⌛ Ostatni dzień promocji! CYBER MONDAY do -75%
Czego szukasz?
Zobacz także

podłączenie lampy sufitowej 3 kable - pomysły, inspiracje z homebook

ABRAMO 3 BLACK 160/3 lampa sufitowa wisząca regulowana najnowszy design czarna loft

ABRAMO 3 BLACK 160/3 lampa sufitowa wisząca regulowana najnowszy design czarna loft

Nazwa: ABRAMO 3 BLACK Wys. max 490 cm, wysokość dowolnie regulowana od 40 do 490 cm Materiał: Metal malowany proszkowo Oprawka: 3xE27 Żarówka: LED / Energooszczędna / Zwykła / max 60W / lampa nie zawiera żarówek Zasilanie: 230[V] możliwość podłączenia na podwójny włącznik, nie wymaga transformatora, lub podłączenie bezpośrednio do kontaktu Dowód zakupu: Faktura / paragon Gwarancja: 24 miesiące Lampa pochodzi od POLSKIEGO producenta i  w 100% została wyprodukowana w Polsce   Lampa dostępna jest w dwóch kolorach: Czarnym i Białym Każdy kabel z kloszem ma 5 metrów długości Lampa posiada możliwość regulacji wysokości w zakresie od 40 cm do 490 cm Puszka którą mocujemy na ścianę lub sufit jest szeroka 20 cm Klosz jest szeroki na 24 cm i wysoki na 14 cm   Lampy ABRAMO to seria niezwykle oryginalnych lamp dla najbardziej wyma Każdy kabel ma aż 5 metrów długości, dlatego każdy klosz można zamocować tam gdzie klient sobie wymarzy.
399 zł
BOBI 3 YELLOW 536/3 oryginalny zwis sufitowy dziecięcy kolory

BOBI 3 YELLOW 536/3 oryginalny zwis sufitowy dziecięcy kolory

Nazwa: BOBI 3 YELLOW Szer. 65 cm Wys. max 60 cm, wysokość dowolnie regulowana od 30 do 60 cm Materiał: Metal malowany proszkowo Oprawka: 3xE27 Żarówka: LED / Energooszczędna / Zwykła / max 60W / lampa nie zawiera żarówki w komplecie Zasilanie: 230[V] możliwość podłączenia na podwójny włącznik, nie wymaga transformatora Dowód zakupu: Faktura / paragon Gwarancja: 24 miesiące Lampa pochodzi od POLSKIEGO producenta i  w 100% została wyprodukowana w Polsce   Lampa dostępna jest w trzech kolorach: Czarnym, Białym i Żółtym   Seria lamp BOBI wyróżnia się oryginalnym i niespotkanym designem, który zwraca na siebie uwagę od pierwszego spojrzenia. Lampy dostępne są w czterech modnych kolorach, a dzięki otwartej żarówce która świeci ku górze, światło nie razi po oczach, a jednocześnie doświetli nawet duże pomieszczenie.
239 zł
Nowoczesna Lampa Loft ze Szklanymi Kloszami w Typie Pająk Spider Hella 3

Nowoczesna Lampa Loft ze Szklanymi Kloszami w Typie Pająk Spider Hella 3

Piękna nietuzinkowa designerska lampa z barwionego szkła z trzemama źródłami światła.   Lampa łączy eleganckie, szklane klosze i loftowy, surowy styl kabli mocowanych na suficie idealnie wpasuje się w nowoczesne industrialne wnętrza jak również i klasyczne. Cechy lampy loftowej ze szklanymi kloszami Wygodna podczas użytkowania, dzięki możliwości podłączenia pod podwójny przełącznik - dzięki temu, lampa loft jest intuicyjna W tym modelu lampy zastosowaliśmy klosze z półprzezroczystego szkła, które pozwalają na wyeksponowanie żarówek dekoracyjnych Regulowana długość kabli pozwala dostosować lampę do walorów każdego pomieszczenia. Lampa wisząca loft sprawdzi się zatem zarówno w niewielkich kawalerkach, jak i wewnątrz przestrzennych pomieszczeń Możesz wybrać spośród trzech wariantów kolorystycznych klosza Przy zakupie prosimy o podanie w uwagach wybranych kolorów kloszy.
239 zł 265 zł
BORIS 3 BLACK 165/3 lampa sufitowy wisząca regulowana czarna styl loftowy

BORIS 3 BLACK 165/3 lampa sufitowy wisząca regulowana czarna styl loftowy

Nazwa: BORIS 3 BLACK Szer. 70 cm Wys. max 100 cm, wysokość dowolnie regulowana od 40 do 100 cm Listwa sufitowa: 60 x 5 x 2 cm Materiał: Metal malowany proszkowo Oprawka: 3xE27 Żarówka: LED / Energooszczędna / Zwykła / max 60W / lampa nie zawiera żarówek Zasilanie: 230[V] możliwość podłączenia na podwójny włącznik, nie wymaga transformatora Dowód zakupu: Faktura / paragon Gwarancja: 24 miesiące Lampa pochodzi od POLSKIEGO producenta i  w 100% została wyprodukowana w Polsce   Lampa dostępna jest w dwóch kolorach: Czarnym i Białym Designerskie lampy BORIS to świetna propozycja do salonu, sypialni, przedpokoju, czy domowego biura. Wysokość lampy można dowolnie regulować według własnych potrzeb, a zastosowana oprawka E27 umożliwia szeroki wybór żarówek i jest przystosowana na LED. Prezentowana lampa posiada miejsce na trzy źródła światła.
279 zł
vidaXL Ogrodowe lampy solarne LED, 12 szt., ze szpikulcem 8,6x8,6x38 cm

vidaXL Ogrodowe lampy solarne LED, 12 szt., ze szpikulcem 8,6x8,6x38 cm

Wykonany z wysokiej jakości plastiku zestaw lamp solarnych wytrzyma długie lata użytkowania. Lampy są łatwe do zainstalowania. Zazwyczaj świecą 3-5 h przy 8 h promieniowania słonecznego. Nie potrzeba kabli lub gniazdek do ich podłączenia, dzięki czemu są bezpieczne w użyciu i łatwe w przenoszeniu.
160 zł
ABRAMO 2 BLACK 160/2 lampa sufitowa wisząca regulowana najnowszy design czarna loft

