Czego szukasz?
Zobacz także
Wajnert Meble
Wajnert Meble
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Mocne strony wypoczynku, czyli meble które dopasowują się do każdego wnętrza!

Czy meble zdolne dopasować się do każdego pomieszczenia pozostają jedynie w strefie naszych marzeń? Co wziąć pod uwagę, by sofa, narożnik czy fotel doskonale wpasował się w nasz salon – także wtedy, kiedy zdecydujemy się na zmiany, obejmujące stylistykę i kolorystykę całego wnętrza? We współpracy z marką Wajnert przygotowaliśmy kilka porad, ułatwiających nam wybór mebli uniwersalnych. Takimi kolekcjami z łatwością możemy manewrować – nie ograniczają nas i dają twórczą swobodę w kreowaniu przestrzeni.

Mebel uniwersalny: cechy charakterystyczne

Jakie kolekcje mebli dopasowują się z łatwością do różnorodnych aranżacji? Do cech charakterystycznych mebli uniwersalnych należy zaliczyć ich modułowość. Modułowość mebli WAJNERT daje wprost niegraniczone możliwości konfiguracji mebla. Oznacza to, że możesz, po wyborze designu mebla, skonfigurować go po swojemu tak, aby pasował zarówno gabarytowo do posiadanej przestrzeni, jak i odpowiadał wszystkim Twoim preferencjom. Najpierw zatem dobieramy poszczególne elementy, rozważamy, czy potrzebna nam sofa, czy może narożnik, a jeśli narożnik to czy mniejszy czy większy - rozbudowujemy w zależności od miejsca i określonych funkcji. Takie możliwości daje wiele kolekcji mebli WAJNERT: HAMPTON, BARCELONA, BELIZE.

NAROŻNIK HAMPTON

NAROŻNIK HAMPTON

SOFY HAMPTON

SOFY HAMPTON

SOFA MODO

SOFA MODO

NAROŻNIK HAMPTON

NAROŻNIK HAMPTON

Cały wszechświat funkcjonalności

Ważna jest także funkcjonalność mebli, która sprosta zawsze więcej niż jednej roli – narożnik czy sofa stają się obecnie meblem multi-zadaniowy. Takie są właśnie zestawy wypoczynkowe WAJNERT MEBLE, które z definicji mają wpisane różnorodne funkcje – siedzenia, wypoczynku, jak i funkcji spania. W dzień, są meblem na którym odpoczywa cała rodzina, a w nocy są wygodnym meblem do spania i regeneracji sił. Dodatkowo możesz np. zaplanować w swoim komplecie mebli element z praktycznymi schowkami, półkami i pojemnikami. Jesteś melomanem? Z myślą o takich osobach, powstały kolekcje CAPITOL, KELLY czy LIFE z wbudowanym panelem audio.

czerwona sofa w salonie

Odpoczywając lub czytając książkę nie wiesz już jak ułożyć głowę na sofie, bo ciągle brakuje jej wygodnego podparcia? W kolekcjach mebli WAJNERT regulowane zagłówki łatwo dostosujesz do wygodnego ułożenia głowy. W niektórych kolekcjach, takich jak BARCELONA, by uzyskać jeszcze większa wygodę, również oparcia są wysuwane.

Jednak bez wątpienia największym hitem wśród udogodnień mebli WAJNERT jest funkcja relax, w którą można wyposażyć fotele oraz moduły sof i narożników. Funkcja ta umożliwia wysunięcie podnóżka i odchylenie oparcia do uzyskania najbardziej relaksującej dla naszego ciała, półleżącej pozycji. Miękkie poduszki umieszczone na bokach mebla oferują także udaną drzemkę lub spędzenie leniwego, relaksującego popołudnia.

NAROŻNIK BARCELONA (SEGM.1HT L + SEGM.H + SEGM.2,5W P BOK B)

NAROŻNIK BARCELONA (SEGM.1HT L + SEGM.H + SEGM.2,5W P BOK B)

NAROŻNIK BARCELONA (SEGM.2,5W L BOK B + SEGM.H +SEG.1HT P)

NAROŻNIK BARCELONA (SEGM.2,5W L BOK B + SEGM.H +SEG.1HT P)

SOFA BARCELONA

SOFA BARCELONA

SOFA BELIZE

SOFA BELIZE

Indywidualizm przede wszystkim

Jeśli do modułowości i szeregu funkcjonalności mebli dodamy całą paletę tkanin obiciowych do wyboru, z możliwością zestawienia różnych faktur tkanin i kolorów, to uzyskamy własny, zindywidualizowania zestaw wypoczynkowy. Tkaniny na meblu mogą bowiem całkowicie zmienić charakter wnętrza – dodać mu wyrazistości, ocieplić je lub podkreślić jego elegancję. A do tego, nowoczesne tkaniny oferowane w produktach WAJNERT MEBLE są odporne na plamy, mechacenie się i niezwykle łatwe w utrzymaniu. Możemy pozwolić sobie na zabawę nie tylko kolorem, wzorem ale i fakturą.

Niezależnie od sposobu użytkowania narożnika i wielkości pomieszczenia, do którego jest przeznaczony, funkcji, jakie mebel ma spełniać w ofercie firmy WAJNERT MEBLE każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie. Więcej na temat sof znaleźć można w najnowszym katalogu firmy WAJNERT MEBLE.

NAROŻNIK BELIZE

NAROŻNIK BELIZE

NAROŻNIK BELIZE

NAROŻNIK BELIZE


Inne artykuły w tej kategorii


Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności