Jak zadbać o piękne wnętrze?

Sprzątanie to zmora każdej Pani Domu i wszystkich nastoletnich buntowników. Kurz – niczym natrętny gość – wciąż powraca w najbardziej widoczne miejsca i nie dość, że zaburza idealną harmonię wnętrza, to także niekorzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie domowników. Niestety kurz był, jest i będzie, ale z najnowszymi technologiami Samsung możemy zmniejszyć jego rozprzestrzenianie się i sprawić, że domowe obowiązki staną się znacznie przyjemniejsze.

Wykryje zanieczyszczenia, posprząta za nas, gdy będziemy na wakacjach, przefiltruje powietrze w pokoju i usunie sierść pupila. Działa oszczędnie i cicho, dzięki amortyzowanym kołom płynnie przesuwa się po podłożu, nie zaburzając spokoju domowego ogniska. Nie przypomina starych, wielkogabarytowych urządzeń, które głośnym szumem potrafiły wyrwać z najbardziej głębokiego snu. Innowacyjność współczesnych sprzętów AGD potrafi zaskoczyć! Poznajcie dziś komfortowe, ergonomiczne i wydajne oblicze odkurzania.

wygodne urządzenie do odkurzania salonu

Twój mały, ale mocarny pomocnik... POWERbot™

Jeszcze kilka lat temu na wieść, że dom posprząta robot, podczas gdy my będziemy raczyć się aromatyczną kawą w salonie, pewnie parsknęlibyśmy śmiechem. Jednak dziś coraz częściej możemy spotkać tego designerskiego pomocnika. Mowa o urządzeniu POWERbot™ marki Samsung, który dzięki 10 wbudowanym czujnikom Visionary Mapping™ Plus, wyznaczy sobie optymalną trasę i usunie wszelkie zanieczyszczenia spod naszych stóp, a po skończonym zadaniu wróci do stacji dokującej, pozostając pokój wolny od brudu. Ten sprzątający robot możemy programować zdalnie, nawet gdy jesteśmy w pracy lub na wakacjach. Wizyta niespodziewanych gości, a w domu tona kurzu? Teraz to żaden problem! Wystarczy jeden przycisk i podłoga lśni czystością.

robot odkurzający

Odkurzacz 2w1 do zadań specjalnych!

Kurz niestety panoszy się wszędzie! Nie straszne mu półki z książkami, pamiątkowe bibeloty, zasłony i firany czy najróżniejsze zakamarki, do których z trudem sięgamy. By wyeliminować jego obecność, musimy wyposażyć się nie tylko w niezawodny odkurzacz, lecz także stertę szmatek, ściereczek oraz detergentów. Nie zawsze jednak mamy miejsce na trzymanie sprytnych gadżetów służących do sprzątania. Nieestetyczna miotła w zestawie z wiadrem czy nieporęczne AGD z kłębowiskiem kabli i rur będzie zagracało małe mieszkanie lub schowek pod schodami. Na szczęście Samsung opracował rozwiązanie 2w1, czyli POWERstick™, który dzięki kompaktowej budowie pozbawionej niepotrzebnych elementów pomieści się niemalże wszędzie, a do tego wygląda wyjątkowo schludnie. Atutem tego odkurzacza jest nie tylko elegancka budowa, ale i funkcjonalność. POWERstick™ ma wbudowany odkurzacz ręczny służący do sprzątnięcia miejsc trudnodostępnych. Ten wygodny, odczepiany gadżet zawiera akcesoria, dzięki którym oczyścimy wąskie szczeliny między szafkami czy usuniemy zgromadzone pyły mieszczące się w zagłębieniach sofy w salonie. Obudowa odkurzacza także spisze się w roli komfortowego pogromcy brudu, dzięki 180° możliwości rotacji, docierając niemal wszędzie.

wygodne urządzenie do odkurzania salonu

Cichy pogromca sierści, włosów i kurzu

„Dom bez pupila to nie dom”, powie miłośnik słodkich milusińskich. Niestety zwłaszcza wiosną znacznie bardziej doskwiera problem wszechobecnej sierści i włosów, które nie dość, że nie wyglądają zbyt atrakcyjnie, to także mogą uczulać. Nowoczesne odkurzacze bezworkowe – wyposażone w turbinę Anti-Tangle™ pomogą szybko usunąć resztki sierści i zapobiegają zapychaniu filtra. Dzięki temu rozwiązaniu moc urządzenia nie spada, a zabrudzenia trafiają bezpośrednio do pojemnika, który łatwo opróżnimy. Równie ciekawą funkcjonalnością jest zastosowana w technologii CycloneForce siła odśrodkowa oddzielająca brud i zanieczyszczenia, która zapewnia odpowiednią moc ssącą oraz bezawaryjne działanie przez długi czas. Szczególnie alergicy docenią atuty innowacyjnych odkurzaczy, ponieważ o ich zdrowie może zadbać Dust sensor. Czujnik kurzu poinformuje o wykryciu nieczystości i dopiero do zaświeceniu się zielonej diody będzie wiadomo, że miejsce jest nienagannie czyste.

odkurzanie drewnianej podłogi

Wymiana worka może być zdecydowanie rzadsza! Wystarczy Filtr EZClean

Każdy posiadacz tradycyjnego odkurzacza wie, że najbardziej nieprzyjemną rzeczą jest... wymiana worka. Samsung opracował rozwiązania wyposażone w technologię EZClean. Urządzenia workowe z dodatkowym filtrem EZClean dają możliwość szybkiego pozbycia się śmieci, a wspominany dodatkowy filtr gwarantuje dłuższe korzystanie z jednego worka, bez konieczności jego częstej wymiany. Jednocześnie dzięki możliwości łatwego czyszczenia filtra urządzenie zachowuje większą higienę pracy. Zatem jedno rozwiązanie = czystość oraz oszczędność pieniędzy i energii. Samsung oferuje także urządzenia bezworkowe, które dzięki technologii CycloneForce umożliwiają jeszcze łatwiejsze opróżnianie pojemnika. Za pomocą jednego przycisku usuniemy nagromadzone pyły i kłęby kurzu.

odkurzanie dywanu

3x TAK dla wydajności, ekonomii i ochrony zdrowia!

Stojąc w sklepie przed półką z artykułami AGD od ilości dostępnych funkcji, udogodnień, oraz stylowych detali, możemy złapać się za głowę. Oszołomieni lawiną różnorodności, nie zapomnijmy o najważniejszym – wydajności, bo przecież o skuteczne usuwanie brudu i kurzu chodzi! Sięgajmy po rozwiązania oznaczone najwyższą klasą energetyczności. Ważne będą też stopień reemisji kurzu czy skuteczności odkurzania – wszędzie tam wybierajmy produkty oznaczone etykietą z symbolem A. Na dodatek, gdy nasz dom zamieszkują alergicy, warto zwrócić uwagę na odpowiednią filtrację urządzenia. Zastosowanie odpowiednich filtrów gwarantuje wysoką jakość powietrza, usunięcie niewidocznych bakterii i wirusów, tworząc bezpieczną strefę.

odkurzacz dla alergików

Rozwój technologii wypiera z rynku mało ekonomiczne i niewygodne rozwiązania. Dziś za sprawą innowacji, możemy pokusić się o stwierdzenie, że sprzątanie jest jednym z przyjemnych domowych obowiązków, zwłaszcza jeśli mamy pod ręką jeden z odkurzaczy Samsung.

> Odkryj innowacyjne odkurzacze Samsung <

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Produkty
Zobacz więcej artykułów w kategorii Produkty
Komentarze

Zobacz więcej produktów