Sofa z funkcją spania - idealne rozwiązanie do małych wnętrz! Zobacz naszą propozycję!

Urządzenie z rozmachem przestronnego salonu to zazwyczaj kwestia zasobności portfela. Przy niewielkim metrażu urządzenie tych pomieszczeń to głównie kwestia pomysłu. W cenie w takich wnętrzach są przede wszystkim meble wielofunkcyjne.

niebieski narożnik na drewnianych nóżkach

W mieszkaniach o małym metrażu sprawdzają się rozwiązania tzw. dwa w jednym. Dlatego w ofercie producentów mebli takich jak WAJNERT MEBLE nie brak rozwiązań tego typu. Najpopularniejsze w tym względzie są meble wypoczynkowe z funkcją spania. I taka właśnie jest, nowoczesna i niezwykle wygodna, kolekcja SALSA. Elegancka forma mebla oraz oryginalne połączenie boku z drewnianą nogą sprawdzi się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Narożnik, który w ciągu dnia służy jako wygodne siedzisko, a na noc zmienia się w wygodne miejsce do spania dla domowników lub gości. Dodatkowo posiada praktyczny pojemnik, w którym schować można m.in. pościel lub koce.

>> Poznaj kolekcję SALSA <<

Na pewno mamy wiele możliwości zaadoptowani wnętrz aby zoptymalizować przestrzeń salonu, czyli uzyskać maksimum wolnego miejsca na wypoczynek czy zabawę z dziećmi. Idealnym rozwiązaniem dla małych mieszkań będą kompaktowe, funkcjonalne meble wypoczynkowe NAPP z oferty WAJNERT MEBLE, które pomogą lepiej gospodarować dostępne metry. W niewielkich wnętrzach najlepiej sprawdzi się sofa bądź narożnik wyposażony w praktyczny pojemniki na pościel i funkcję spania, o dużej powierzchni. Salon może wtedy pełnić rolę pokoju gościnnego oferując komfortowy wypoczynek.

>> Poznaj kolekcję NAPP <<

Więcej ciekawych rozwiązań można znaleźć w katalogu firmy WAJNERT MEBLE lub na stronie www.wajnert.pl.

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Salon
Zobacz więcej artykułów w kategorii Salon
Komentarze

Anonimowy użytkownik

Jaka cena
  • Dodano rok temu

Anonimowy użytkownik

Na profilu producenta znajdzie Pani listę salonów gdzie dostępne są meble Wajnert http://www.homebook.pl/profil/wajnert-meble Aby poznać cenę narożnika zachęcamy do zadawania pytań na profilu producenta.
  • Dodano rok temu

Anonimowy użytkownik

Sliczna I pewno cena rowniez
  • Dodano rok temu

Anonimowy użytkownik

Szczególnie ta sofa do małych wnętrz 😉
  • Dodano rok temu

Anonimowy użytkownik

A ja zamawiałam z Rosanero.pl znalazłam właśnie na Homebook :) specjalnie mniejszy narożnik 'superior ' ze spaniem 2m szer i jest super :) kolor fuksja :)
  • Dodano rok temu
Sofa z funkcją spania to doskonały pomysł na aranżację wnętrza. W dzień można przyjąć gości czy zjeść przy niej obiad, natomiast wieczorem ją rozłożyć i komfortowo się wyspać. W ofercie salonu meblowego Super-Sofa można znaleźć szeroką gamę sof i narożników, także tych, które są rozkładane. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony: www.super-sofa.pl Pozdrawiamy Super-Sofa
  • Dodano rok temu