Temat miesiąca | Październik 2016

KOMFORT W ŁAZIENCE

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że łazienka to przestrzeń łatwa do aranżacji. Jednak w głowie przed jej urządzeniem, gdy wokół mnóstwo inspiracji, zadajemy sobie pytanie jaka powinna być. Okazuje się, że oczekujemy tego, aby stała się naszą oazą relaksu. Nastrojowe oświetlenie, pachnąca piana, miękki dywanik pod stopami... Dzięki temu nawet najbardziej niepozorna łazienkowa przestrzeń może zmienić się w namiastkę luksusowego spa. Urządzając ją powinniśmy jednak pamiętać nie tylko o jej estetyce, ale również o funkcjonalności i odpowiednim wykończeniu.

komfortowa łazienka w nowoczesnym stylu

Homebook poleca

Homebook radzi

Gdyby natura byłaby wygodna, ludzkość nie wymyśliłaby architektury - powiedział kiedyś Oscar Wild. Podobnie jest z aranżacją wnętrz. Do życia potrzebujemy przestrzeni wygodnych, pięknych i funkcjonalnych. Współcześnie łazienkowy komfort, stoi na równi z tym, który mieszka w salonie czy sypialni. Jak o niego zadbać?

Jaki materiał wybrać na meble łazienkowe?

Jaki materiał wybrać na meble łazienkowe?

Zobacz jak dobrać meble łazienkowe!

Zobacz więcej »
Poznaj --> inteligentne rozwiązania AMICA

Homebook inspiruje

Współcześnie dobrze zaprojektowane wnętrze musi łączyć w sobie świetny styl, doskonałą jakość i praktyczne rozwiązania. Ta złota zasada dotyczy zwłaszcza niewielkich pomieszczeń, w których każdy centymetr okazuje się bezcenny. Łazienkowy anturaż potrzebuje zatem rozsądnej fuzji pragmatyzmu i estetyki. Zobacz nasze inspiracje.

Jak urządzić łazienkę w stylu eklektycznym – 5 pomysłów

Styl eklektyczny w łazience

Zobacz jak urządzić łazienkę w stylu eklektycznym!

Zobacz więcej »
Wybierz --> komfortową wannę do łazienki

Homebook pomaga

Wybierz --> funkcjonalne meble łazienkowe

Homebook TV

Wyprzedaż do 69% --> dodaj uroku swojej łazience

Konkurs

konkurs łazienka
> Weź udział w konkursie <

Zobacz również

Zobacz wszystkie tematy miesiąca

Komentarze