Czego szukasz?
Zobacz także
Wajnert Meble
Wajnert Meble
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Meble modułowe – dlaczego warto mieć je w swoim domu?

Kolekcje mebli modułowych cieszą się coraz większym powodzeniem, ze względu na możliwość dostosowania ich kształtu i wymiaru do wielkości i ustawności pomieszczenia. Kolekcje takie, zamiast gotowych, tradycyjnych brył jak sofa dwuosobowa, sofa trzyosobowa i narożnik, składają się z kilkunastu lub kilkudziesięciu modułów, które w dowolny sposób można ze sobą łączyć uzyskując mebel w optymalnym kształcie i rozmiarze.

Modułowe meble wypoczynkowe WAJNERT pozwalają bowiem na dowolne zestawianie poszczególnych modułów aż do uzyskania zestawu idealnie zaspokajającego nasze potrzeby oraz dopasowanego do przestrzeni, w której ma on się znaleźć. Idealny wypoczynek pozwala na poukładanie go po swojemu, nie tylko ze względu na rozmiar ale również wybór nóg czy boków. Wśród modułów kolekcji można znaleźć między innymi moduły z funkcją spania, z przesuwne oparcia, moduły narożne z półką lub zagłówkiem, otomany, pufy czy fotele. Wybierając wśród tak dużej liczby elementów w różnych wymiarach i z różnym przeznaczeniem, łatwo można uzyskać wymarzony zestaw wypoczynkowy. Przykładem rozbudowanej kolekcji modułowej jest BARCELONA, BELIZE czy KELLY firmy WAJNERT MEBLE.

Ponadczasowa elegancja

Jeśli stawiasz na nieśmiertelną klasykę, BELIZE będzie kolekcją idealną do Twojego salonu. I choć proste, eleganckie bryły będą dostojnie prezentować się w każdym salonie, to ta propozycja pod piękną osłoną skrywa w sobie praktyczną duszę. Pozwala to nie tylko na stworzenie kompozycji marzeń, ale również dobranie usprawnień dostosowanych do prowadzonego stylu życia.

Możemy zdecydować się na moduły, które pozwolą nam na urządzenie wnętrza każdego mniejszego czy większego domu. Do tego można wybrać moduły z funkcją spania lub pojemnikiem na pościel - jeśli zależy nam, by pokój dzienny mógł przeobrazić się w okazjonalną sypialnię dla gości, albo funkcję relaks – kiedy pragniemy, aby salon stał się codzienną oazą odprężenia.

NAROŻNIK BELIZE

NAROŻNIK BELIZE

NAROŻNIK BELIZE

NAROŻNIK BELIZE

NAROŻNIK BARCELONA (SEGM.1HT L + SEGM.H + SEGM.2,5W P BOK B)

NAROŻNIK BARCELONA (SEGM.1HT L + SEGM.H + SEGM.2,5W P BOK B)

Dla osób, które nie chcą aż tak głęboko ingerować w kształt i wielkość mebla polecane są prostsze kolekcje konfigurowane takie jak np. w kolekcji BARCELONA, w których wybór ogranicza się do kilkunastu modułów oraz kilku rodzajów boków. Można stworzyć w ten sposób różne konfiguracje mebli w ramach wybranego przez siebie designu. Poprzez wybór boku można w tej kolekcji nadać odmienny charakter. Nadal jednak osiągamy idealny wypoczynek poukładany po swojemu nie tylko ze względu na rozmiar.

BARCELONA to wyjątkowo elegancka, modułowa kolekcja sof i narożników, niepozbawiona elementów pozwalających na stworzenie mebla z dystansem do jego okazałości. Zastosowanie trzech rodzajów nóg o różnych kształtach i wykonanych z dwóch rodzajów materiałów, jak również trzech boków do wyboru, dodaje meblom z kolekcji Barcelona kokieterii i dynamicznego sznytu.

Z kolei kolekcja KELLY to szereg modułów, które po połączeniu ze sobą, dosłownie łatwo pomylić z najlepszym placem zabaw, w dodatku placem zabaw we własnym domu. Możliwość rozłożenia funkcji spania sprawia, że kolekcja Kelly sprawdzi się podczas rozmaitych okazji do spotkań w domu – od eleganckiego podjęcia gości kawą, aż po wesołe pidżama party.

Moduł wyposażony w wygodną lakierowaną półką podsunie szereg pomysłów na zabawy. Ruchome zagłówki pozwolą dopasować sobie wygodę wypoczynku każdemu, a obszerny pojemnik schowa wszystko, co na jego okoliczność warto mieć blisko siebie.

Podsumowując, kolekcje modułowe to takie, w których użytkownik może wpłynąć na formę, funkcję i rozmiar mebla, a dzięki temu może go dostosować do indywidualnych wymagań.

Wiemy, że wybór mebli do salonu ma znaczenie, a jego aranżacja wpływa na komfort mieszkańców i ich samopoczucie. A skoro pokój dzienny jest domowym królestwem, skupmy się na głównym meblu w tym pomieszczeniu i dobierzmy do wnętrza wypoczynek idealny z kolekcji mebli modułowych polskiego producenta Wajnert Meble.


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności