Projekty

Apartamenty BELVEDERE, Warszawa

8 zdjęć

Firma KAMPRA MEBLE wykonała realizację wg. projektu Moniki Zawadzkiej i Marcina Siudmaka z pracowni Koncepcja Wnętrz - www.koncepcjawnetrz.pl Dwa apartamenty – podobna forma, jednak zastosowanie odmiennej kolorystyki spowodowało, iż wnętrza uzyskały indywidualny styl.

Przedpokój. Ściana przedpokoju, pokryta panelami idealnie komponującymi się drzwiami, tworzy jasną, prostą formę po jednej stronie. Wykończenie drugiej ściany panelami z dębu naturalnego przełamuje tę surowość.

Pokój. Charakterystycznym elementem wyposażenia pokoju jest wkomponowany w ścianę, trójelementowy regał, wykonany z dębu naturalnego. Stół, z solidną podstawą wykonaną z dębu naturalnego połączoną z lekką formą szklanego blatu, aranżuje miejsce do wspólnego spożywania posiłków. Dopełnieniem są nietuzinkowe konsole, szafki RTV i stoliki kawowe posiadające stelaż ze stali szlachetnej i lekko uniesiony blat, wykonany w różnych wariantach: granitowy, fornirowany orzech naturalny, dąb naturalny.

Łazienka. W łazience elementem wykonanym przez KAPRA MEBLE jest biała, lakierowana na wysoki połysk szafka z szufladą i gazetownikiem, wykończona frezowanymi uchwytami.

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego

Komentarze