Projekty

Kuchnia MALAGA - Realizacja Leszno

15 zdjęć

Kolejna realizacja bardzo popularnej kuchni Malaga, zaprojektowanej i wykonanej na indywidualne zamówienie z drewna bukowego w kolorze antycznej bieli. Doskonałe połączenie sielankowego stylu retro z nowoczesnym wyposażeniem i funkcjonalnością. Charakteru meblom nadają kanelowane wsporniki i pilastry, dodatkowo podkreślone przez przecieranie krawędzi, ozdobne stopki, frezowane lub ażurowe fronty, oraz dla dopełnienia całości, stylizowane uchwyty. Odpowiednio ulokowane punkty oświetleniowe wraz z lampą centralną, ergonomicznie oświetlają kuchnię.

Zabudowa składa się z większego ciągu obejmującego szafki, piekarnik wpasowany w estetykę kuchni, kamienny blat roboczy, kuchenkę i okap obudowany szafkami. Ponadto uzupełnieniem są wyspa z dodatkową powierzchnią roboczą, półkami i szafkami, szafka z lodówką i gablotką oraz wolno stojący kredens.

Wszystkie meble, których uzupełnieniem jest okrągły stół i krzesła, tworzą wspaniałą, ciepłą i rodzinną kuchnię, w której chętnie spędza się czas nie tylko w czasie przygotowywania posiłków i pieczenia niedzielnych słodkości.

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego

Komentarze