Czego szukasz?
Zobacz także
Jadar
Jadar
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Nowoczesne produkty do wnętrz i ogrodów - trendy 2016

Urządzanie domu i strefy wokół niego nie należy do rzeczy łatwych. Może być jednak bardzo przyjemne. Przedstawiamy kilka propozycji na urządzenie wnętrza i ogrodu, które będą modne w 2016 roku.

Wnętrze nowoczesnego domu powinno charakteryzować się przede wszystkim prostotą i minimalizmem. Ostatnio coraz modniejsze stają się industrialne struktury betonu architektonicznego, sprawiające wrażenie niewykończonych. Aby wystrój naszego wnętrza jeszcze bardziej wpisywał się w ten trend można wykorzystać cegłę przypominającą kamień naturalny.

Idealną propozycją na elewacje wewnątrz domu bądź budulec małej architektury ogrodowej jest cegła Antyk. Asortyment z tej kolekcji jest poddawany procesowi obijania poprzez postarzanie, dzięki czemu ma wygląd bardzo zbliżony do kamienia naturalnego. Ta metoda uszlachetniania powoduje, że cegła nabiera niezwykłej delikatności i obłości krawędzi. Naturalnie komponuje się z krajobrazem, a również stanowi przełamanie nowoczesnych układów wnętrz.

Produktem, który od lat cieszy się dużym zainteresowaniem osób urządzających przestrzeń wokół domu jest kostka brukowa. Nowością na rynku jest kostka z kolekcji Colorblend. Zastosowano w niej innowacyjną technologię nakładania barwników, w efekcie czego otrzymano przenikanie się tonacji kolorystycznych o liniowym układzie. Stwarza ona możliwość harmonijnego połączenia delikatnej roślinności z luksusową architekturą. Komponuje się z nowoczesną, surową geometrią budynków oraz świetnie wpisuje w przestrzeń klasyczną. Dostępna jest w wyjątkowych i niespotykanych dotąd odcieniach: zimy, kasztana czy zorzy polarnej.

Wśród nowości znalazła się także deska ogrodowa Naturino imitująca naturalne drewno. Bardzo dobrze wygląda w nowoczesnych aranżacjach, podkreślając elegancję strefy wejściowej do domu. Starannie dobrana kolorystyka zapewnia możliwość harmonijnego połączenia nawierzchni z elementami drewnianymi w elewacji domu. Można ją zastosować również do stworzenia krętej ścieżki wśród kwiatowych rabat.

Nawierzchnie szlachetne w kolekcjach Lux i Colorblend firmy Jadar to nieszablonowe rozwiązania i eleganckie wykończenie aranżacji ogrodu. Uszlachetnione powierzchnie są niezwykle dekoracyjne i współgrają z każdym stylem projektu.


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności