Co szukasz?
Zobacz także

Jak uporządkować i przechowywać rzeczy do sprzątania?

Sposobów na pozbycie się bałaganu z domu jest wiele – nowoczesne myjki parowe, odkurzacze, mopy, coraz wydajniejsze i bezpieczniejsze detergenty… Wymieniać można by długo. Nieco mniej jest za to patentów na utrzymanie ładu wśród rzeczy do sprzątania. Jednym z nich jest nowy system organizacji szafy gospodarczej House Master marki REJS.

domowa pralnia z miejscem do przechowywania środków czystości

Uprzątniecie bałaganu, nawet tego dużego, to jedno. Zupełnie inną sprawą jest za to uporządkowanie rzeczy, które służą właśnie do sprzątania. Kto nie zna problemu wypadających z szafy mopów i wysokich szczotek? Kto choć raz nie szukał ściereczki czy konkretnego detergentu albo nie był zmuszony wymieniać rury do odkurzacza, która popękała z powodu niewłaściwego przechowywania? Jak zachować ład wśród tych akcesoriów, tak by były zarazem schowane i łatwo dostępne? Rozwiązaniem mogą być funkcjonalne akcesoria meblowe – np. nowy system organizacji szaf gospodarczych House Master, który wprowadza do sprzedaży marka REJS.

Zorganizuj szafkę ze środkami czystości

Stelaż House Master powstał z myślą o przechowywaniu oraz organizacji artykułów i akcesoriów do utrzymania porządku. Zaprojektowano go tak, by schowanie zmiotek, wiader, ścierek, środków czystości, a nawet odkurzacza nie nastręczało kłopotów. Koniec z bałaganem wśród detergentów czy przewracającymi się szczotkami.

cargo do przechowywania środków czystości i odkurzacza
Stelaż House Master powstał z myślą o przechowywaniu i uporządkowaniu środków czystości – detergentów, wiader i akcesoriów do sprzątania. Zmieścić w nim można nawet odkurzacz.

Dostępny w wersji prawej i lewej stelaż przeznaczony jest do spiżarni lub wysokich szafek o szerokości 400 mm z drzwiami przesuwnymi lub osadzonymi na standardowych zawiasach. W wersji podstawowej obejmuje: trzy kosze o różnych rozmiarach, listwę na trzy haczyki, wyprofilowany wieszak na rurę odkurzacza i trzy wygodne uchwyty na trzonki.

Kosze, które służą za półeczki wyłożone są specjalną matą antypoślizgową, dzięki czemu przechowywane na nich produkty np. butelki nie przesuwają się podczas wysuwania stelaża. Na najszerszym z nich bez problemu zmieścimy i wiaderko, i odkurzacz. System jezdny REJS z miękkim dociągiem gwarantuje płynny ruch podczas otwierania i zamykania, a dopuszczalne obciążenie na poziomie 20kg, umożliwia schowanie wielu produktów. – wyjaśnia Damian Rybak, doradca ds. produktu marki REJS.

szuflada wyłożona matą antypoślizgową
Maty antypoślizgowe wykonane są z mocnego, dwuwarstwowego materiału. Po przycięciu na odpowiedni wymiar i rozłożeniu same się poziomują i dopasowują do dna szuflady lub półki.

Tak jak potrzebujesz

Co ważne House Master możemy dowolnie dopasowywać do własnych potrzeb i przyzwyczajeń. Każdy z elementów możemy zawiesić na odpowiadającej nam wysokości. A jeśli zajdzie taka potrzeba – łatwo go przesunąć. Wersję podstawową możemy też rozbudowywać o dodatkowe uchwyty na szczotki. Zasługują one na szczególną uwagę.

Dostępne w sprzedaży również oddzielnie, proste w budowie, wykonane z tworzywa uchwyty pozwalają szybko odstawić na miejsce mopy i szczotki oraz zabezpieczyć je przed upadkiem. Wystarczy wsunąć trzonek w odpowiednie miejsce i gotowe – szczotka na pewno się nie przewróci. Jeśli zaś wysuniemy z nich wewnętrzną uszczelkę – możemy na nich powiesić również rurę odkurzacza. Uchwyty możemy zamontować nie tylko na House Master czy w szafkach, ale również na drzwiach i ścianach spiżarni lub pomieszczenia gospodarczego.

uchwyty do przechowywania miotły i mopa
Wykonany z tworzywa uchwyt to prosty sposób na ustawienie i utrzymanie w ładzie wysokich szczotek i mopów, a jeśli wyjmiemy z niego uszczelkę – również rury odkurzacza.
>> REJS <<

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Porady
Zobacz więcej artykułów w kategorii Porady
Komentarze
Największy problem miałam z odkurzaczem, zajmował w szafie wnękowej dużo miejsca. Teraz sprawiłam sobie roombę, stacja ładowania jest malutka, więc nie muszę kombinować z chowaniem, stoi w rogu kuchni i nie rzuca się w oczy :)
  • Dodano 16 dni temu