Jak zmieścić szafę cargo w każdym pokoju?

Na etapie planowania mieszkania, czy remontu konkretnej przestrzeni musimy podjąć decyzję co powinno się w niej znaleźć. Czy wysoka szafa cargo, to dobry pomysł do każdego pomieszczenia? Jak najbardziej! Wystarczy wybrać właściwe rozwiązanie, a okaże się, że nie tylko nie straciliśmy przestrzeni użytkowej, a wręcz zyskaliśmy dodatkową.

kuchnia z szafą cargo, cargo w kuchni, przechowywanie w kuchni

Przyjęło się, że wysokie szafy cargo to dobre rozwiązanie do kuchni, bo przechowamy w nim wszystkie zapasy, które nie muszą być trzymane w lodówce. Jednak szafa tego typu, sprawdzi się również w innych pomieszczeniach. Jest tylko jeden warunek – musi dawać możliwość indywidualnego dostosowania. Taka właśnie jest szafa cargo SPACE TOWER firmy Blum, której wysokość, szerokość i głębokość można dopasować w zależności od możliwości jakie daje nam konkretne pomieszczenie. Zacznijmy jednak od kuchni.

Maksymalnie wykorzystana przestrzeń w kuchni

Nie ważne jak duża jest nasza kuchnia. Ważne, że musimy w niej przewidzieć przestrzeń poza lodówką, w której przechowamy inne produkty. Szafa cargo SPACE TOWER, której szerokość jak i liczbę szuflad możemy dopasować do możliwości przestrzennych ułatwi nam jej wygospodarowanie. Każda szuflada wytrzyma obciążenie 70 kg, co przy pięciu daje w sumie możliwość umieszczenia 350 kg produktów. Jednak to co najważniejsze, to możliwość przechowywania wszystkiego w jednym miejscu.

kuchnia z szafą cargo, cargo w kuchni, przechowywanie w kuchni

Szafa na ubrania w sypialni

Przechowywanie ubrań w szafie w sypialni to standard. Co jeśli zmienimy ten standard w coś więcej? Szuflady z pełnym wysuwem – zamiast tradycyjnych półek – ułatwią wyjęcie rzeczy, które aktualnie są nam potrzebne. Jeśli zastosujemy w szufladach szklane boki i fronty, wgląd do wnętrza będzie jeszcze lepszy. Cargo SPACE TOWER firmy Blum pozwoli na dopasowanie wszystkich tych elementów do naszych potrzeb. Liczbę szuflad możemy dostosować do własnych potrzeb np. pozostawiając górną część na drążek na ubrania.

sypialniaz szafą cargo, cargo w sypialni, przechowywanie w sypialni
Więcej o szafie cargo SPACE TOWER >>

Większy porządek w łazience

Jedna wysoka szafa z osobno wysuwanymi szufladami, to dobra alternatywa dla tradycyjnych dolnych i górnych szafek. W końcu o wiele prościej przechowywać w jednym miejscu ręczniki, kosmetyki i detergenty jeśli mamy do nich łatwy dostęp. SPACE TOWER można podzielić na dwie osobno otwierane części. Górna część to dobre miejsce na przybory kosmetyczne i ręczniki. Dolna, może posłużyć jako miejsce na detergenty. System cichego i delikatnego domyku BLUMOTION w szufladach LEGRABOX pomoże w utrzymaniu wszystkich mniejszych akcesoriów na swoim miejscu.

łazienka z szafą cargo, cargo w łazience, przechowywanie w łazience

Szafa cargo w przedpokoju

Pojemna szafa SPACE TOWER sprawdzi się również w korytarzu. Jeśli w dolnej szufladzie zastosujemy listwę poprzeczną bądź reling będzie to idealne miejsce na przechowywanie butów. W reszcie szuflad z łatwością przechowają szaliki, czapki, torebki i inne akcesoria. Z kolei górna półka może posłużyć jako miejsce na większe walizki.

przedpokój z szafą cargo, cargo w przedpokoju, przechowywanie w przedpokoju

Szafa cargo SPACE TOWER to świetny sposób na zmaksymalizowanie przestrzeni do przechowywania w każdym wnętrzu. Jest pojemna, przygotowana nawet na duże obciążenia, a dodatkowo – mamy pełną swobodę w personalizacji jej poszczególnych elementów, dzięki czemu dostosujemy ją do naszych indywidualnych potrzeb.

>> BLUM <<

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Meble
Zobacz więcej artykułów w kategorii Meble
Komentarze