Co szukasz?
Zobacz także

Projekty

Kuchnia ALTEA, łazienka, pokój kapielowy

13 zdjęć

Nowoczesne, wyszukane i harmonijne wnętrza, wyposażone zostały w meble o intrygujących kształtach i kolorach, zaprojektowane przez Art Edit Studio Edyta Dobosz, które wykonała firma KAMPRA.

Przestronna kuchnia zabudowana w oparciu o model ALTEA, to kontrastujące kolory i formy podkreślone przez bezuchwytowe systemy otwierania i zamykania szafek i szuflad. Ściana z frontami w kształcie kwadratów z czarnego, lakierowanego na wysoki połysk MDF, oddzielonymi szerokimi pasami w kolorze szarym, zawiera nie tylko wyposażenie kuchenne i szafki, ale także ukrywa szerokie, podwójne drzwi prowadzące do spiżarni. Głównym elementem jest wyspa o niespotykanym kształcie, wykonana z czarnej, lakierowanej na wysoki połysk płyty MDF z jasnym, fornirowanym blatem. Mniejszy obrys cokołu wraz z podświetleniem u dołu sprawia, że całość wydaje się lewitować nad podłogą. Ciąg dolnych szafek z frontami wykonanymi z lakierowanego na kolor szary MDF oraz fornirowanym blatem, zwieńczony jest przeszkloną, fornirowaną witryną, oddzielającą część kuchenną od przestrzeni jadalni.

Mała łazienka z prysznicem została wyposażona w szafkę umywalkową i szafki wiszące w niesamowitym, niebieskim kolorze. Idealnie gładkie powierzchnie frontów ułożone w ciekawe, geometryczne formy oraz elementy krawędzi ścian w tym samym kolorze, nadają charakteru niewielkiemu pomieszczeniu i ożywiają wnętrze wykończone płytkami imitującymi beton.

Duża łazienka, a właściwie pokój kąpielowy, którego centralnym punktem jest piękna, stylowa wanna, wymagał równie wyszukanych mebli. Szafki nakreślone przez ukośne linie, tworzące kształty trapezów i rombów, unoszą się lekko nad powierzchnią podłogi. Metaliczno szary kolor mebli w połączeniu z ciepłym kolorem ścian i dekoracyjnym elementem kwiatowym, tworzy doskonałe wnętrze sprzyjające wyciszeniu i regeneracji w pienistej kąpieli.

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego

Komentarze