Przygotuj dom na Wielkanoc 🐣 Zobacz stoły do -60%

Sekcja tematyczna

Jak wybrać garnki i patelnie?

Jeśli lubisz gotować i sporo czasu spędzasz w swojej domowej kuchni, to na pewno wiesz, jak ważny jest wybór odpowiednich naczyń – szczególnie takich, jak garnki i patelnie. Korzystasz z nich każdego dnia, przyrządzając pyszne potrawy dla swojej rodziny, wielokrotnie podgrzewając je do wysokich temperatur, myjąc, a czasami również przechowując w nich obiad przygotowany na kolejny dzień. Intensywnie użytkowanie szybko zweryfikuje ich trwałość, a ergonomia wykonania zadecyduje o tym, czy będziesz korzystać z nich z przyjemnością. Jak wybrać najlepsze naczynia i na co zwrócić uwagę przed zakupem? Oto zbiór praktycznych porad, które pomogą Ci w podjęciu najlepszej decyzji.

Partner sekcjiPraktyczny hit, czyli garnki i patelnie z odpinaną rączką

Masz już dosyć niepraktycznych rączek, które nie dość, że nagrzewają się podczas gotowania, to jeszcze utrudniają utrzymanie porządku w kuchennych szafkach? Możesz skończyć z tym raz na zawsze, wybierając garnki i patelnie z odpinaną rączką! Praktyczny uchwyt będziesz mógł po prostu odczepić, kiedy nie będzie potrzebny. To prosty, ale niezwykle funkcjonalny patent, który przydaje się w wielu sytuacjach – jakich? O tym przeczytasz poniżej.Czym powinna charakteryzować się dobrej jakości patelnia?

Zastanawiasz się, jaką patelnię kupić, by tym razem, zamiast wyrzucić ją po kilku miesiącach, móc z przyjemnością korzystać z niej latami? Wbrew pozorom wybór odpowiedniego naczynia do smażenia to nie taka łatwa sprawa – dobrej jakości patelnia powinna być trwała, mieć nieprzywierającą powłokę, a do tego być bezpieczna dla zdrowia i nie zawierać szkodliwych substancji, takich jak PFOA, kadm czy ołów. Przeczytaj poniższe poradniki i sprawdź, o czym jeszcze warto pamiętać.Ekologia w Twojej kuchni – garnki i patelnie, które poddasz recyklingowi

Do tej pory zniszczone garnki czy patelnie, z których korzystałeś, trafiały do kosza na śmieci i nie zastanawiałeś się, co dzieje się z nimi później? Warto wziąć sprawy w swoje ręce! Możesz wybierać produkty ekologiczne, czyli takie, z których najpierw będziesz korzystać latami, a następnie będziesz mógł oddać je do recyklingu, by zyskały drugie życie.Jak wybrać odpowiednie garnki?

Zestaw garnków to zakup na lata – solidnie wykonane produkty będą służyć przez długi czas! Przed wyborem konkretnego modelu, weź pod lupę kilka kwestii i zastanów się, jakie garnki sprawdzą się najlepiej w Twojej kuchni. Sprawdź, z czego są wykonane, do jakiego rodzaju kuchenki są przeznaczone i czy nadają się do zmywania w zmywarce. Estetyka jest nie mniej ważna – w końcu kuchenne serce domu ma określony styl! Sprawdź, o czym jeszcze warto pomyśleć, wybierając garnki.


Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności