Czego szukasz?
Zobacz także

Projekty

Beton architektoniczny opinie i porady. Jak wybrać ? Gdzie kupić? Płyty z betonu na ściany, kominki, ...

49 zdjęć

Beton architektoniczny - temat rzeka... Nadal wielu inwestorów, architektow, dekoratorów wnętrz nie jest przekonanych co do betonu jako wartościowego materiału nie tylko w konstrukcjach, ale także dekoracji. Ale to się zmienia, dzięki innowacji wprowadzonej przez wiodącego w Europie producenta betonu architektonicznego w płytach, przeznaczonego do dekoracji wnętrz i fasad. Luxum, polski producent betonu architektonicznego o najwyższych parametrach jakościowych, dzięki oryginalnej recepturze oraz unikalnej, opatentowanej metodzie produkcji, uzyskano płyty betonowe wolne od sztucznych włókien. To wyjątkowe płyty betonowe, które cechują wyjątkowe możliwości i korzystna cena. Cechą podstawową jest czystość kruszyw z polskich kopalń, które są wielokrotnie płukane, aby pozbyć się niepożądanych materii organicznych. Cement do betonu architektonicznego to podstawa. W Luxum do płyt betonowych klasy premium, używany jest wyłącznie cement szwajcarskiego koncernu Holcim, o wysokiej czystości, bez szkodliwych zanieczyszczeń metalami ciężkimi. Cement Holcim ma opinie najlepszego na świecie i w pełni się z tym zgadzamy. Ważnym aspektem jest zastosowanie w produkcji nie przemysłowej, ale czystej wody wodociągowej.
Pilnie strzeżonym sekretem receptury są najwyższej klasy czystości i bezpieczeństwa dodatki uszlachetniające i pigmenty, które importowane są z Niemiec i Szwajcarii. Luxum, jako pierwszy producent płyt z betonu architektonicznego wyeliminował szkodliwe sztuczne włókna i dodatki. Płyty betonowe Luxum nie mają sobie równych pod względem klasy czystości i bezpieczeństwa. Nie pylą, nie żółkną, nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów, są miłe w dotyku. Nie zawierają szkodliwych LZO.

Unikalna technologia produkcji pozwoliła uniknąć szkodliwych dodatków, uzyskać najwyższe parametry wytrzymałościowe i doskonałe walory estetyczne, bez dziwnych plam, zacieków, wykwitów i niedoskonałości wynikających z obcych dla betonu składników. Głównym czynnikiem jakościowym są oprócz na ...

Kategoria
Kolekcja

Komentarze

Świetny produkt, dopracowany.
  • Dodano 2 miesiące temu