Czego szukasz?
Zobacz także

9design - Sklep

9design to nie tylko sklep internetowy z wyjątkowymi przedmiotami pozwalającymi stworzyć niebanalne wnętrza. To także miejsce, w którym łączymy zamiłowanie do designu z niepohamowaną fantazją w aranżacji domów i mieszkań.

Poszukujemy, podpatrujemy i prezentujemy ciekawe i nietuzinkowe rozwiązania, które mogą stać się inspiracją dla każdego. Szukamy za granicami kraju wśród takich ikon, jak Artemide, Foscarini czy Prandina, ale nie chcemy zapomnieć o naszych polskich artystach, którzy tworzą przedmioty na miarę światowej klasy. Systematycznie będziemy przedstawiać ich nowe projekty.

Wiele z naszych propozycji, to przedmioty sygnowane przez niemiecką firmę Kare design, gdyż oprócz klasyki podoba nam się również to, co niespokojne, zwracające uwagę i budzące ciekawość. Propozycje, które u nas znajdziecie - uruchamiają wyobraźnię i zachęcają do łączenia stylów.

Zapraszamy do indywidualnej kreacji, która dzięki niecodziennym lampom, wygodnym krzesłom czy też oryginalnym dodatkom może ożywić dom i uczynić z niego źródło niezapomnianych wrażeń.

Znajdź nas
Warszawa
WWW
9design
9design jest obserwowany przez Feel-Project
9design
9design jest obserwowany przez Vimko Projektowanie Wnętrz
9design
9design odpowiedział(a) w wątku Gdzie można kupić taki fotel ?
9design
9design jest obserwowany przez REDRO
9design
9design odpowiedział(a) w wątku Zegar Diamond Sunburst Ø49cm
9design
9design jest obserwowany przez Grzegorz Łopieński
9design
9design jest obserwowany przez AFormA Architektura Wnętrz
9design
Nowe zdjęcie od 9design
Salon+-+zdj%C4%99cie+od+9design
9design
Nowe zdjęcie od 9design
Salon+-+zdj%C4%99cie+od+9design