Co szukasz?
Zobacz także

Rejs - Producent

Jesteśmy firmą rodzinną, stworzoną w całości z polskiego kapitału. Na rynku działamy od 1993 roku. Profesjonalne podejście do klienta i dbałość o jakość naszych produktów sprawiły, że obecnie staliśmy się jedną z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie.

Czym się zajmujemy?

Podsuwamy najlepsze rozwiązania, które znacząco ułatwią Twoją codzienność. W swoich działaniach skupiamy się głównie na produkcji i dystrybucji systemów do mebli kuchennych, garderobianych, łazienkowych oraz tapicerowanych - pod własną marką.

Co nas wyróżnia?

Lata zgromadzonych doświadczeń sprawiają, iż wiemy czego oczekują od nas klienci. Posiadamy niezbędne "know-how", nowoczesną infrastrukturę techniczną a dzięki wykwalifikowanym pracownikom tworzymy innowacyjne rozwiązania.

Nieustannie się rozwijamy. Z małej, rodzinnej firmy ewoluowaliśmy do przedsiębiorstwa, które obecnie zatrudnia niemal 700 osób. Potencjał firmy wzmacnia własna sieć sprzedaży - w całej Polsce działa 17 firmowych punktów handlowych. Dzięki szerokiej sieci dystrybucji z powodzeniem konkurujemy z ofertą m.in. niemiecką i włoską.

Wartości firmy i powody do dumy.

W działalność firmy zaangażowane są już dwa pokolenia właścicieli. Wartość rodzinną podtrzymują z nami również pracownicy i ich rodziny, z którymi współtworzymy prężnie działające przedsiębiorstwo.

Naszą codzienną motywację wzmacniają nagrody branżowe i konsumenckie, doceniające jakość i nowoczesne wzornictwo naszych produktów. Do tej pory wyróżniono nas poprzez, m.in.: Złoty Medal MTP, Dobry Wzór od Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, Diament Meblarstwa i Produkt Roku - prasy branżowej, tytuł Siła Polskiej Przedsiębiorczości 2015. Jesteśmy również wielokrotnym laureatem konkursu Laur Konsumenta.

W 2016 otrzymaliśmy Polskie Godło Promocyjne Teraz Polska, przyznane naszym systemom wysuwnym. Jest to dla nas szczególne wyróżnienie, podkreślające znaczenie firmy w Polsce.