ABRAMO 2 BLACK 160/2 lampa sufitowa wisząca regulowana najnowszy design czarna loft

Nazwa: ABRAMO 2 BLACK Wys. max 490 cm, wysokość dowolnie regulowana od 40 do 490 cm Materiał: Metal malowany proszkowo Oprawka: 2xE27 Żarówka: LED / Energooszczędna / Zwykła / max 60W / lampa nie zawiera żarówek Zasilanie: 230[V] możliwość podłączenia na podwójny włącznik, nie wymaga transformatora, lub podłączenie bezpośrednio do kontaktu Dowód zakupu: Faktura / paragon Gwarancja: 24 miesiące Lampa pochodzi od POLSKIEGO producenta i  w 100% została wyprodukowana w Polsce   Lampa dostępna jest w dwóch kolorach: Czarnym i Białym Każdy kabel z kloszem ma 5 metrów długości Lampa posiada możliwość regulacji wysokości w zakresie od 40 cm do 490 cm Puszka którą mocujemy na ścianę lub sufit jest szeroka 20 cm Klosz jest szeroki na 24 cm i wysoki na 14 cm   Lampy ABRAMO to seria niezwykle oryginalnych lamp dla najbardziej wymagających klientów Każdy kabel ma aż 5 metrów długości, dlatego każdy klosz można zamocować tam gdzie klient sobie wymarzy.
269 zł
ABRAMO 2 WHITE 159/2 lampa sufitowa wisząca regulowana najnowszy design biała loft

ABRAMO 2 WHITE 159/2 lampa sufitowa wisząca regulowana najnowszy design biała loft

Nazwa: ABRAMO 2 WHITE Wys. max 490 cm, wysokość dowolnie regulowana od 40 do 490 cm Materiał: Metal malowany proszkowo Oprawka: 2xE27 Żarówka: LED / Energooszczędna / Zwykła / max 60W / lampa nie zawiera żarówek Zasilanie: 230[V] możliwość podłączenia na podwójny włącznik, nie wymaga transformatora, lub podłączenie bezpośrednio do kontaktu Dowód zakupu: Faktura / paragon Gwarancja: 24 miesiące Lampa pochodzi od POLSKIEGO producenta i  w 100% została wyprodukowana w Polsce   Lampa dostępna jest w dwóch kolorach: Czarnym i Białym Każdy kabel z kloszem ma 5 metrów długości Lampa posiada możliwość regulacji wysokości w zakresie od 40 cm do 490 cm Puszka którą mocujemy na ścianę lub sufit jest szeroka 20 cm Klosz jest szeroki na 24 cm i wysoki na 14 cm   Lampy ABRAMO to seria niezwykle oryginalnych lamp dla najbardziej wymagających klientów Każdy kabel ma aż 5 metrów długości, dlatego każdy klosz można zamocować tam gdzie klient sobie wymarzy.
269 zł
BOBI 3 BLACK 537/3 oryginalny zwis sufitowy dziecięcy kolory

BOBI 3 BLACK 537/3 oryginalny zwis sufitowy dziecięcy kolory

Nazwa: BOBI 3 BLACK Szer. 65 cm Wys. max 60 cm, wysokość dowolnie regulowana od 30 do 60 cm Materiał: Metal malowany proszkowo Oprawka: 3xE27 Żarówka: LED / Energooszczędna / Zwykła / max 60W / lampa nie zawiera żarówki w komplecie Zasilanie: 230[V] możliwość podłączenia na podwójny włącznik, nie wymaga transformatora Dowód zakupu: Faktura / paragon Gwarancja: 24 miesiące Lampa pochodzi od POLSKIEGO producenta i  w 100% została wyprodukowana w Polsce   Lampa dostępna jest w trzech kolorach: Czarnym, Białym i Żółtym   Seria lamp BOBI wyróżnia się oryginalnym i niespotkanym designem, który zwraca na siebie uwagę od pierwszego spojrzenia. Lampy dostępne są w czterech modnych kolorach, a dzięki otwartej żarówce która świeci ku górze, światło nie razi po oczach, a jednocześnie doświetli nawet duże pomieszczenie.
239 zł
Liniowa lampa hermetyczna z czujnikiem ruchu TRI-PROOF 30W 4000K 65cm PIR

Liniowa lampa hermetyczna z czujnikiem ruchu TRI-PROOF 30W 4000K 65cm PIR

Moc lampy to 30 W.   Czas świecenia lampy to 3 minuty od momentu wykrycia ruchu. Lampa jest bezpieczna w użytkowaniu. Zarówno obudowa, jak i klosz lampy wykonane są z poliwęglanu, co wpływa na lekkość produktu oraz wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.Lampy posiadają złącze FAST CONNECTOR, które umożliwia szybkie podłączenie lampy do zasilania oraz gwarantuje hermetyczne połączenie kabla zasilającego.
102 zł
Liniowa lampa z czujnikiem ruchu hermetyczna TRI-PROOF 40W 4000K 125cm PIR

Liniowa lampa z czujnikiem ruchu hermetyczna TRI-PROOF 40W 4000K 125cm PIR

Moc lampy to 40 W.   Czas świecenia lampy to 3 minuty od momentu wykrycia ruchu. Lampa jest bezpieczna w użytkowaniu. Zarówno obudowa, jak i klosz lampy wykonane są z poliwęglanu, co wpływa na lekkość produktu oraz wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.Lampy posiadają złącze FAST CONNECTOR, które umożliwia szybkie podłączenie lampy do zasilania oraz gwarantuje hermetyczne połączenie kabla zasilającego.
141 zł
SPARK 3 BLACK 446/3 Zwis na kablu w stylu Loft Edison czarny

SPARK 3 BLACK 446/3 Zwis na kablu w stylu Loft Edison czarny

Nazwa: SPARK 3 BLACK Wys. max 180 cm, wysokość dowolnie regulowana od 40 do 180 cm Materiał: Metal malowany proszkowo i miedziane elementy ozdobne Oprawka: 3xE27 Żarówka: LED / Energooszczędna / Zwykła / max 60W / lampa nie zawiera żarówek Zasilanie: 230[V] możliwość podłączenia na podwójny włącznik, nie wymaga transformatora Dowód zakupu: Faktura / paragon Gwarancja: 24 miesiące Lampa pochodzi od POLSKIEGO producenta i  w 100% została wyprodukowana w Polsce   Lampa dostępna jest w dwóch kolorach: Czarnym i Białym Lampy SPARK to seria która stanowi idealne dopełnienie nowoczesnego jaki i klasycznego wnętrza. Wysokość lampy można dowolnie regulować według własnych potrzeb, a zastosowana oprawka E27 umożliwia szeroki wybór żarówek. Prezentowana lampa posiada miejsce na trzy źródła światła. Mieszkanie Łokietek inspiracje - salon lampa x 2... oświeltenie - może do łazienki?
189 zł
SPARK 3 WHITE 447/3 Zwis na kablu w stylu Loft Edison biały

SPARK 3 WHITE 447/3 Zwis na kablu w stylu Loft Edison biały

Nazwa: SPARK 3 WHITE Wys. max 180 cm, wysokość dowolnie regulowana od 40 do 180 cm Materiał: Metal malowany proszkowo i miedziane elementy ozdobne Oprawka: 3xE27 Żarówka: LED / Energooszczędna / Zwykła / max 60W / lampa nie zawiera żarówek Zasilanie: 230[V] możliwość podłączenia na podwójny włącznik, nie wymaga transformatora Dowód zakupu: Faktura / paragon Gwarancja: 24 miesiące Lampa pochodzi od POLSKIEGO producenta i  w 100% została wyprodukowana w Polsce   Lampa dostępna jest w dwóch kolorach: Czarnym i Białym   Lampy SPARK to seria która stanowi idealne dopełnienie nowoczesnego jaki i klasycznego wnętrza. Wysokość lampy można dowolnie regulować według własnych potrzeb, a zastosowana oprawka E27 umożliwia szeroki wybór żarówek. Prezentowana lampa posiada miejsce na trzy źródła światła. lampy - do kociego pokoju
189 zł
VIENO BLACK 512/1 wisząca lampa sufitowa LOFT regulowana metalowa czarna

VIENO BLACK 512/1 wisząca lampa sufitowa LOFT regulowana metalowa czarna

Oprawka: 3xE27 Żarówka: LED / Energooszczędna / Zwykła / max 60W / lampa nie zawiera żarówki w komplecie Zasilanie: 230[V] możliwość podłączenia na podwójny włącznik, nie wymaga transformatora Dowód zakupu: Faktura / paragon Gwarancja: 24 miesiące Lampa pochodzi od POLSKIEGO producenta i  w 100% została wyprodukowana w Polsce   Lampa dostępna jest w trzech kolorach: Czarnym, Białym i Wenge   Designerskie lampy VIENO to świetna propozycja do salonu, sypialni, przedpokoju, czy domowego biura. Chromowane elementy lampy jak lustro odbijają każdy szczegół, a łatwy i szybki montaż nie sprawi Ci problemu. Wysokość lampy można dowolnie regulować według własnych potrzeb, a zastosowana oprawka E27 umożliwia szeroki wybór żarówek i jest przystosowana na LED. Prezentowana lampa posiada miejsce na dwa źródła światła. lampy - ok
389 zł

Inspiracje

20 zdjęć dla "podłączenie lampy sufitowej 3 kable"

Projekt mieszkania 53 m2 na Żoliborzu - Mała z punktowym oświetleniem łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od 4ma projekt Projekt mieszkania 53 m2 na Żoliborzu - Produkt na zdjęciu: PP Design P 201 PLAFON NOWOCZESNA LAMPA SUFITOWA OPRAWA NATYNKOWA ALUMINIUM BIAŁY PAR16 GU10 LED ze sklepu PP-Design. łazienka - taki układ jak mojej... grafit - farba... grafit - farba - kolory <3... Mała łazienka nowe - super... łazienka - propozycja kolorow szarości + wykończenie sciany z umywalka - lampa, szafka duże lustro fajne... Łazienka - Płytki... łazienki - światła bez podwieszanego sufitu Łazienka - Fajna kolorystyka... lazienka - lampa w łazience, uywalka nablatowa... łazienka - szfka
A1Studio
A1Studio
12 955
Projekt łazienka w ciepłych kolorach - 'makeover' - Średnia z punktowym oświetleniem łazienka, styl ... - zdjęcie od A1Studio Projekt łazienka w ciepłych kolorach - 'makeover' - Produkt na zdjęciu: PP Design P 220 WH PLAFON NOWOCZESNA LAMPA SUFITOWA OPRAWA NATYNKOWA 16 CM ALUMINIUM BIAŁY ES111 LED ze sklepu PP-Design. doomeek - lazienka na dole u sasiada... Łazienka - inspiracje - JASNE CIEPŁE BEŻE, RÓŻNE FAKTURY KAFLI... Łazienki - szafka pod umywalką Wątpliwość: funkcjonalność umywalki... pomysły - kostka blat... Łazienka - rozwiązania - półka pod umywalką i blat
(Dom w okolicy Lublińca) Dom jednorodzinny 7 - Duża z dwoma umywalkami z punktowym oświetleniem łazi ... - zdjęcie od BAGUA Pracownia Architektury Wnętrz (Dom w okolicy Lublińca) Dom jednorodzinny 7 - Produkt na zdjęciu: PP Design P 201 PLAFON NOWOCZESNA LAMPA SUFITOWA OPRAWA NATYNKOWA ALUMINIUM BIAŁY PAR16 GU10 LED ze sklepu PP-Design. łazienka - nasze wnętrze... łazienka - zabudowy + kolorystyka + el. drewno + rolety + szafki pod umywalkami... lazienka - lazienka 5 ŁAZIENKA - przesunac drzwi... łazienka - ładna mozaika... Łazienka - szafka
Projekt wnętrz domu w Miechowie. - zdjęcie od BEFORECONCEPT PROJEKT WNETRZ DOMU W MIECHOWIE - Btw ten podnozek/ pufa <3... moj - sufit i zasłony za zabudową... Salon - stolik kawowy drewniany salon - lampy podwójne... salon/kuchnia - podłoga... salon - oświetlenie na suficie dom - salon3... NASZ DOMEK <3 - <3... Salon Inspiracje - Salon Inspiracje Salon - M... Dom - sufit i oświetlenie... Salon - podloga odcien
Designerska kuchnia - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio Jasna Sprawa - kuchnia 1 - kuchnia dla mnie... łazienka - zabudowa, ściana, szyba... kuchnia - sciana lewa kuchnia moj ideabook - koncepcja kolorystyczna... anet - cegła... Kuchnia 1 - zabudowa L Nasze m - Kuchnia... Kuchnia - oswietlenie sufitowe... kuchnia - super Również ładny drewniany blat, połączony z wyspą... kuchnia - ściana z mebli...
rustykalny minimalizm - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio Dom w Kleczy Dolnej - wyzwolenia łazienka - oświetlenie... #łazienka wspólna - ładne szare kafle przy wannie i na podłodze; fajne miedziane lampki... paszko - łazienka ładna Bardzo przyjemna kolorystyka... łazienka - płytki... łazieńka - lampy... łazienka - ładna... Leszczynowa - łazienka 1... aleksandra567 - tutaj podobaja mi sie tylko lampy!
Mieszkanie pod Warszawą – Józefosław – salon - zdjęcie od Studio Malina – Architekci & Projektanci wnętrz - Salon - sciana + lampy na gorze... sly - sciana... salon 1 - oświetlenie sufitowe... inwestorzy - murowana ściana... Salon - cegla oświetlenie kominka... ANIELKI - SALON... Salon - oświetlenie ściany... ... salon - lampy sciana
Projekt mieszkania 53 m2 na Żoliborzu - Średnia z punktowym oświetleniem łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od 4ma projekt Projekt mieszkania 53 m2 na Żoliborzu - Produkt na zdjęciu: PP Design P 201 PLAFON NOWOCZESNA LAMPA SUFITOWA OPRAWA NATYNKOWA ALUMINIUM BIAŁY PAR16 GU10 LED ze sklepu PP-Design. łazienka - szafki... lazienka - łazienka... grafit - farba1 Lampa - szfka
Łazienka w stylu skandynawskim - projekt - Średnia na poddaszu łazienka z oknem, styl skandynawski - zdjęcie od MKsmartstudio Łazienka w stylu skandynawskim - projekt - Produkt na zdjęciu: PP Design P 201 PLAFON NOWOCZESNA LAMPA SUFITOWA OPRAWA NATYNKOWA ALUMINIUM BIAŁY PAR16 GU10 LED ze sklepu PP-Design. a ściana przy lustrze... coś nowego - kolor w łazience zamiast białego szary... duża łazienka - Dalszy ciąg
Z miłości do Skandynawii - zdjęcie od WERDHOME Z miłości do Skandynawii - salon - Ładna lampa nad stołem... Aga - pokój... Salon - kolorystyka... Salon - kolorystyka... Salon - Mieszkanie 108 - Zasłony/rolety... ogólnie - grzejnik między zasłonami :)... miesK - stol jaculek5 - salon kolor... ... salon - może taka sciana nad kanapa
Aneks kuchenny - Mała otwarta biała szara z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie litery l, styl n ... - zdjęcie od Przestrzenie Aneks kuchenny - Produkt na zdjęciu: Lampa sufitowa PROFILE EYE SPOT BLACK ze sklepu kolorowypokoik.pl. kuchnia 2 - bok lodówki w kolorze drewna... Kuchnia - szafka na wino... salon + kuchnia - kuchnia kuchnia - ładna... Kuchnia - lampy... bazylek - kk Szare fronty mat + biały połysk... kuchnia - kuchnia... Kuchnia chmieleniec - puleczka na wino Kuchnia - plaster wychodzący na podłogę... Kuchnia Dmowskiegp - 123... m3 - oświetlenie
WERDHOME
WERDHOME
13 1459
Dom w Opolu - Średnia łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od WERDHOME Dom w Opolu - Produkt na zdjęciu: PP Design P 100 WH PLAFON NOWOCZESNA LAMPA SUFITOWA OPRAWA NATYNKOWA 12 CM ALUMINIUM BIAŁY GX53 LED NISKI ze sklepu PP-Design. lazienka - ok... łazienka - kabina walk-in + kafle jak drewno... Moja Kuchnia - łazienka łazienka - 4... Sokola łazienka - lampa ale podłużna led na ścianie od prysznica!!! ... sypialnia -... Kuchnia - światełka, skrytka na kosmetyki
KRU design
KRU design
25 6607
Kuchnia w bieli i drewnie - Średnia otwarta biała z zabudowaną lodówką z nablatowym zlewozmywakiem ... - zdjęcie od KRU design Kuchnia w bieli i drewnie - Produkt na zdjęciu: LAMPA WISZĄCA LOFT INDUSTRIALNA BIAŁA FOGGI 12B ze sklepu Lumina Deco. kuchnia - ściana przy kominku... sypialnia - kucnia... kuchnia - barek chnia - kuchnia... salon - sufit podwieszany... kuchnia - fajne oświetlenie nad oknem Inspiracje - Kuchnia Inspiracje... kuchnia - ciekawy blat... kuchnia - oko nia - taki blat na sniadanie... Kuchnia - taki blat na sniadanie... Kuchnie - półki przelotowe przy śicanie
EG projekt
EG projekt
16 1437
Rodzinne Pastele - Mała szara jadalnia w salonie, styl skandynawski - zdjęcie od EG projekt Rodzinne Pastele - Produkt na zdjęciu: Artemide :: Lampa wisząca Tolomeo Decentrata srebrna śr. 32 cm ze sklepu 9design.pl. Dom Dąbrówka - odlot... Biała kuchnia, super stolik + krzesła - lubie... Kasia - Progi jadalnia - fajny stolik kawowy... P - lampa... bulwarowa - podłoga spoko - panele... jasne salony - ładne... mieszkanko - kuchnia salon/kuchnia - lampa nad stoem... TOMASZ - Jasno jest fajne
KAWAŁEK NIEBA NA WILANOWIE - Średni biały salon z jadalnią z bibiloteczką, styl nowoczesny - zdjęcie od design me too KAWAŁEK NIEBA NA WILANOWIE - SypilniA - salon + tv set... w moim stylu - wszystko pięknie... wnętrza - salon pomysły - salon... salon - Półka pod telewizorem... salon - lampy nad - Pokój... salon - fajne kolory... salon - :-) mieszkanie - pod telewizor... salon - salon... salon - dab
Zarysy
Zarysy
17 6777
The Force Awakens - zdjęcie od Zarysy The Force Awakens - Produkt na zdjęciu: Biało-srebrna lampa wisząca w stylu skandynawskim - EX110-Melita ze sklepu Edinos.pl. salon - Meblościanka... salon - swiatlo i karnisze schowane w sciane... salon - szafki Szary salon - Super... salon - 3... Salon - ściana tv choć drewno na ścianie nie do końca mi się podoba... SALON - -> piękna gra światłem... -> przyjemna kolorystyka zaczerpnięta z natury Salon - Salon... Mieszkanie - zabudowa... Salon - Szafki wokół tv
Salon w stylu skandynawskim - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio Dom koło Częstochowy - konkurs - s - cokoły na suficie... s - cokoły na suficie... Salon - siedzenie kolo okna skan - rolety... salon - lampy... detale - idealne rolety rzymskie - zasłonowa plus firana aranżacje wnętrz - lampy... salon z kuchnią - obniżenie ściany zasłaniające zapięcie zasłon i żaluzji! salon - oprawa okien... salon - obrobione okna... salon - fajne lampy nad stołem
apartament, Poznań - Duży biały szary salon z barkiem z bibiloteczką, styl nowoczesny - zdjęcie od inGROO | pracownia projektowa apartament, Poznań - cegłą... Salon - salonio... Inspiracje - mieszkanie - Ściana - cegła + oświetlenie salon - salon... salon - oswietlenie... salon - kanpa i salon - szafki wiszące... SALOON - lampy sufitowe... Loft - zielonkawy akcent na ścianę do przedpokoju salon - podoba sie ceg ła... mieszkanie - podświetlane szafki... 1 - tom
dom pod Wrocławiem - Duża otwarta beżowa z zabudowaną lodówką z podblatowym zlewozmywakiem kuchnia ... - zdjęcie od RedCubeDesign projektowanie wnętrz dom pod Wrocławiem - kuchnia boczna - układ szafek... mieszkanie moja i homiczka :) - ładne kolory tzn bez w polaczeniu z biela... 1 - szfka - bezroletki, lampy :-)... Mieszkanie - oświetlenie sufitowe... kuchnia - ładne kuchnia - szafka na kubki w rogu... kuchnia - uchwyty... 1 - uchwyty szafek, szafki do sufitu
Pastelowe mieszkanie - Średnia otwarta z salonem beżowa z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie lit ... - zdjęcie od Architektura Wnętrz Stanisława Plewako Pastelowe mieszkanie - Kolor blatu taki jak fronty i cokołek nad szafkami wiszącymi... kuchnia - lampa sufitowa... kuchnia - plytki w kuchni Kuchnia - Czy zmieści się na jednej ścianie lodówka i piekarniku na górze... dom - stół... Teraz - do kuchni - białe krzesła, szafki stół i blat - dębowe bielone dom - płytki,lampy sufitowe,roleta aa... home - n... Kuchnia - fajne kafelki ale nie nad kuchenką Kuchnia - SUFIIT... kuchnia - układ szafek, do góry drewno... KUCHNIA - fajne oświetlenie (listwa z reflektorami)

Artykuły

20 artykułów dla "podłączenie lampy sufitowej 3 kable"

Jak podłączyć żyrandol? Sposoby na podłączenie żyrandola na 1, 2, 3, 4 i 5 żarówek

Jak podłączyć żyrandol? Sposoby na podłączenie żyrandola na 1, 2, 3, 4 i 5 żarówek

Do podłączenia i powieszenia lampy będziesz potrzebował próbnika napięcia, śrubokrętu, taśmy izolacyjnej, noża do odsłonięcia kabli, wiertarki lub wkrętarki, no i oczywiście nowej [lampy sufitowej](https://www.homebook.pl/produkty/lampy-sufitowe)! - Jak podłączyć **żyrandol na 3 żarówki, mając 2 kable z sufitu**? * A co jeśli z sufitu wystają 3 kable? W suficie mogą być 3 różne kable – **fazowy, zerowy i ochronny lub dwa fazowe i zerowy**. Jeśli więc zastanawiasz się, **jak podłączyć żyrandol na 5 żarówek, mając 3 kable z sufitu**, postępuj według powyższej instrukcji dotyczącej lampy z 3 żarówkami. -
Cichy i wydajny okap kuchenny – jaki wybrać? 6 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę

Cichy i wydajny okap kuchenny – jaki wybrać? 6 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę

**Okap kuchenny bez podłączenia do komina** filtruje opary i odprowadza oczyszczone powietrze z powrotem do pomieszczenia – dzięki **filtrowi przeciwtłuszczowemu** z powietrza usunięty zostaje tłuszcz, a **filtr z węglem aktywnym** pozbawia je zapachów. **Pure'line marki Novy, to jedne z najcichszych okapów sufitowych na świecie**. Wbudowany **tłumik sprawia, że nawet przy intensywnej pracy są wyjątkowo ciche**, znacząco zwiększając komfort przebywania w kuchni podczas gotowania... ... **3 **Obsługa jest prosta i intuicyjna**, a przy tym nie wymaga łączenia przez kabel czy sieć wi-fi, ponieważ **okap jest połączony radiowo z płytą**. Pure’line wyposażone zostały w **funkcję Auto-stop**, dzięki której **automatycznie wyłączają się po 3 godzinach pracy**, nie musimy więc martwić się, że po maratonie kuchennych eksperymentów zapomnimy wyłączyć okap. -
Czy można stworzyć inteligentny dom bez konieczności wymiany instalacji elektrycznej?

