Czego szukasz?
Zobacz także
Anna Poprawska
Anna Poprawska
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

10 pomysłów na aranżację garderoby

Garderoba to marzenie każdej kobiety. Jest przydatnym schowkiem na ubrania, akcesoria, buty i okrycia wierzchnie. Jaka powinna być garderoba by dobrze nam się z niej korzystało? Gdzie wydzielić garderobę jeśli nie mamy możliwości przeznaczenia na nią całego pokoju?

Garderoba jako odrębne pomieszczenie jest rozwiązaniem bardzo wygodnym. To przede wszystkim szansa na porządek w ubraniach. Zaletą garderoby jest to, że pozwala uwolnić inne pomieszczenia w domu od zajmujących dużo miejsca szaf, szafeczek, komód i pawlaczy. Garderoba musi być przede wszystkim dobrze rozplanowana, na powierzchni co najmniej 3,5 m2. Aby w garderobie można było się swobodnie przebierać, potrzeba jest odrobina wolnej powierzchni.

Garderoba na poddaszu. Co zrobić by była funkcjonalna? Skosy zabudujmy szafkami - mogą być to półki, szuflady czy mini szafy, zamontujmy duże lustro, zainstalujmy drążek na okrycia wierzchnie i gotowe!

Wieszak na ubrania Zack Swing kod: ZACK-50660

Wieszak na ubrania Zack Swing kod: ZACK-50660

167 zł

Garderoba w sypialni. Pamiętajmy, iż wydzielenie garderoby w sypialni nie będzie miało sensu jeśli pomieszczenie jest zbyt małe.

Garderoba na przedpokoju. Małą garderobę można wydzielić na przedpokoju - jeśli jego metraż nam na to pozwala. Często przeznacza się na garderobę, również pomieszczenie przeznaczone na oddzielne wc. Metraż takiego pomieszczenia nie jest duży, jednak przy odpowiednim rozplanowaniu półek i drążków pomieścić możemy w niej na prawdę sporo rzeczy.

Zobaczcie produkty, które przydadzą się w każdej garderobie:

Kosze i pudełka pomogą w przechowywaniu drobnych rzeczy, sezonowych ubrań i utrzymaniu porządku w garderobie.

Wszelkiego rodzaju wieszaki:

Teleskopowy wieszak na ubrania - szafa na kółkach

Teleskopowy wieszak na ubrania - szafa na kółkach

330 zł

Oryginalny wieszak na chusty w kształcie sukienki kanadyjskiej marki Umbra. Wykonany z poliestru, posiada otwory, do których można odłożyć apaszki, chusty, szarfy oraz wieszak Boho Dress idealny na chusty.

Wieszak na torebki i akcesoria Pocketta oraz organizer na biżuterię w kształcie sukienki wykonany z wysokiej jakości tafty i organzy.


Inne artykuły w tej kategorii


Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności