KAMPRA MEBLE - Producent

Firma KAMPRA MEBLE funkcjonuje na rynku mebli od ponad 30 lat. Założona w 1984 roku przez Antoniego Więcka, z małego zakładu stolarskiego przekształciła się w prężnie działającą firmę rodzinną z ugruntowaną pozycją wśród producentów mebli.

Główny profil działalności firmy stanowią meble na wymiar – kuchenne, sklepowe, biurowe, łazienkowe oraz szeroka gama mebli do sypialni. Do produkcji używamy wysokiej jakości selekcjonowanego, litego drewna wybranych gatunków oraz płyt MDF – lakierowanych, laminowanych lub fornirowanych. Produkcja realizowana przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz maszyn sterowanych numerycznie w połączeniu z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem pracowników, pozwala osiągnąć precyzję i wysoką jakość wykonania produktów.

Stylistyka naszych realizacji obejmuje zarówno projekty klasyczne, jak i nowoczesne – wybór uzależniony jest od specyfiki wnętrza oraz oczekiwania klientów, a w wyborze pomagają nasi doświadczeni projektanci.

Kompleksowa obsługa klienta obejmuje pomiary pomieszczenia, doradztwo w wyborze materiałów i rozwiązań technologicznych, projekt wraz z wizualizacją oraz fachowy montaż mebli u klienta.

Produkty KAMPRA MEBLE prezentujemy w salonach firmowych w Nochowie, Poznaniu oraz Wrocławiu. Zapraszamy również do skorzystania z usług autoryzowanych przedstawicieli, którzy zapoznają Państwa z naszą ofertą oraz doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania.

KAMPRA MEBLE
KAMPRA MEBLE jest obserwowany przez Monika Hardej Architekt
KAMPRA MEBLE
KAMPRA MEBLE jest obserwowany przez Justysia243
KAMPRA MEBLE
KAMPRA MEBLE jest obserwowany przez Renata Baran 12
KAMPRA MEBLE
KAMPRA MEBLE jest obserwowany przez anna-zuk 5
KAMPRA MEBLE
Nowe zdjęcie od KAMPRA MEBLE
-+zdj%C4%99cie+od+KAMPRA+MEBLE
KAMPRA MEBLE
Nowe zdjęcie od KAMPRA MEBLE
-+zdj%C4%99cie+od+KAMPRA+MEBLE