wnętrza garaży - pomysły, inspiracje z homebook

Lampa nadaje się do oświetlania otoczenia domów, wejść, dróg dojazdowych, chodników, tarasów, garaży, itp.
Żyrandol na łańcuchu zaprojektowany do Twojego wnętrza.
Nowoczesny żyrandol, nadaje się do każdego wnętrza.Żarówki do nabycia osobno.
Klasyczna oprawa sufitowa, która nadaje się do każdego wnętrza.Źródło światła LED jest dołączone.
Nowoczesny żyrandol, nadaje się do każdego wnętrza.Żarówki nie są w komplecie
Nowoczesny żyrandol, nadaje się do każdego wnętrza.Kolor: grafitowy.Żarówki nie są w komplecie.
Lampa Nebra o oryginalnym kształcie ze szklanym abażurem, sprawdzi się w każdym wnętrzu.
Nowoczesna lampa sufitowa nadaje się do każdego wnętrza.Żarówki nie są wliczone w cenę.
Szukasz nowoczesnej, minimalistycznej i pięknej lampy? Taką możliwość daje Ci Bulb Attack, który wypowiada wojnę wszystkim lampom przepełnionym ozdobami. Pozwala raczej wyróżnić się prostemu pięknu, k Pokaż więcej
Szukasz nowoczesnej, minimalistycznej i pięknej lampy? Taką możliwość daje Ci Bulb Attack, który wypowiada wojnę wszystkim lampom przepełnionymi ozdobami. Pozwala raczej wyróżnić się prostemu pięknu, Pokaż więcej
Gablota informacyjna z powierzchnią magnetyczną i zamykanymi drzwiami wykonanymi z akrylu. Zapewnia doskonałą widoczność informacji. Dostarczana z 2 kluczami. Nowoczesna gablota informacyjna, zapewnia Pokaż więcej
Gablota informacyjna z powierzchnią magnetyczną i zamykanymi drzwiami wykonanymi z akrylu. Zapewnia doskonałą widoczność informacji. Dostarczana z 2 kluczami. Nowoczesna gablota informacyjna, zapewnia Pokaż więcej
Lampa NEBRA w stylu loft w kolorze czarnym, polecana do każdego wnętrza.
Nadaje się do oświetlenia garażu, piwnic lub przestrzeni zewnętrznych.
Nadaje się do oświetlenia garażu, piwnic lub przestrzeni zewnętrznych.
Klasyczna oprawa sufitowa, nadaje się do każdego wnętrza.Źródło światła LED jest dołączone.
Klasyczna oprawa sufitowa, nadaje się do każdego wnętrza.Źródło światła LED jest dołączone.
Klasyczna oprawa sufitowa, która nadaje się do każdego wnętrza.Źródło światła LED jest dołączone.
Nowoczesna lampa sufitowa nadaje się do każdego wnętrza.Żarówki nie są wliczone.
Nowoczesny żyrandol, nadaje się do każdego wnętrza.Żarówki nie są w komplecie .

Wyszukiwania podobne do "wnętrza garaży".

Więcej inspiracji »

Inspiracje 24 zdjęcia dla "wnętrza garaży"

exterier domu - zdjęcie od Michal Tvrzník dům v kolonii - Średnie jednopiętrowe domy jednorodzinne tradycyjne murowane z dwuspadowym dachem, z garażem, z użytkowym poddaszem, z ogrodem, z elewacją tynkową, z żółtą elewacją, styl kolonialny Aranżacje wnętrz - Domy: exterier domu - Michal Tvrzník.
Garaż - Dom Bieliny - zdjęcie od Pracownia_A Dom jednorodzinny Bieliny 2014 - Aranżacje wnętrz - Domy: Garaż - Dom Bieliny - Pracownia_A.
Garaż - Dom Bieliny - zdjęcie od Pracownia_A Dom jednorodzinny Bieliny 2014 - Aranżacje wnętrz - Domy: Garaż - Dom Bieliny - Pracownia_A.
Dom Brwinów 200 m2 - Średnia otwarta biała jadalnia w salonie, styl nowoczesny - zdjęcie od Grafika i Projekt architektura wnętrz Dom Brwinów 200 m2 - Średnia otwarta biała jadalnia w salonie, z drewnianym stołem, z prostokątnym stołem, z lampą wiszącą, z plakatami na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z kominkiem, styl nowoczesny dom ze zwiększoną powierzchnia gospodarczą- przerobiony garaż na kuchnie,powiększenie otworów okiennych w salonie. Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Dom Brwinów 200 m2 - Średnia otwarta biała jadalnia w salonie, styl nowoczesny - Grafika i Projekt architektura wnętrz.
Dom jednorodzinny Nowoczesna Stodoła z garażem wolnostojącym - zdjęcie od ProjecTOWN Izabela Czado Projekt domu i wnętrz w stylu skandynawskim - Domy, styl skandynawski Projekt domu jednorodzinnego typu "Nowoczesna Stodoła" oraz wnętrza w stylu skandynawskim. Aranżacje wnętrz - Domy: Dom jednorodzinny Nowoczesna Stodoła z garażem wolnostojącym - ProjecTOWN Izabela Czado.
Dom jednorodzinny Nowoczesna Stodoła z garażem wolnostojącym - zdjęcie od ProjecTOWN Izabela Czado Projekt domu i wnętrz w stylu skandynawskim - Domy, styl skandynawski Projekt domu jednorodzinnego typu "Nowoczesna Stodoła" oraz wnętrza w stylu skandynawskim. Aranżacje wnętrz - Domy: Dom jednorodzinny Nowoczesna Stodoła z garażem wolnostojącym - ProjecTOWN Izabela Czado.
Dom Brwinów 200 m2 - Mała otwarta brązowa jadalnia jako osobne pomieszczenie, styl skandynawski - zdjęcie od Grafika i Projekt architektura wnętrz Dom Brwinów 200 m2 - Mała otwarta brązowa jadalnia jako osobne pomieszczenie, z drewnianym stołem, z okrągłym stołem, z lampą wiszącą, z cegłą na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, styl skandynawski dom ze zwiększoną powierzchnia gospodarczą- przerobiony garaż na kuchnie,powiększenie otworów okiennych w salonie. Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Dom Brwinów 200 m2 - Mała otwarta brązowa jadalnia jako osobne pomieszczenie, styl skandynawski - Grafika i Projekt architektura wnętrz.
Duże jednopiętrowe nowoczesne domy murowane z dwuspadowym dachem - zdjęcie od U design Janusz Płoszaj - Duże jednopiętrowe nowoczesne domy murowane z dwuspadowym dachem, z garażem, z drewnianą elewacją, z elewacją z kamienia, z elewacją tynkową, z beżową elewacją, z czarną elewacją, z białą elewacją Aranżacje wnętrz - Domy: Duże jednopiętrowe nowoczesne domy murowane z dwuspadowym dachem - U design Janusz Płoszaj.
Garaż na dwa samochody - zdjęcie od ARCHITEKCI KOJDER DOM W CENTRUM BIELSKA-BIAŁEJ EDYTUJ - Garaż na dwa samochody Zrealizowany projekt domu jednorodzinnego w centrum Bielska-Białej, w dzielnicy Olszówka Dolna. Aranżacje wnętrz - Domy: Garaż na dwa samochody - ARCHITEKCI KOJDER.
Łazienka z prysznicem. - zdjęcie od MKdezere Mieszkanie w stylu skandynawskim. - Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka z prysznicem. - MKdezere. łazienka w garażu - półka pod prysznicem, kafle pod prysznicem inne... salon - mieszkanie
projekt domu jednorodzinnego BE - Nowoczesne domy, styl nowoczesny - zdjęcie od Otwarte Studio Sztuka projekt domu jednorodzinnego BE - Aranżacje wnętrz - Domy: projekt domu jednorodzinnego BE - Nowoczesne domy, styl nowoczesny - Otwarte Studio Sztuka. elewacja - czany garaż
Dom Brwinów 200 m2 - Mała otwarta biała beżowa jadalnia w kuchni, styl skandynawski - zdjęcie od Grafika i Projekt architektura wnętrz Dom Brwinów 200 m2 - Mała otwarta biała beżowa jadalnia w kuchni, z drewnianym stołem, z okrągłym stołem, z lampą wiszącą, z cegłą na ścianie, z plakatami na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, styl skandynawski dom ze zwiększoną powierzchnia gospodarczą- przerobiony garaż na kuchnie,powiększenie otworów okiennych w salonie. Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Dom Brwinów 200 m2 - Mała otwarta biała beżowa jadalnia w kuchni, styl skandynawski - Grafika i Projekt architektura wnętrz.
jljk - Średnie jednopiętrowe domy jednorodzinne tradycyjne murowane z dwuspadowym dachem - zdjęcie od Michal Tvrzník jljk - Średnie jednopiętrowe domy jednorodzinne tradycyjne murowane z dwuspadowym dachem, z garażem, z ogrodem, z elewacją z cegły, z brązową elewacją lkj Aranżacje wnętrz - Domy: jljk - Średnie jednopiętrowe domy jednorodzinne tradycyjne murowane z dwuspadowym dachem - Michal Tvrzník.
Mieszkanie 52 m kw. Warszawa Mokotów - Sypialnia, styl skandynawski - zdjęcie od Simon Frost Mieszkanie 52 m kw. Warszawa Mokotów - Dzięki temu, że mieszkanie jest na parterze, a pod nim jest garaż mieliśmy możliwość przenieść instalację hydrauliczną w dowolne miejsce w domu. Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mieszkanie 52 m kw.
hol wejściowy - zdjęcie od ARTINSIDE Strefa wejściowa wizytówką domu - Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: hol wejściowy - ARTINSIDE. hol - Kolumny drewniane... korytarz - schody... Pokój nad garażem - Schody
Korytarz prowadzący do garażu - zdjęcie od Viva Design Pracownia Projektowania Wnętrz Dom na wzgórzu - Wizualizacja korytarza prowadzącego do garażu Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Korytarz prowadzący do garażu - Viva Design Pracownia Projektowania Wnętrz.
Nowoczesne mieszkanie w Gdyni - Kuchnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Flow Interiors Franiak&Caturowa Nowoczesne mieszkanie w Gdyni - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Nowoczesne mieszkanie w Gdyni - Kuchnia, styl nowoczesny - Flow Interiors Franiak&Caturowa. xxxx - drewno... kuchnia - podwójne szafki górne... kuchnie - <3
Górski Loft - zdjęcie od Seryjny Projektant Górski Loft - Aranżacje wnętrz - Garderoba: Górski Loft - Seryjny Projektant. pokój nad garażem - garderoba... Garderoby - ok
przytulna sypialnia (pobyt jak w hotelu) - zdjęcie od Mamamila1 - Pokój z aneksem kuchennym urządzony w nieużywanym garażu z aneksem kuchennym,i łazienką, przygotowany z myślą o wynajęciu Aranżacje wnętrz - Sypialnia: przytulna sypialnia (pobyt jak w hotelu) - Mamamila1.
maleńkie wnętrze w garażu - zdjęcie od Mamamila1 - aneks kuchenny i wejście do łazienki w małym wnętrzu, przerobionym z nieużywanego garażu. Wnętrze przeznaczone na wynajem jak hotelowe Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: maleńkie wnętrze w garażu - Mamamila1.
Więcej artykułów »

Artykuły 22 artykuły dla "wnętrza garaży"

Brama garażowa – czym powinna się charakteryzować? Podpowiadamy
To **walory estetyczne bramy** oraz wnętrza garażu, ale także dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne dla tych elementów. - Brama do garażu – funkcjonalna i bezpieczna... --... Podstawą zaprojektowania innej niż wszystkie znane na rynku bramy jest **innowacyjny panel INNOVO** **Garaż** staje się jeszcze bardziej komfortowym miejscem dzięki bezpiecznej konstrukcji **bramy PRIME**. Gwarantują one utrzymanie w garażu ciepła zimą i niższej temperatury latem.
Co zyskujesz dzięki inteligentnemu domowi?
Z bramą skonfigurowaną z samochodem, piekarnikiem uruchamianym zdalnie, a zimą przyjemnie nagrzanym wnętrzem? Wszyscy też marzymy o bezpieczeństwie i komforcie we wnętrzu domu. Pamiętaj, że we wnętrzach liczy się design. Swoim wyglądem wzbogacają zarówno nowoczesne, jak i bardziej tradycyjne wnętrza. W sytuacji, gdy w zamkniętym garażu za długo pracuje silnik naszego samochodu i stężenie CO niebezpiecznie wzrośnie, system nie tylko włączy alarm, lecz od razu poinformuje o tym domowników, uruchomi wentylację, a w krytycznym momencie otworzy bramę garażową. -
Projekt gotowy czy indywidualny? Co warto wiedzieć przed podjęciem decyzji
W katalogach znajdziemy domy pasywne i niskoenergetyczne, z drewna, z garażem i bez garażu, z poddaszem i bez niego, w dowolnym stylu i różnym metrażu. * **możliwość konsultacji na każdym etapie - od projektu, po budowę i aranżację**... ... Przed podjęciem decyzji o kupnie projektu lub w trakcie budowy domu mamy możliwość kontaktu z poprzednimi inwestorami, dzięki temu na każdym etapie inwestycji możemy zasięgnąć opinii czy porady odnośnie do zmian projektowych czy finalnego urządzania wnętrz -
Przestrzeń, która połączy całą rodzinę
Przestrzeń, która połączy całą rodzinę... **Przy urządzaniu wnętrz często skupiamy się na zapewnieniu podstawowej funkcjonalności pomieszczeń oraz ich estetyce Garaż - nie tylko dla aut? Jeśli do tej pory nie udawało ci się zebrać w jednym miejscu malucha, który wymaga częstej zmiany dostarczanych bodźców i atrakcji, nastolatka, który uwielbia być online oraz Was, którzy cenicie piękne, multi-funkcjonalne wnętrza, może się okazać, że to rozwiązanie właśnie dla Waszej rodziny. - Przyjrzyj się na nowo swoim wnętrzom! Ten idealny nie tylko musi zaspokajać najbardziej wymagające gusta w obszarze estetyki, podkreślając jednocześnie charakter wnętrza.
Dom energooszczędny – wszystko, co musisz o nim wiedzieć
... >- pomieszczenia od strony północnej są źle nasłonecznione i najlepiej urządzić w nich pomieszczenia gospodarcze, czyli: garaż, łazienkę, pralnię czy schowek A poza tym nie ma konieczności posiadania kotłowni, bo niewielki kocioł gazowy mieści się w kuchni, garażu czy łazience - wnętrze domu energooszczędnego... wnętrze domu energooszczędnego... dom energooszczędny
Projektowanie otoczenia domu – Jak dopasować styl bram, okien, drzwi i ogrodzenia do charakteru budynku?
--... Siłą aranżacji wnętrz są **kolory** – to one budują **klimat**, tworzą specyficzną atmosferę, a także odgrywają iluzoryczną grę, powiększając czy pomniejszając metraż - metalowe ogrodzenie... brama i ogrodzenie domu... brama garażowa, brukowany podjazd
Wiosenne porządki czas zacząć!
Wiosną postaw na porządek... ----... W garażu czy przydomowej szopie również możemy urządzić kącik dla narzędzi ogrodowych i warsztatowych, kwiatów czy akcesoriów rowerowych. Pamiętajmy, że wiosenne wnętrze jest nie tylko uporządkowane, ale i radosne. -
Jak sprytnie przechowywać w kuchni? Poradnik
W kuchni jest to o tyle istotne, że pozwala zachować wyjątkową funkcjonalność i estetykę wnętrza. Idealnie sprawdzają się w kuchniach, sypialniach, łazienkach, przedpokojach, salonach, pokojach dziecięcych, biurach, garażach - w każdym pomieszczeniu znajdziesz zastosowanie dla rozwiązań Elfa. -
5 klas doskonałości – odkurzacze WD marki Kärcher
5 klas doskonałości – odkurzacze WD marki Kärcher... **Odkurzacze na sucho i mokro WD marki Kärcher to wydajne, niezawodne maszyny, które sprawdzą się w porządkach w domu, garażu, ogrodzie czy przydomowym warsztacie Odkurzacz WD 2 sprawdzi się zarówno w garażu jak i przydomowym warsztacie. - odkurzacz do samochodu i ogrodu... sposób na czyszczenie samochodu... nowoczesny odkurzacz do samochodu, ogrodu i wnętrza