Czy można stworzyć inteligentny dom bez konieczności wymiany instalacji elektrycznej?

Urządzenie to pozwala na uruchomienie oświetlenia z zaprogramowanymi poziomami natężenia światła, a specjalny pasek LED pokazuje poziom rozjaśnienia lampy... ## Gira System 3000 – możliwości zastosowania... Możemy na przykład zastosować niezależne ściemnianie z 3 punktów dla jednej lampy. Na przykład w sypialni, jeżeli chcesz ściemniać, włączać, wyłączać lampę na suficie nie tylko z przycisku przy wejściu, ale również z przycisków po obu stronach łóżek. Wyobraź sobie, że podczas odświeżania pomieszczenia chcesz zastąpić lampę sufitową nowoczesnym szynoprzewodem z dwoma obwodami oświetleniowymi – chciałbyś również mieć możliwość ich ściemniania. Przy obecnych rozwiązaniach wiąże się to niestety z uciążliwym kuciem ścian i nowymi kablami, natomiast z **Gira System 3000** wystarczy, że wymienisz stare włączniki na nowe i... gotowe. -
Oświetlenie blatu kuchennego – poznaj 5 skutecznych rozwiązań

Oświetlenie blatu kuchennego – poznaj 5 skutecznych rozwiązań

Takie niewielkie lampki możesz przymocować w dowolnym miejscu, bez konieczności dostępu do źródła prądu... ... Oświetlenie w kuchni nad blatem – lampy sufitowe... A co w przypadku kuchni zabudowanych wyłącznie dolnymi szafkami? Jeśli zdecydujesz się na [oświetlenie sufitowe](/produkty/lampy-sufitowe) blatu kuchennego, wybierz żarówki o dużej mocy, tak by blat był dobrze oświetlony, nawet z dużej odległości... ... ## 4 Jako oświetlenie wolnostojącego blatu roboczego bez szafek wiszących świetnie sprawdzą się **dwie lub trzy lampy sufitowe na długich kablach**, umieszczone w równych odstępach. Możesz również wybrać model [lampy wiszącej z trzema źródłami światła](/produkty/lampy-wiszace/opcje-ilosc-zrodel-swiatla-3-zrodla)... ... ## 5 -
Jak zrobić lampę wiszącą w stylu industrialnym?

Jak zrobić lampę wiszącą w stylu industrialnym?

Przygotuj belkę do lampy industrialnej DIY... Pierwszym etapem przygotowywania lampy sufitowej DIY jest oszlifowanie i pomalowanie lub zabejcowanie powierzchni belki Połącz kabel z oprawkami... Masz już bazę swojej lampy wiszącej Jak zrobić kolejny krok, by Twoja [lampa sufitowa](https://www.homebook.pl/produkty/lampy-sufitowe) mogła dawać światło? Na tym etapie trzeba połączyć kable z oprawkami, w które później wkręcisz żarówki... ... ### Krok 3 Wkręć żarówki do lampy ze sznurka... Lampa sufitowa DIY jest już gotowa! - Kasia... jak zrobić lampę loftową... Fot Kasia... lampa ze sznurka... Fot Kurioza... jak zrobić lampę industrialną ze sznurka... Fot Kurioza... jak zrobić lampę z rurek
Jak podwiesić sufit krok po kroku? Poradnik

Jak podwiesić sufit krok po kroku? Poradnik

Pozwala ukryć nierówności konstrukcyjne i stworzyć absolutnie gładką powierzchnię, umożliwiającą ukrycie kabli rozprowadzających [oświetlenie](https://www.homebook.pl/produkty/oswietlenie) sufitowe po pomieszczeniu Popularnym wykończeniem sufitu jest stworzenie podwieszanej wyspy, którą podświetla się listwami LED lub montuje się w niej dekoracyjne [spoty](https://www.homebook.pl/produkty/lampy-sufitowe/opcje-rodzaj-spoty) Nie bez znaczenia pozostaje również rodzaj [lamp sufitowych](https://www.homebook.pl/produkty/lampy-sufitowe), na jakie się zdecydujesz. Miejsca, gdzie zamontujesz wiatraczki lub [reflektory](https://www.homebook.pl/produkty/lampy-sufitowe/opcje-rodzaj-reflektory), dokładnie **wymierz i zaznacz na regipsach**. Aby wyciszyć podwieszenie sufitu, zabezpiecz elementy obramowania (profile UD) oraz wieszaki **taśmą akustyczną**... ... ### Krok 3 -
DIY: Jak zrobić lampę z butelki?

DIY: Jak zrobić lampę z butelki?

Możesz również zrobić z niej wiszącą [lampę sufitową](https://www.homebook.pl/produkty/lampy-sufitowe) – taki projekt będzie wymagał jednak odcięcia dna od butelki. Możesz to robić partiami... ... ### Krok 3 Najlepiej będzie wykonywać krok 2. i 3. naprzemiennie. Podepnij oprawę i żarówkę do lampy z butelki... Klosz gotowy! Teraz umieść w nim **oprawę z kablem i żarówką LED**, a potem powieś w wybranym przez siebie miejscu. - Wzory i Kolory... lampa z butelki diy... Fot DIY... lampa zrobiona z butelki... Fot DIY... lampa stołowa z butelki... Fot DIY... jak zrobić lampę z butelki plastikowej... Fot
Jak oświetlić ścianę z cegły? 6 pomysłów na oświetlenie ściany z cegły

Jak oświetlić ścianę z cegły? 6 pomysłów na oświetlenie ściany z cegły

Reflektory sufitowe jako oświetlenie ściany z cegły... ... Jako oświetlenie ściany z cegły w salonie **świetnie sprawdzą się reflektory sufitowe** Tym samym **sprawdzi się w dużych i wielofunkcyjnych wnętrzach**, w których szyny z reflektorami obiegają cały sufit... ... ## 3 W tym wnętrzu mile widziane będą [lampy wiszące](/produkty/lampy-wiszace). Najlepszy efekt uzyskasz, wybierając [lampy z odsłoniętą żarówką](/produkty/lampy-wiszace/opcje-rodzaj-zarowka-na-kablu). **szklane lampy w kształcie kuli**, **lampy z ażurowym kloszem**, a także **papierowe lampiony**... ... ## 4 -
Oświetlenie schodowe – jakie wybrać i jak je podłączyć?

Oświetlenie schodowe – jakie wybrać i jak je podłączyć?

To właśnie wtedy najłatwiej będzie dostosować zarówno same schody, jak i idące w ścianach kable – tak, by oświetlenie wyglądało estetycznie i jak najlepiej spełniało swoją funkcję Jeśli ze schodów korzystasz sporadycznie i wiesz, że nie będziesz raczej chodził po nich w środku nocy, wystarczą klasyczne [lampy wiszące](https://www.homebook.pl/produkty/lampy-wiszace) czy kinkiety. Tego rodzaju lampy schodowe z czujnikiem ruchu najlepiej zaplanować już na etapie projektowania instalacji elektrycznej, ale jeśli tego nie zrobiłeś – nic straconego. Takie rozwiązanie jest praktyczne i w większości przypadków pozwala oświetlić cały ciąg schodów od góry, ale często nie daje możliwości delikatnego doświetlenia, pozwalającego jedynie na bezpieczne zejście po stopniach w środku nocy... ... ### Oświetlenie schodowe w formie lamp wiszących W industrialnych mieszkaniach jako oświetlenie schodowe sprawdzą się **czarne, wiszące przy suficie kable, tworzące charakterystyczną lampę pająk**. -
Lampa DIY – sprawdź 10 inspirujących pomysłów na ręcznie robioną lampę

Lampa DIY – sprawdź 10 inspirujących pomysłów na ręcznie robioną lampę

Do wykonania lampy trójnoga DIY potrzebujesz:... ... - trzonków od szpadli (3 sztuki) Potrzebne akcesoria:... - kawałek drewna... - oprawki do lamp z kablem (3 sztuki) Kable od lamp owiń grubym sznurem i zawiąż go na obu końcach. **Okręć belkę kablami i dobrze je zamocuj** – w drewno wbij wkręty i sznurkiem przywiąż do nich kable. Potrzebna będzie:... ... - kwadratowa gruba deska (ok. 30 cm x 30 cm) - Plachaart... lampa diy z papieru... Fot Plachaart... lampa diy origami
4 pomysły na to, jak za pomocą okapu stworzyć klimatyczną kuchnię

4 pomysły na to, jak za pomocą okapu stworzyć klimatyczną kuchnię

Konkurencją dla oryginalnych lamp sufitowych może być propozycja marki Elica – okap Interstellar, wyglądem przypominający kryształową kulę. Okap posiada jeszcze jedną unikalną cechę – gniazdo USB, które pozwoli na podłączenie telefonu lub tabletu. -
Jak rozplanować grzejniki w domu?

Jak rozplanować grzejniki w domu?

Unosi się ku sufitowi i przesuwa w kierunku przeciwległej ściany, tam opada i powraca w kierunku grzejnika. - --... ... Wpływ na cenę grzejników ma ich rodzaj, wielkość, moc, budowa oraz sposób podłączenia, a także rozwiązania estetyczne grzejnik z ilustracją, szary narożnik, lampa podłogowa z białym abażurem, czarny stolik... pomarańczowy grzejnik, drewniana podłoga, drewniana półka z książkami... mała łazienka, szare płytki łazienkowe, płytki gresowe imitujące drewno
Jak wybrać okap kuchenny do zabudowy?

Jak wybrać okap kuchenny do zabudowy?

Niestety, nie wszyscy mogą sobie na niego pozwolić - urządzenie to wymaga podłączenia do przewodu kominowego, który zazwyczaj gości wyłącznie w domach jednorodzinnych lub zabudowie szeregowej. Okap wbudowany w sufit, a może... przypominający lampę? To modele, które są niemal niewidoczne, bowiem designem przypominają bardziej nowoczesne oświetlenie sufitowe, aniżeli praktyczne urządzenia AGD. -
Projektor pod choinkę? Oto 6 złotych zasad, które ułatwią Ci wybór!

Projektor pod choinkę? Oto 6 złotych zasad, które ułatwią Ci wybór!

Z kolei konkurencyjny system DLP nie dość, że dużo gorzej radzi sobie z reprodukcją kolorów (barwy nawet do 3 razy ciemniejsze), to dodatkowo na obrazie pojawiają się też niechciane artefakty takie jak efekt tęczy czy migotanie... ... **3 W tym przypadku, by urządzenie idealnie nadawało się do podłączenia komputera czy konsoli, przed zakupem uwagę należy zwrócić na **parametr input lag**, czyli **czas opóźnienia sygnału**. **Model [EH-TW7000](https://www.epson.pl/products/projectors/home-cinema/eh-tw7000)** obok standardowych wejść portów HDMI dodatkowo wyposażono w moduł Bluetooth umożliwiający **bezprzewodowe podłączenie np. soundbarów**. Zanim kupisz, zapytaj o to sprzedawcę**... --... W trakcie wyboru urządzenia **nie należy zapominać także o kosztach związanych z eksploatacją** - żeby uniknąć nieprzyjemnego rozczarowania po świętach, warto sprawdzić także czas gwarancji na projektor, szacowany czas pracy lampy, oraz cenę podzespołów -
Ogrzewacze, biokominki i paleniska ogrodowe – jak wykorzystać je w aranżacji ogrodu?

Ogrzewacze, biokominki i paleniska ogrodowe – jak wykorzystać je w aranżacji ogrodu?

Nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, a ponadto są **proste w montażu i obsłudze**. Oprócz tego, że modele te dają przyjemne ciepło, mogą być również traktowane jako niebanalna **„lampa ogrodowa”**, która w nastrojowy sposób będzie rozpraszać mrok podczas wieczornego relaksu w ogrodzie. - Biokominek wolnostojący ECHO czarny certyfikat TÜV... Biokominek wolnostojący ECHO biały certyfikat TÜV... Biokominek wolnostojący TANGO2 czarny certyfikat TÜV
Oświetlenie ogrodu – co musisz wiedzieć? 9 porad i wskazówek, które warto znać

Oświetlenie ogrodu – co musisz wiedzieć? 9 porad i wskazówek, które warto znać

Wato zwrócić uwagę aby słupki pasowały do otoczenia, możesz zdecydować się na przykład na Kanlux INVO, których urzekający sposób świecenia dodatkowo będzie ozdoba Twojego ogrodu... ## 3 Pamiętaj aby wybierać lampy od znanych producentów, da Ci to większą pewność bezpieczeństwa niż lampa, która będzie tańsza, ale od producenta, który nie jest znany Przed zakupem oświetlenia warto skonsultować się z elektrykiem, który podpowie jaką mocą dysponujesz i czy masz miejsce i moc na podłączenie nowych lamp – jeżeli stwierdzisz, że są Ci potrzebne... ## 5 Tu wybór jest prosty, bo podyktowany funkcją danej lampy. Regularnie czyść i konserwuj lampy ogrodowe... Pamiętaj, że lampy zewnętrzne, wystawione na długotrwałe i intensywne promieniowanie światła słonecznego żółkną i po pewnym czasie mogą wyglądać na stare i brzydkie -
Ile kosztuje wykończenie mieszkania?

Ile kosztuje wykończenie mieszkania?

Oprócz malowania, położenia płytek i paneli, weź pod uwagę również [cenę białego montażu](https://www.homebook.pl/artykuly/6924/bialy-montaz-cennik-ile-kosztuje-bialy-montaz), podłączenie sprzętów AGD, założenie lamp, zmiany w instalacjach hydraulicznych lub elektrycznych, montaż mebli kuchennych czy drobiazgi, takie jak np. montaż gniazdek Zobacz na przykładzie, **ile kosztuje wykończenie mieszkania o powierzchni 60 m²** w standardzie deweloperskim o klasycznym rozkładzie: **3 pokoje**, w tym salon z aneksem kuchennym i łazienka. Ile kosztuje wykończenie 3-pokojowego mieszkania i **jakie prace należy wykonać w każdym z pomieszczeń**? -
Kupujemy okap kuchenny - na co zwrócić uwagę?

Kupujemy okap kuchenny - na co zwrócić uwagę?

Na dodatek: w kształcie tuby, lampy, sześciokąta. Wyciągi pracują w trybie otwartym, co oznacza, że dzięki podłączeniu urządzenia do systemu wentylacji, powietrze z kuchni jest odprowadzane na zewnątrz. „Okap powinien być w stanie przewentylować powietrze całkowicie 6-12 razy w ciągu godziny: 6 razy przy gotowaniu normalnym na 2-3 polach i 12 razy przy bardzo intensywnym użytkowaniu, np.: smażeniu – podkreśla Dominik Czarnecki, Senior Product Manager w firmie Siemens. - białe szafki z połyskiem, czarne szafki z połyskiem, czarny zegar ozdobny, metalowy okap w kształcie walca... drewniane szafki kuchenne, szary blat kuchenny, biały okap o owalnym kształcie... szary narożnik, drewniana podłoga, czerwone szafki kuchenne
Czy warto postawić na telewizor z Ambilight? Te argumenty Cię przekonają

Czy warto postawić na telewizor z Ambilight? Te argumenty Cię przekonają

... ## Z korzyścią dla wzroku... Myślisz, że **Ambilight** w telewizorach takich jak **[Philips 58PUS7855/12](https://www.philips.pl/c-p/58PUS7855_12/7800-series-telewizor-led-smart-4k-uhd-z-3-stronnym-systemem-ambilight)** to tylko ciekawy, technologiczny dodatek, który oprócz wrażeń wizualnych nie gwarantuje nic więcej? **TV Philips** będzie wówczas alternatywą dla lamp stojących obok kanapy czy kinkietów wiszących na ścianie... ## Przyjemne z pożytecznym... W telewizorach takich jak **[Philips 55OLED855/12](https://www.philips.pl/c-p/55OLED855_12/oled-8-series-telewizor-oled-4k-uhd-android-z-3-stronnym-systemem-ambilight)** czy **[Philips 65PUS8535/12](https://www.philips.pl/c-p/65PUS8535_12/8500-series-telewizor-led-4k-uhd-android-z-3-stronnym-systemem-ambilight)** urzeka nie tylko światło budujące nastrój podczas seansów filmowych czy gier Czuwają nad tym także niezwodny **procesor Philips P5**, technologia **4K UHD** czy **DTS Play-Fi**, który pozwala na podłączenie głośników w dowolnym pomieszczeniu w domu. -
Twoje mieszkanie może stać się smart w 5 prostych krokach

Twoje mieszkanie może stać się smart w 5 prostych krokach

... ... ## Krok 3 System jest na tyle intuicyjny, że osoby lubiące majsterkować poradzą sobie z podłączeniem samodzielnie. **Wystarczy zamontować aktuatory i ściemniacze w puszkach lub ramkach instalacyjnych i podłączyć przewody, które już tam są, do źródeł światła czy automatyki osłon okiennych.** Następnie należy skonfigurować system przy pomocy aplikacji Finder Toolbox, dodając piloty i parując urządzenia, czyli po prostu decydując, który przycisk będzie odpowiadał za sterowanie lampą, a który roletami. -
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności