Czego szukasz?
Zobacz także

Home Atelier Aneta Rosińska-Dadsi - Architekt / projektant wnętrz

Home Atelier to pracownia projektowania wnętrz stworzona przez architekt wnętrz Anetę Rosińską-Dadsi absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Pracownia od 2007r. realizuje indywidualne projekty nie tylko w Warszawie ale również na terenie województwa mazowieckiego oraz całego kraju i poza jego granicami, zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem zasad ergonomii oraz indywidualnych preferencji swoich Klientów.

Aranżacje wnętrz stworzone przez Home Atelier są wielowmiarowe i ponadczasowe. Różnorodność stylów, dopasowanej do wnętrza i jego użytkowników kolorystyki, lekkość w kreowaniu przestrzeni wskazują na wszechstronność umiejętności naszego zespołu doświadczonych i kreatywnych projektantów.

Nasze projekty wnętrz wykonujemy z entuzjazmem i ogromnym zaangażowaniem a tworzone aranżacje wnętrz emanują wyczuciem smaku i estetyki.

Pracownia Home Atelier wszechstronnie aranżuje oryginalne i ponadczasowe wnętrza: wizualizuje już istniejące, modernizuje, wyposaża.

Wprowadza nową jakość do rezydencji, domów, mieszkań, biur czy hoteli przy zachowaniu pełnej funkcjonalności wnętrza. Tworzy wnętrza ergonomiczne, funkcjonalne i wygodne do życia, wyróżniające się ponadczasowym stylem i harmonijnym pięknem. Dzięki temu wspaniale wpływają na samopoczucie i satysfakcję użytkowników.

Home Atelier udziela również porad w zakresie aranżacji, doboru kolorystyki, oświetlenia, materiałów wykończeniowych i wyposażenia. Specjalizuje się w opracowaniu projektów a także w ich realizacji, m.in. w zakresie stolarki meblowej, mebli wolnostojących oraz niestandardowych elementów wystroju wnętrz, takich jak malarstwo sztalugowe i ścienne, kominki, ogrody zimowe czy fontanny.

Zakres usług projektowych, ustalany jest indywidualnie z inwestorem podczas rozmowy wstępnej, obejmuje:

  • Kompleksowe projekty wnętrz, od fazy funkcjonalnej, poprzez wizualizację, po szczegółowe rysunki techniczne oraz specyfikację materiałową

-- Kompleksowe projekty wnętrz wraz z nadzorem autorskim podczas ich realizacji przez ekipy budowlane zaangażowane przez nasze studio

  • Kompleksowe projekty wnętrz wraz z realizacją w imieniu inwestora „pod klucz”’ (rozszerzony nadzór autorski )

  • Częściowe projekty wnętrz (m. in. projekty zmian istniejących pomieszczeń na potrzeby deweloperów)

  • Projekty "na odległość" dla inwestycji w kraju i za granicą.

Do realizacji naszych projektów angażujemy wyselekcjonowane i sprawdzone firmy, które są gwarantem wykonania profesjonalnego i zgodnego z projektem.

Za wszelkimi pomysłami stoją sprawdzone firmy wykonawcze, z którymi współpracujemy od lat, dlatego możemy zaproponować w pełni kompleksową, wszechstronną pracę nad realizacją wnętrza.

Nic nie bierze się z przypadku, zaś każda przestrzeń to wypadkowa ludzi, którzy ją zamieszkują. By wygodnie im się żyło, powinna odzwierciedlać ich osobowość. Projektant jest po to, by pomóc odnaleźć indywidualny styl Klienta, zrozumieć go i w harmonii z nim stworzyć projekt, a nie po to, by narzucać klientowi swoje koncepcje.

Home Atelier Aneta Rosińska-Dadsi
Home Atelier Aneta Rosińska-Dadsi
Home Atelier Aneta Rosińska-Dadsi
Home Atelier Aneta Rosińska-Dadsi
Home Atelier Aneta Rosińska-Dadsi jest obserwowany przez OOROC
Home Atelier Aneta Rosińska-Dadsi
Home Atelier Aneta Rosińska-Dadsi
Home Atelier Aneta Rosińska-Dadsi