Weekendowa wyprzedaż w Selsey + darmowa dostawa!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
Homebook.pl Homebook.pl
Opublikowany:  

5 zalet odkurzacza bezprzewodowego. Sprawdź, dlaczego warto mieć go w swoim domu!

Odkurzacz to obowiązkowy sprzęt w domu, o czym przekonał się już każdy. Bez problemu zbiera włosy, sierść oraz najdrobniejsze okruszki w nawet najbardziej gęstym i miękkim dywanie. Aby jednak codzienne sprzątanie, z przykrego obowiązku stało się przyjemnością, warto wybrać odkurzacz bezprzewodowy. O tym, dlaczego powinniśmy go posiadać, dowiemy się z dzisiejszego przeglądu zalet.

Bez żadnych ograniczeń

Bezprzewodowo oznacza bez ograniczeń. Dlaczego? Przede wszystkim z tego powodu, że nie jesteśmy uzależnieni od długości kabla oraz rozmieszczenia gniazdek elektrycznych. Możemy więc dowolnie poruszać się po domu lub mieszkaniu, bez konieczności przepinania przewodu, wyciągania przedłużacza lub wcześniejszego planowania trasy odkurzania.

Niczym nieograniczoną swobodę daje nam np. bezprzewodowy odkurzacz pionowy Bosch Readyy'y 2w1, który kryje w sobie zaawansowaną technologię zasilania akumulatorowego, system EasyClean oraz wszechstronność pracy. Jest nie tylko lekki oraz intuicyjny, ale również został wyposażony w elastyczną i przylegającą do podłoża szczotkę, dzięki czemu dotrzemy w każdy uporczywy zakątek, np. pod meblami.

Posiadając odkurzacz bezprzewodowy, możemy więc sięgnąć w każdy zakamarek, bez konieczności wcześniejszego przygotowywania powierzchni, czyli np. założenia krzeseł na stół. Bo przecież to odkurzacz ma się dostosować do przestrzeni, a nie odwrotnie, prawda?

Zawsze pod ręką i gotowy do pracy

Niezapowiedziana wizyta gości? Nie oszukujmy się – to zawsze wygląda się tak samo. Powierzchowne uprzątnięcie domu, wrzucenie ubrań bez segregacji do szafy czy schowanie niepotrzebnych rzeczy w losowe miejsca. Do tego dochodzi gorączkowy bieg z odkurzaczem, który kończy się wyrwaniem przewodu z gniazdka (a i czasem całego kontaktu). W przypadku modelu bezprzewodowego z linii Bosch Unlimited wyposażonego w dwa wymienne akumulatory z technologią szybkiego ładowania, tego problemu zwyczajnie nie ma. A co w takim razie jest? Sprawdźmy:

  • gotowość do pracy w każdej chwili - dwa wymienne akumulatory oraz szybka ładowarka sprawiają, że odkurzacz Bosch jest zawsze gotowy do pracy. Dodatkowo, zastosowane rozwiązanie znacznie wydłużają czas sprzątania;
  • nieograniczone możliwości - nie ma znaczenia, czy odkurzamy podłogę, ścianę, wąską szczelinę za sofą lub samochód. W odkurzaczach z linii Unlimited wyposażonych w elektroszczotkę AllFloor HighPower, znajdziemy zestaw odpowiednich końcówek, dzięki którym dostosujemy nasz sprzęt do każdej powierzchni;
  • silnik DigitalSpin - nie jest żadną tajemnicą, że to właśnie silnik jest sercem każdego sprzętu. W Bosch Unlimited zastosowano technologię cyfrową, dzięki czemu odkurzanie jest jeszcze bardziej skuteczne;
  • system 360º - skoro odkurzacz został zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności i wszechstronności, nie mogło zabraknąć w nim możliwości przebudowy. Dzięki temu możemy posprzątać wszystko, od zakamarków podłogi aż po sufit.

Higieniczny, wydajny i inteligentny

Nowoczesna technologia skupia się na połączeniu komfortu użytkowania, inteligencji technologicznej oraz wydajności. Wszystkie te cechy łączy odkurzacz bezprzewodowy z linii Bosch Athlet.

  • Higiena - bezworkowa technologia umożliwia szybkie wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz, dzięki czemu utrzymanie sprzętu w czystości jest niezwykle proste i intuicyjne.
  • Inteligencja - zastosowany system SmartSensor Control sam poinformuje nas o konieczności czyszczenia filtra.
  • Wydajność - akumulatory litowo-jonowe o wysokiej żywotności oraz pojemności sprawiają, że możemy cieszyć się wydłużonym czasem pracy, którą można porównać do tradycyjnych odkurzaczy przewodowych.

Zaprojektowany z myślą o zwierzętach

Domowe zwierzęta są zabawne, wierne oraz kochane, dlatego naturalnie traktujemy je jako członków rodziny. Jednak posiadanie pupila wiąże się również z wieloma obowiązkami, m.in. regularnym odkurzaniem. I tu właśnie z pomocą przychodzi bezprzewodowy odkurzacz pionowy Bosch z linii Zoo’o ProAnimal, o którego skuteczności przekonało się już wielu właścicieli domowych zwierząt.

Zoo’o ProAnimal został zaprojektowany z myślą o skutecznym odkurzaniu nawet najbardziej problematycznych zabrudzeń. Siła, innowacyjna szczotka Animal oraz silnik LongLife sprawiają, że szybko i skutecznie pozbędziemy się sierści, piór lub okruszków. A wszystko to przy maksymalnie wydłużonym czasie pracy na jednym ładowaniu, czyli aż 75 minut.

Dodatkowo, higieniczny filtr wylotowy zatrzymuje drobne pyłki, dzięki czemu nie musimy się obawiać rozproszenia się alergenów po całym domu, zaś samostojąca pozycja i kompaktowy rozmiar, gwarantują oszczędność miejsca.

Łatwy w przechowywaniu

Tradycyjne odkurzacze przewodowe wymagają wyznaczonego miejsca do przechowywania, a najlepiej zabudowanego schowka, który pozwoli ukryć nieciekawy kształt i niezbyt estetyczną rurę. O tym, jak ważny jest design oraz optymalizacja pod względem wielkości i kształtu, nie zapomnieli jednak projektanci bezprzewodowych odkurzaczy Bosch.

Lekka konstrukcja, ciekawe wzornictwo oraz pozycja stojąca sprawiają, że bezprzewodowe odkurzacze z linii Flexxo 2in1 prezentują się niezwykle estetycznie i designersko bez względu na to, gdzie się znajdują. Co więcej, pozycja stojąca zapewnia maksymalną oszczędność miejsca, co w szczególności docenią właściciele małych i przytulnych mieszkań.

Wybór nowoczesnej technologii to nie tylko większa kontrola i swoboda ruchów, ale również możliwość szybszego i sprawniejszego sprzątania. Wybierając odkurzacz bezprzewodowy decydujemy się więc na wygodę i wszechstronność użytkową, dzięki czemu oszczędzamy zarówno czas, jak i pieniądze.


Inne artykuły w tej kategorii