Mebel modułowy „szyty na miarę”?

Kolekcje mebli modułowych cieszą się coraz większą popularnością. Możliwość dostosowania ich kształtu i wymiaru do wielkości i ustawności pomieszczenia sprawi, że z łatwością urządzimy wymarzony pokój dzienny. Szczególnie, że meble modułowe są równie wygodne jak tradycyjne sofy i nie tracą standardowych funkcjonalności. Ponadto wyglądają równie interesująco.

Wybieramy mebel modułowy

Kolekcje modułowe, zamiast gotowych, tradycyjnych brył jak sofa dwuosobowa, sofa trzyosobowa i narożnik, składają się z kilkunastu lub kilkudziesięciu modułów, które w dowolny sposób można ze sobą łączyć uzyskując mebel w optymalnym kształcie i rozmiarze. Przykładem rozbudowanej kolekcji modułowej jest CAPITOL czy LIFE firmy WAJNERT MEBLE. Wśród 34 elementów kolekcji można znaleźć między innymi moduły z funkcją spania, z pogłębianymi siedziskami, moduły narożne z półką lub zagłówkiem, otomany, pufy czy fotele. Wybierając wśród tak dużej liczby elementów w różnych wymiarach i z różnym przeznaczeniem, łatwo można uzyskać wymarzony zestaw wypoczynkowy. Podobnie jest w kolekcji EGO składającej się z 37 modułów i BRAVO – 16 elementów.

www.wajnert.pl
szary narożnik, okrągły stolik z zielonym blatem, lampa z białym abażurem, żółta poduszka, abstrakcyjny obraz
NAROŻNIK CAPITOL
biały narożnik, niebieski fotel, niebieski puf, beżowy dywan z długim włosiem
NAROŻNIK Z FUNKCJĄ SPANIA Z KOLEKCJI MODUŁOWEJ LIFE
Zobacz film
beżowy narożnik, złota lampa stołowa z białym abażurem, biały regał z książkami, białe firany
MODUŁOWA KOLEKCJA MEBLI WYPOCZYNKOWYCH EGO
Zobacz film
niebieski narożnik, żółta poduszka, beżowy dywan, lampa z kremowym abażurem
NAROŻNIK Z FUNKCJĄ SPANIA Z KOLEKCJI MODUŁOWEJ BRAVO

Dla osób, które nie chcą aż tak głęboko ingerować w kształt i wielkość mebla polecane są prostsze kolekcje konfigurowane takie jak np. WEST, w których wybór ogranicza się do fotela, sofy i kilku modułów narożników oraz kilku rodzajów boków, czy COMBO rozbudowanego o dwie bryły narożnika do wyboru i dodatkowy bok. Poprzez wybór boku można w tych kolekcjach nadać meblom dodatkowe funkcje np. bok z podnoszonym i obracanym stolikiem doskonale sprawdzi się w domowej pracy z komputerem, bok z półkami może pełnić rolę schowka na piloty czy gazety, bok z dodatkowymi siedziskami w formie puf przyda się przy organizacji spotkań w większym gronie.

niebieski narożnik z czarnymi zagłówkami, lampa z metalowym abażurem, brązowy dywan z długim włosiem
NAROŻNIK Z FUNKCJĄ SPANIA Z KOLEKCJI WEST
beżowy dywan, szara sofa, stolik ze szklanym blatem
COMBO sofa 3 osobowa z funkcją spania

Mebel do specjalnych zadań

Salon to miejsce szczególne w naszym domu. Często pełni rolę pokoju dziennego, w którym oglądamy telewizję czy bawimy się z dziećmi lub pokoju gościnnego otwartego na niespodziewane wizyty bliskich czy znajomych. Ogromnym atutem kolekcji mebli modułowych jest możliwość wyboru formy, funkcji i rozmiaru mebla. Dzięki temu dostosowujemy go do naszych potrzeb i do każdego, nawet niestandardowego, metrażu. A co jeśli będziemy chcieli przemeblować nasz salon? Nic straconego! Jeżeli dobierzemy odpowiedni model to możemy go zmienić w każdej chwili.

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Meble
Zobacz więcej artykułów w kategorii Meble
Komentarze

Zobacz więcej produktów