10 pomysłów na aranżację garderoby

Garderoba to marzenie każdej kobiety. Jest przydatnym schowkiem na ubrania, akcesoria, buty i okrycia wierzchnie. Jaka powinna być garderoba by dobrze nam się z niej korzystało? Gdzie wydzielić garderobę jeśli nie mamy możliwości przeznaczenia na nią całego pokoju?

garderoba na poddaszu, ceglana ściana, białe panele

Garderoba jako odrębne pomieszczenie jest rozwiązaniem bardzo wygodnym. To przede wszystkim szansa na porządek w ubraniach. Zaletą garderoby jest to, że pozwala uwolnić inne pomieszczenia w domu od zajmujących dużo miejsca szaf, szafeczek, komód i pawlaczy. Garderoba musi być przede wszystkim dobrze rozplanowana, na powierzchni co najmniej 3,5 m2. Aby w garderobie można było się swobodnie przebierać, potrzeba jest odrobina wolnej powierzchni.

drewniane szafki w garderobie

Garderoba na poddaszu. Co zrobić by była funkcjonalna? Skosy zabudujmy szafkami - mogą być to półki, szuflady czy mini szafy, zamontujmy duże lustro, zainstalujmy drążek na okrycia wierzchnie i gotowe!

Garderoba w sypialni. Pamiętajmy, iż wydzielenie garderoby w sypialni nie będzie miało sensu jeśli pomieszczenie jest zbyt małe.

białe przesuwane drzwi do garderoby

Garderoba na przedpokoju. Małą garderobę można wydzielić na przedpokoju - jeśli jego metraż nam na to pozwala. Często przeznacza się na garderobę, również pomieszczenie przeznaczone na oddzielne wc. Metraż takiego pomieszczenia nie jest duży, jednak przy odpowiednim rozplanowaniu półek i drążków pomieścić możemy w niej na prawdę sporo rzeczy.

drewniane wieszaki na ubrania, duże lustro ścienne bez ramy, szara garderoba

Zobaczcie produkty, które przydadzą się w każdej garderobie:

Kosze i pudełka pomogą w przechowywaniu drobnych rzeczy, sezonowych ubrań i utrzymaniu porządku w garderobie.

Wszelkiego rodzaju wieszaki:

Oryginalny wieszak na chusty w kształcie sukienki kanadyjskiej marki Umbra. Wykonany z poliestru, posiada otwory, do których można odłożyć apaszki, chusty, szarfy oraz wieszak Boho Dress idealny na chusty.

Wieszak na torebki i akcesoria Pocketta oraz organizer na biżuterię w kształcie sukienki wykonany z wysokiej jakości tafty i organzy.

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Porady
Zobacz więcej artykułów w kategorii Porady
Komentarze
garderoby
  • Dodano 3 lata temu

Zobacz więcej produktów