Jak przechowywać narzędzia ogrodowe? Zobacz systemy organizacji do garażu i pomieszczenia gospodarczego
Zobacz systemy organizacji do garażu i pomieszczenia gospodarczego... Przydomowe ogrody zachwycają – zwłaszcza wiosną i latem **Ten sielski krajobraz wymaga jednak odpowiedniej pielęgnacji, a co za tym idzie – także mnóstwa narzędzi, które pomagają nam utrzymać go w nienagannym stanie.** Przechowujemy je zazwyczaj w garażu lub w specjalnym pomieszczeniu gospodarczym – zdarza się jednak, że niezbędny sekator, łopatka czy niedawno zakupiony zestaw nasion znikają nam z oczu i giną w natłoku innych przedmiotów. Ścienny system do przechowywania narzędzi ogrodniczych... --... **Ścienne systemy organizacji** to jeden z najskuteczniejszych sposobów na uporządkowanie przedmiotów w garażu czy pomieszczeniu gospodarczym By powiesić większe narzędzia, składane krzesła ogrodowe czy ręczną kosiarkę, wystarczy wyposażyć wnętrze w **poziome listwy Elfa Utility**, do których można przyczepić różnego rodzaju **haczyki i uchwyty**. **Nowoczesne systemy organizacji** to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu – od sypialni, poprzez kuchnię, aż po garaż i pomieszczenia gospodarcze. -
Ciepła i piękna, czyli elewacja idealna!
Dzięki niej możesz zredukować koszty ogrzewania, uchronić wnętrza przed zawilgotnieniem i co równie istotne, zadbać o eleganckie wykończenie swojego domu.**... ... Dawniej kwestia odpowiednio ocieplonej elewacji była spychana na margines, dziś każdy architekt doskonale wie, jak bardzo jest istotna Odpowiednio ocieplony dom to gwarancja niższych rachunków za prąd i ciepłych wnętrz pełnych przytulności. W czasie letnich upałów, odpowiednia izolacja będzie chronić wnętrze domu przed gorącymi promieniami słońca. Dzięki temu wnętrze budynku będzie miało zapewnioną należytą ochronę, a problematyczne mostki termiczne powodujące straty ciepła, zostaną wyeliminowane do minimum.W zależności od efektu jaki pragniesz uzyskać, możesz sięgać po najtrwalsze materiały, w których wykorzystuje się włókna węglowe (system CARBON), system o wydłużonej trwałości (system LONGLIFE) lub po klasyczne rozwiązania o sprawdzonej jakości (system CLASSIC). Pamiętaj, aby formę i charakter elewacji zawsze dobierać do otoczenia domu, a także stylu jego wnętrza. - dom z basenem, dom z tarasem, duże okna... dom z garażem, beżowa elewacja, czarny dach... drewniana elewacja, duże okna, dom w górach, taras, dom jednopiętrowy
Urządź się tak jak lubisz – zobacz promocje na przechowywanie!
To idealny moment na postanowienia i zmiany, które we wnętrzu bywają niekiedy wręcz koniecznością. **Od 4.01.2017 do końca stycznia w [Leroy Merlin](https://www.leroymerlin.pl/) możemy kupić wybrany asortyment Elfa Classic w kolorze platinum i bieli w atrakcyjnych cenach promocyjnych.** Przeznaczony do aranżowania przeróżnych miejsc: garderoby, kuchni, przedpokoju, biura, garażu, spiżarni charakteryzują się nie tylko wygodą, ale wyjątkową estetyką. - system ścienny do przechowywania... funkcjonalna szafa w sypialni... schowek na poddaszu
Dom z garażem czy bez?
Dom z garażem czy bez? Niektórzy zaliczają do nich możliwość przedostawania się woni spalin do wnętrza domu. Taka „śluza” będzie funkcjonalnym rozwiązaniem – wyciszy odgłosy dochodzące z garażu i zapobiegnie ucieczce ciepła z wnętrza domu. Dobrym pomysłem jest również zainwestowanie w system efektywnej wentylacji, Przeciwnicy garaży wbudowanych w bryłę budynku zwracają również uwagę na kwestię bezpieczeństwa – włamania często dokonywane są przez garażowe okna lub drzwi. Dla kogo garaż wolno stojący? - nowoczesny dom z garażem... biały dom ze spadzistym dachem... dom jednorodzinny ze spadzistym dachem
Siła pierwszego wrażenia. Zadbaj o swój dom z zewnątrz!
Kolorowe lub wyraźne strukturalne akcenty służą jako dekoracja podkreślająca konkretne części obiektu jak np. garaż lub kondygnacja budynku. --... Imitacja cegły to popularny trend nie tylko w urządzaniu wnętrz, lecz także tworzeniu elewacji -
Dom na zamówienie? To prostsze niż myślisz! Innowacyjne rozwiązania od pracowni INDEA
Innowacyjne rozwiązania od pracowni INDEA... Większy czy mniejszy, z garażem czy bez, z drewnianą czy pokrytą cegłą elewacją? Dom konfigurowalny... ----... Budynki składające się z modułów konstrukcyjnych można rozbudowywać o kolejne moduły (garaż czy dodatkową sypialnię). Ponadto dla każdego rodzaju budynku jest możliwość wyboru jednego z trzech dostępnych wariantów projektu aranżacji i wystroju wnętrz. -
W domu, nie tylko od święta, liczy się przechowywanie!
Uwielbiamy pachnące mandarynkami i świeżym ciastem wnętrza. W Elfa znajdziemy rozwiązania elastyczne i dopasowane do specyfiki wnętrza – skosów, wysokich sufitów, wąskich i małych przestrzeni. - Gdy święta już miną nadal będziesz mógł cieszyć się wyjątkowym wnętrzem, gdzie wszystko jest na swoim miejscu. szafka na ksiązki... biała szafka... brązowa szafka na biżuterię
Jak sterować domem? Zobacz inteligentne rozwiązania!
W zaledwie kilka chwil rozjaśnimy zbyt ciemne wnętrze czy przygasimy światło, tworząc kameralną atmosferę w salonie. Miej garaż pod kontrolą! --... System FIBARO pozwala także odpowiednio zadbać o garaż, zarówno pod kątem bezpieczeństwa rzeczy w nim przechowywanych, jak i domowników Wyposażenie garażu w wymienione elementy zestawu Bezpieczny Garaż to koszt około 2380zł. --... Gdy dom jest odpowiednio zabezpieczony, pora zadbać o jego otoczenie, ponieważ funkcjonalność zestawów FIBARO nie kończy się jedynie na wnętrzu -
Jak ocieplić bramę garażową?
Ocieplenie bramy garażowej to zdecydowanie dobry sposób na utrzymanie ciepła we wnętrzu oraz ograniczenie niepotrzebnych wydatków na ogrzewanie. --... ... Brama garażowa w bardzo dużym stopniu przyczynia się do strat ciepła z wnętrza garażu Często są wyposażane w wysokiej klasy uszczelki, które dodatkowo chronią wnętrze garażu przed stratami cieplnymi. Nieocieplone bramy garażowe polecane są jedynie do garaży wolnostojących. Aby zapobiec stracie ciepła zdecydujmy się na kompleksowe zabezpieczenie garażu! -
Podkład pod panele: jaki będzie najlepszy?
Jeżeli zaś zależy nam głównie na poprawie izolacyjności cieplnej podłoża, np. w przypadku, gdy podłoga umieszczona jest nad zimnym pomieszczeniem lub strefą jak garaż, piwnica czy nieocieplane pomieszczenie gospodarcze. Podkłady pod panele o parametrze równym lub większym 10 kPA dla CS i 20 kPA dla CC będą wystarczające do wnętrz mieszkalnych. -

Ideabooki 20 ideabooków dla "wnętrza garaży"

pokój dziecięcy
pokój dziecięcy - Dom jednorodzinny w Poznaniu 25/18... Projekt wnętrza domu jednorodzinnego w Poznaniu Dom jednorodzinny w Poznaniu 25/18... Projekt wnętrza domu jednorodzinnego w Poznaniu Inwestorzy bardzo lubią jasne wnętrza ocieplone drewnianymi elementami. Istotnym potencjałem projektowanego wnętrza była otwarta strefa dzienna.
Kuchnia
mati2005
Kuchnia - Wiatrołap i hol od razu wprowadzają nas w klimat całego wnętrza. NA ŻOLIBORZU... Projekt wnętrza mieszkania na warszawskim Żoliborzu Bezpośrednio z garderoby można przejść do garażu oraz kotłowni. apartament 45m2... Realizacja projektu wnętrza apartamentu o powierzchni 45 m2 w Łodzi
łazienka
łazienka - Nowoczesne wnętrze z nutą koloru... Projekt nowoczesnego wnętrza w Warszawie na Mokotowie Apartament Altoria 2 - Gdynia... ... Wnętrza zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Wnętrza utrzymane w stylu skandynawskim z nutą nowoczesności.
Dom
anna-skutnik 2
Dom - W bryle budynku zaprojektowany został także jednostanowiskowy garaż. Układ funkcjonalny projektowanego wnętrza został dostosowany do układu zastanego podczas inwentaryzacji wnętrza. Nowoczesne wnętrza łazienek na parterze i piętrze utrzymane zostały w stylistyce wnętrza strefy dziennej. Nowoczesne wnętrza łazienek na parterze i piętrze utrzymane zostały w stylistyce wnętrza strefy dziennej.
kuchnia
kursy_kasia
kuchnia - Wnętrza zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Inspiracją do stworzenia wnętrza stała się natura. Warszawy... Projekt wnętrza domu w Rembertowie k Nowoczesne wnętrza łazienek na parterze i piętrze utrzymane zostały w stylistyce wnętrza strefy dziennej.
Łazienka
Łazienka - Zdjęcie wnętrza: Fotomohito. Dom w szmaragdach (G)... Prosty i ekonomiczny dom z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem Wcz brązowym sufitem... Wc z brązowym sufitem... Mieszkanie Nowe Centrum Września... Projekt wnętrza mieszkania Nowe Centrum Września
lazienka
Anita Głogowska
lazienka - Jasne i przytulne wnętrza nadają małemu mieszkaniu przestrzeni. Jasne i przytulne wnętrza nadają małemu mieszkaniu przestrzeni. Wnętrza zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Wnętrza zaprojektowane w nowoczesnym stylu.
123
kinga13382@wp.pl
123 - www.primavera-home.com... Wnętrza w stulu nowojorskim www.primavera-home.com... Wnętrza w stulu nowojorskim Decydują one o wyjątkowości wnętrza. Luksusowe wnętrza z drewnem w roli głównej...
Gosia
Gosia - Ciemne, intensywne barwy wprowadzają do wnętrza elegancję. Ciemne, intensywne barwy wprowadzają do wnętrza elegancję. Stary charakter cegły tworzy ponadczasowość tego wnętrza. Inspiracją do stworzenia wnętrza stała się natura.
taras
taras - Projekt domu Ofelia wraz z wizualizacją wnętrz... ... Jest to przestrzeń na jednej płaszczyźnie, stanowiąca jednolite wnętrze ogrodowe. Charakter wnętrza podkreślają wysmakowane meble i dodatki. Wnętrze domu jest bardzo wyraźnie rozdzielone na trzy strefy.
yhgytg
kamil2017
yhgytg - Całość wnętrza utrzymana jest w jasnej kolorystce ( kolor ścian, cegła, schody ). Jak zaprojektować oryginalne wnętrze... ... Optyczne podziały wnętrza wynikają z podziału na funkcję, a kolorystyka i materiały wykończeniowe mają charakter neutralny. Optyczne podziały wnętrza wynikają z podziału na funkcję, a kolorystyka i materiały wykończeniowe mają charakter neutralny.
aaaa
aaaa - W projekcie znajduje się dużo przeszklonych powierzchni, co pozwala przenikać otoczeniu do wnętrza domu. Co w przypadku, jeśli ilość światła dziennego jest ograniczona a wnętrza sprawiają wrażenie ponurych i przygnębiających? Bardzo duże przeszklenia salonu pozwalają na integrację wnętrza z otaczającym dom pięknym sosnowym lasem. Inspiracją do stworzenia wnętrza stała się natura.
zdjecua
nika777
zdjecua - Zastany rozkład pomieszczeń pozostawiono bez zmian i skupiono się na wizualnym aspekcie wnętrza. Niewątpliwie zaletą tego projektu jest wygodna spiżarnia przylegająca do kuchni oraz duże pomieszczenie gospodarcze przy garażu. Idealnie wkomponują się w nowoczesne wnętrza, w aranżacje loftowe czy scandi. Wzgórza Dylewskie... Modernistyczne wnętrza to nie tylko domena miejskich metropolii
kuchnia
bch-aleksandra
kuchnia - Punktem wyjścia była próba połączenia minimalistycznych form z elementami o charakterze ocieplającym wnętrza. Kompozycję tego wnętrza tworzy gra płaszczyzn kolorystycznych oraz gra kształtów. Dobierając oświetlenie dla spotęgowania efektu industrialnego wnętrza, postawiliśmy na techniczne reflektory, piwniczne kinkiety i żarówki typu Edison na kablach w oplocie. Dobierając oświetlenie dla spotęgowania efektu industrialnego wnętrza, postawiliśmy na techniczne reflektory, piwniczne kinkiety i żarówki typu Edison na kablach w oplocie.
Aga
Aga - I FOUND MYSELF IN WONDERLAND... Młodzi inwestorzy pragnęli wnętrza, które odzwierciedli ich temperament Nowoczesne wnętrza domu, industrialne, klasyczne, prowansalskie. Wizualizacje wnętrz... Dla osób wybierających projekt domu bardzo ważna jest możliwość zobaczenia wnętrza wybranego budynku Część mieszkalna jest identyczna jak w podstawowym projekcie, jedynie garaż uległ zmniejszeniu.
123
Isabel_K
123 - Różne wnętrza... ... Duże lustra i eleganckie niklowane dodatki to elementy charakterystyczne dla tego wnętrza. Duże lustra i eleganckie niklowane dodatki to elementy charakterystyczne dla tego wnętrza. Duże lustra i eleganckie niklowane dodatki to elementy charakterystyczne dla tego wnętrza.
Metamorfoza GARAŻ Monochromatyczny
Studio Garaż+
Metamorfoza GARAŻ Monochromatyczny - Garaż monochromatyczny DURA... Garaż przed metamorfozą... Garaż monochromatyczny DURA Monochromatyczny garaż - przed metamorfozą... Garaż przed metamorfozą... Garaż monochromatyczny DURA Garaż monochromatyczny Studio Garaż+... Meble DURA, posadzka Ribdeck firmy Swissdeck, system naścienny StoreWALL Garaż monochromatyczny DURA... Meble DURA, posadzka Ribdeck - efekt końcowy... Garaż monochromatyczny DURA Metamorfoza wnętrza garażu.
elewacje
aneszkah
elewacje - Realizacje - projekt Atlas... ... Wnętrza garażu G84... Pierwsza w Polsce wizualizacja garażu Produkty do aranżacji wnętrza pochodzą z oferty sklepu www.h-design.pl. Kamienica na Starym Mokotowie... Wnętrze przedwojennej kamienicy zostało zaprojektowane dla pary młodych aktywnych ludzi, którzy lubią otaczać się sztuką
ANUKI
Little Red
ANUKI - Skandynawska sztuka projektowania... ... Anthony Hopkins... Mieszkanie w Kamienicy... Kolorystyka ciepła i stonowana została dopełniona naszymi autorskimi obrazami, nadającymi charakterystyczny klimat wnętrza. Kolorystyka ciepła i stonowana została dopełniona naszymi autorskimi obrazami, nadającymi charakterystyczny klimat wnętrza.
dom inspiracje
dom inspiracje - Zostały zaprojektowane i wykonane tylko do tego wnętrza. Całość utrzymana jest w stonowanej kolorystyce, idealnie pasującej do takiego wnętrza. Zostały zaprojektowane i wykonane tylko do tego wnętrza. Całość utrzymana jest w stonowanej kolorystyce, idealnie pasującej do takiego wnętrza.

Specjaliści 1 profil specjalisty

Studio Garaż+

Studio Garaż+

Wyposażenie garażu - od projektu do montażu! Działamy na rynku od 2009 roku. Świadczymy kompleksowe usługi wyposażenia wnętrz garaży i pomieszczeń gospodarczych. Oferujemy wykonanie projektu wnętrza, dostawę specjalistycznych rozwiązań do garaży o ...