Homebook.pl
Homebook.pl
Opublikowany:  

#zostańwdomu z Homebook.pl

Stwórz kino we własnym domu

Jeżeli tęsknisz za seansami w ulubionym kinie – mamy idealną alternatywę! Zorganizuj w swoim domu filmowy wieczór z jedną z najgłośniejszych produkcji. Wystarczy, że skorzystasz z usługi pay per view WP Pilot , w której każdego dnia obejrzysz najważniejsze filmy ostatnich miesięcy – 9 kwietnia o godz. 20:00 zapraszamy na seans „21 mostów”, dzień później o tej samej porze pojawi się „Parasite”.

Przygotuj filmowy kącik

Nic nie zastąpi efektów sali kinowej? Postarajmy się odtworzyć ją we własnym domu! Może to idealna okazja, by stworzyć jej namiastkę w naszych czterech ścianach? Okazuje się, że to możliwe. O tym jak stworzyć kino domowe pisaliśmy w naszym poradniku. Jeżeli nie masz jak wydzielić osobnego pomieszczenia, w którym znalazłby się duży ekran i odpowiedni nagłośnienie – spokojnie, namiastkę domowego kina stworzysz poprzez odpowiednią aranżację.

Kanapa to podstawa

Przygotuj ulubione przekąski, rozsiądź się na sofie i włącz jeden z filmowych przebojów. Aby w pełni czerpać przyjemność z seansu, warto zadbać o to, by było nam jak najwygodniej – wybierając kanapę do Twojego domowego kina, miej na uwadze, by poza stylem i niebanalnym designem, cechowała ją również użyteczność.

Sofa 3-osobowa BOMO Gray

Sofa 3-osobowa BOMO Gray

1799 zł
Sofa 3-osobowa DOMO Szary Velvet

Sofa 3-osobowa DOMO Szary Velvet

1899 zł
Sofa 2-osobowa BOMO Szary

Sofa 2-osobowa BOMO Szary

1599 zł
Sofa 3-osobowa RIMI Gray

Sofa 3-osobowa RIMI Gray

2569 zł
Sofa 2-osobowa TURRIS Szary

Sofa 2-osobowa TURRIS Szary

2699 zł
Sofa Perfection 250 cm

Sofa Perfection 250 cm

7450 zł
Sofa 3-osobowa TURRIS Turkus Szary

Sofa 3-osobowa TURRIS Turkus Szary

3299 zł
Sofa 3-osobowa MONDO 3 Szary

Sofa 3-osobowa MONDO 3 Szary

1899 zł

Stwórz swój zestaw kinomana

Co jeszcze powinno się znaleźć w niezbędniku miłośnika kinowych przebojów? Jeżeli skompletowałeś już odpowiedni sprzęt, dzięki któremu efekty specjalne będą bliskie tym w sali filmowej, czas wybrać dodatki, które sprawią, że chwile spędzone przed ekranem będą jeszcze przyjemniejsze. Miłego seansu!


WP Pilot to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 90 kanałów telewizyjnych w tym ogólnotematycznych, filmowych, sportowych oraz tych skierowanych do najmłodszych. Spośród nich ponad 30 stacji jest dostępnych w darmowym pakiecie. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w lutym 2020 roku z WP Pilot korzystało ponad 2 mln realnych użytkowników.


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności