Czego szukasz?
Zobacz także

Projekty

Beton architektoniczny na nowoczesny kominek.

4 zdjęcia

Kominek to nie tylko ciepło domowego ogniska, które przynosi ukojenie i relaks. Trudno jest sobie wyobrazić ciepły i przyjazny dom bez kominka. Dlatego nie unikamy kominków, także w nowoczesnych wnętrzach. Wręcz odwrotnie, często kominek staje się centralnym punktem, wokół którego gromadzą się domownicy i staje się także centralną postacią dekoracji domu. Jednym z najciekawszych rozwiązań wykończeniowych na kominkach jest modny beton architektoniczny. Właśnie beton architektoniczny jest obecnie pożądanym materiałem wykończeniowym na kominki w nowocześnie urządzonych domach o minimalistycznym charakterze. Na kominki jako wykończenie często oferuje się rozmaite masy, mikrocementy, stiuki i tynki, które mają za zadanie imitować beton. Nawet niektórzy architekci proponują takie rozwiązanie na kominki, z uwagi na ewentualny ciężar i problem z montażem płyt z prawdziwego betonu na lekkie zabudowy kominkowe.

Dlatego Luxum, proponuje jako okładziny na kominek - prawdziwy, naturalny i jednocześnie lekki beton architektoniczny, odporny na szok terminy, bardzo prosty w montażu, wytrzymały i wyjątkowo estetyczny.

Płyty betonowe z naturalnego betonu architektonicznego Luxum, są efektem wieloletniego doświadczenia praktycznego, nowoczesnej technologii i prac naukowo-badawczych.

Awangardowy beton architektoniczny Luxum, to unikalne, prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie wśród okładzin w postaci prawdziwych płyt - paneli dekoracyjnych.

Płyty z prawdziwego, naturalnego betonu architektonicznego Luxum, bez sztucznych włókien, można przycinać pod dowolnym kątem, wiercić, wycinać i frezować dowolne otwory.

Dzięki swojej lekkości, płyty betonowe Luxum, są doskonałą okładziną dekoracyjną na lekkie obudowy kominkowe z płyt GK ( karton - gips ). Kleje systemowe w ofercie Luxum, jak i specjalistyczne impregnaty, gwarantują szybki, bezpieczny i skuteczny montaż oraz doskonałą estetykę. Płyty z betonu architektonicznego Luxum łatwo doczyścić z ewentualnych osadów czy kurzu.

Kategoria
Kolekcja

Komentarze