armatura w takim wydaniu wizualnie ociepli wystrój (nawet ten nad wyraz sterylny) i będzie świetnym kompanem dla minimalistycznych rozwiązań meblowych z serii CREA o drewnianych, szarych lub białych frontach. Może potęgować surowy klimat loftowej scenerii z betonem, być przełamaniem wnętrza rustykalnego, gdzie dominują ciepłe kolory ziemi i drewno, a także elegancko wieńczyć nowoczesną realizację. To chrom, który umiejętnie wtopi się w wystrój nowoczesnego wnętrza, oraz dwa najgorętsze trendy: **biel i czerń**. We wszystkich elementach tej nowoczesnej kolekcji zastosowano **głowice ceramiczne o średnicy 35 mm**, które odpowiadają za precyzyjną regulację wody. - bateria do łazienki, armatura sanitarna... bateria do łazienki, armatura sanitarna... nowoczesna łazienka, czarne baterie łazienkowe
Natura, miejski szyk i rustykalna harmonia – multiformatowe płytki gresowe w trendach 2022

Natura, miejski szyk i rustykalna harmonia – multiformatowe płytki gresowe w trendach 2022

Ich przyjemne w dotyku, satynowe powierzchnie w kolorze bieli przełamano szarymi żyłkami, otwierając tym samym pole do popisu w zakresie dalszych stylizacji. Sprawdzą się w przestrzeniach kuchni, łazienki czy tarasu. To gresowe wydanie cementu dostępne w odcieniach *light grey* oraz *grey*, które stanie się uniwersalną bazą dla nowoczesnych stylizacji. To tonacja uniwersalna – sprawdzi się zarówno jako baza, jak i element wyróżnienia konkretnej strefy w łazience czy salonie. Jaki odcień szarego wybrać? - salon eklektyczny, szare płytki... styl skandynawski, płytki gresowe... salon scandi, styl skandynawski w salonie
Jaki parawan nawannowy wybrać?

Jaki parawan nawannowy wybrać?

**Małe mieszkania to często także małe łazienki. Trudno jednak o zachowanie komfortowych warunków w łazience bez zamontowania parawanu nawannowego w zasięgu urządzenia sanitarnego. Nowoczesne modele parawanów – w jakich łazienkach się sprawdzą? Oszklone osłonki możemy wykorzystać także w nowoczesnych, eleganckich i szykownych łazienkach, których bazę stanowią finezyjne kompozycje, szklane elementy wyposażenia oraz wykwintna ceramika. Parawany nawannowe zapewnią naszym łazienkom estetyczną oprawę, a podłogom doskonałą ochronę przed wodą. - szara łazienka, wanna z parawanem, geometryczny wzór z płytek na ścianie... beżowa łazienka, wanna z parawanem, biała żaluzja w łazience, szklane półki
Planujemy remont łazienki – jak się do niego odpowiednio przygotować?

Planujemy remont łazienki – jak się do niego odpowiednio przygotować?

Planujemy remont łazienki – jak się do niego odpowiednio przygotować? Przygotujmy przestrzeń łazienki na remont... --... Jeśli zależy nam na ograniczeniu kosztów remontu możemy samodzielnie wykonać podstawowe czynności, związane z przygotowaniem łazienki na wizytę specjalistów Pełny remont łazienki jest świetną okazją, by podnieść standardy użytkowania pomieszczenia dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Dekoracje stworzą piękną oprawę dla świeżo wyremontowanej łazienki. Potraktujmy remont jako okazję do sięgnięcia po innowacyjne systemy i nowoczesne rozwiązania. - biała łazienka, białe szafki łazienkowe, białe krzesło, szare dywaniki... grafitowa szafka łazienkowa, szary dywan, beżowa ściana, drewniana podłoga
Szary marmur zamiast betonu – zobacz, jak użyć go we wnętrzach

Szary marmur zamiast betonu – zobacz, jak użyć go we wnętrzach

Z czasem ich obecność nie wiązała się jedynie z poprzemysłowym charakterem aranżacji, bo chropowate struktury zaczęły odgrywać rolę dominanty także i w innych stylach – od nowoczesnego, po klasyczny czy skandynawski. --... Szary jest odcieniem bezpiecznym i uniwersalnym Warto wykorzystać je w niewielkich łazienkach, ciemnych przedpokojach czy przestronnych salonach, by spotęgować w nich wrażenie otwartości. Z czym łączyć płytki imitujące szary marmur? W nowoczesnych koncepcjach **szary marmur** zestawia się z kontrastującą czernią. - szare płytki marmurowe... płytki imitujący szary marmur
Beton czy cegła? Poznaj aranżacyjny potencjał surowych materiałów!

Beton czy cegła? Poznaj aranżacyjny potencjał surowych materiałów!

Z kolei **biała lub szara cegła** to sprawdzony sposób na **skandynawski salon** pełen światła, pastelowych barw i miękkich materiałów. **Betonowe płyty** to natomiast niezawodny sposób na zaaranżowanie **nowoczesnego salonu w stylu minimalistycznym**. Stonowany, szary kolor oraz **gładka powierzchnia** betonu będą idealnie pasować do **oszczędnego wystroju**, który pięknie urozmaicą. Oryginalna łazienka na dwa sposoby... --... **Łazienka w betonie czy w cegle? Ten pierwszy najlepiej sprawdza się przy urządzaniu wnętrz w surowym, **minimalistycznym stylu** pełnym nowoczesnego ducha. - cegła na ścianie... beton w łazience... beton w łazience
Łazienka art déco – jak wprowadzić styl art déco do łazienki?

Łazienka art déco – jak wprowadzić styl art déco do łazienki?

Łazienka art déco to jedna z ciekawszych propozycji aranżacji. Choć ten styl ma już ponad 100 lat (powstał w dwudziestoleciu międzywojennym), to wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem. Początkowo królował na salonach i podkreślał wysoki status majątkowy. Dziś jest wykorzystywany w niemal wszystkich pomieszczeniach. Czym charakteryzuje się styl art déco w łazience? Jak wybrać idealne płytki art déco?
Łazienka 3 m² – jak urządzić małą łazienkę o powierzchni 3 m²?

Łazienka 3 m² – jak urządzić małą łazienkę o powierzchni 3 m²?

Łazienka o powierzchni 3 m² to wyzwanie aranżacyjne, ale odpowiednio zaplanowany projekt może sprawić, że z tak niewielkiej powierzchni wyczarujesz w pełni funkcjonalną przestrzeń. Dziś opowiemy więcej o tym, jak urządzić łazienkę 3 m² – omówimy projekty, podpowiemy sprytne rozwiązania i zaznaczymy, jakich błędów warto unikać. Zaczynamy!
Jak urządzić łazienkę w szarościach - 7 sposobów na aranżację

Jak urządzić łazienkę w szarościach - 7 sposobów na aranżację

Szukając synonimu dla słowa „szary” w słowniku można znaleźć takie określenia jak „bezbarwny”, „nieciekawy” czy „nieosobliwy”... To niezwykłe, jak bardzo nie sprawdzają się one w kontekście aranżacji wnętrz! Szarość potrafi mieć wiele twarzy i odcieni. Kolor antracytowy może być wyrazisty i zdecydowany, platyna subtelna i delikatna, z kolei gołębie tony wpadające w błękit, niezwykle romantyczne. Wnętrza, w których mieszka szarość, dalekie są od banału - wystarczy zagrać w nich ciekawymi fakturam ...
Modna łazienka 2022 – jakie łazienki są najmodniejsze w 2022 roku? Przegląd inspiracji i trendów

Modna łazienka 2022 – jakie łazienki są najmodniejsze w 2022 roku? Przegląd inspiracji i trendów

Modna łazienka w 2022 roku jest pełna ciekawych kolorów, oryginalnych materiałów i intrygujących dodatków. Projektanci dwoją się i troją, by w nowym sezonie zaproponować do tego wnętrza szereg świeżych rozwiązań. Inspiracje łazienkowe w 2022 roku pochodzą oczywiście z natury – znajdziemy tu m.in. wszechobecne w tym sezonie zieleń i błękit, wspaniałe marmury i ciepłe drewno. Chcesz się przekonać, co jeszcze powinno znaleźć się w modnej łazience roku 2022? Zajrzyj do naszego przewodnika!
Praktyczne porady: czym się kierować przy wyborze wanny? Poznaj 9 zalet wanien akrylowych

Praktyczne porady: czym się kierować przy wyborze wanny? Poznaj 9 zalet wanien akrylowych

Dodatki w łazience. Linia jest lekka, niezwykle estetyczna i nowoczesna. Excellent Zen dedykuje łazienkom, ale mamy wrażenie, że znakomicie sprawdzi się również w innych wnętrzach. - czarna wanna wolnostojąca w nowoczesnej łazience... zabudowana wanna narożna w szarej łazience... łazienka z prysznicem i zabudowaną wanną
Wanna akrylowa z niskim rantem, czyli połączenie wygody z designem

Wanna akrylowa z niskim rantem, czyli połączenie wygody z designem

Jeżeli interesują Cię nowoczesne rozwiązania, cenisz subtelne wzornictwo i wysoką jakość, znalazłeś się we właściwym miejscu. Nie bez znaczenia są również walory estetyczne, gdyż wanna powinna stanowić harmonijną całość z resztą łazienki. Akryl – tworzywo, które zrewolucjonizowało oblicze łazienki... --... Kiedyś w łazienkach dominowały wanny stalowe i żeliwne Są subtelne i delikatne dlatego **perfekcyjnie sprawdzą się w niewielkich lub nieustawnych łazienkach**. Dzięki temu bez trudu dopasujemy model wanny do wymiarów łazienki. - niebieska ściana w łazience, wanna akrylowa w szare zabudowie... niebieska ściana w łazience, wanna akrylowa w szare zabudowie
Złoto, srebro czy metaliczny grafit – jaki motyw wybierzesz do swojej łazienki?

Złoto, srebro czy metaliczny grafit – jaki motyw wybierzesz do swojej łazienki?

Złoto, srebro czy metaliczny grafit – jaki motyw wybierzesz do swojej łazienki? Kamienne, matowe powierzchnie pokryte błyszczącymi żyłkami, spodobają się koneserom nieoczywistych połączeń oscylujących gdzieś pomiędzy naturalną estetyką rodem z orientalnego SPA, a nowoczesnymi, wielkomiejskimi przestrzeniami. Nie ma tutaj zatem miejsca na kompromisy - **jest ascetycznie, minimalistycznie i z pazurem.** Wybierać można zarówno pośród prostokątnych płytek, których stylistyka nawiązuje do kamiennych płaszczyzn, połyskujących fasad budynków o grafitowym odcieniu oraz patchworkowych wariacji, jak i geometrycznej, matowej mozaiki utrzymanej w subtelnej, szarej tonacji. Osoby spragnione srebrzystego połysku mogą natomiast zdecydować się na **połyskliwe, chromowane wykończenia.** Dzięki tego rodzaju zestawieniem uda Ci się zaprojektować **łazienkę rodem z nowojorskiego loftu**, położonego gdzieś w pofabrycznych przestrzeniach dzielnicy SoHo! Jeżeli jesteś znudzony aranżacją swojej łazienki, a po głowie chodzi Ci diametralna zmiana, **śmiało wejdź w Nowy Rok z nową wnętrzarską koncepcją! - Tego rodzaju estetyka doskonale odnajdzie się w **nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach z subtelnym rysem glamour** lub - jeśli połączyć ją z ciepłem drewna i przytulnymi materiałami, w przestrzeniach zaaranżowanych w duchu **skandynawskim czy chalet.** Nawiązanie do północnych żywiołów, gdzie panuje sroga, mroźna zima, nie jest przecież przypadkowe! złote płytki... nowoczesna łazienka
5 TOP-owych projektów miesiąca czerwca

5 TOP-owych projektów miesiąca czerwca

Wnętrza utrzymane w szarych i jasnych tonacją mogą zmienić dodatki... - czerwone krzesła... jednorzędowa kuchnia... szara sypialnia
5 TOP-owych projektów miesiąca lutego

5 TOP-owych projektów miesiąca lutego

**... I miejsce w **TOP Projekt** miesiąca lutego:... - Wyspa kuchenna... Stół przy wyspie... Szara sofa w salonie
więcej artykułów »

Specjaliści

1 profil specjalisty dla "nowoczesna szara łazienka"

Meble na Wymiar Olsztyn – ABpiwek.pl

Meble na Wymiar Olsztyn – ABpiwek.pl

Projektujemy i produkujemy meble na wymiar od kilkunastu lat w Olsztynie. Posiadamy wybitnych stolarzy oraz nowoczesny park maszynowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować meble o nowoczesnym designie. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wyszkol ...
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności