Przygotuj dom na Wielkanoc 🐣 Zobacz stoły do -60%
zdjęcie główne profilu
TEFAL

Opis

Naszą misją jest tworzenie produktów z myślą o ich użytkownikach. Każdy stworzony przez nas produkt powstał, by ułatwiać codzienne czynności, zaczynając od smażenia i gotowania, a na odkurzaniu czy prasowaniu kończąc. Nasze produkty odpowiadają na Wasze potrzeby dzięki zastosowaniu wielu innowacyjnych rozwiązań, a w trakcie ich tworzenia przyświecało nam jedno motto: sprawić, by codzienne życie stało się łatwiejsze.

Marka Tefal oferuje szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań. Dzięki Wam staliśmy się światowym liderem w segmencie naczyń do gotowania z nieprzywierającą powłoką, a także rozpoznawalną na całym świecie marką w segmencie żelazek, urządzeń do gotowania, produktów do przygotowywania żywności i wielu innych. Tefal jest obecny w 120 krajach.

Pomysłowy, innowacyjny, inspirujący! Uwolnijcie swój talent. Niech codzienne czynności nabiorą nowego sensu. Gotowi? Odkryjcie świat Tefal.

Tefal jest częścią grupy SEB zrzeszającej marki takie jak: KRUPS, ROWENTA, Lagostina czy WMF.

Tefal Natural ON
Patelnia naleśnikowa
Unlimited
Ingenio
Ingenio Lifestyle
Ingenio Authentic
Eco Respect Ingenio
Resource
Expertise
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności