Czego szukasz?
Zobacz także

Projekty

Umywalki podwójne . Rozwiązania na wymiar do nowoczesnych łazienek.

9 zdjęć

Umywalki podwójne zagościły w polskich łazienkach. To nie tylko wygodne rozwiązanie, ale nie ma co ukrywać, także oznaka luksusu. Oczywiście niewielkich rozmiarów, ceramiczne umywalki podwójne nie nadadzą łazience odpowiedniego sznytu, ani też nie będą zbyt wygodne. Aby umywalka podwójna była dobrym wyborem powinna mieć minimum 140cm szerokości. Umywalki podwójne, to doskonały akcent dekoracyjny w łazience i wygoda korzystania we dwoje.

Ciekawie wyglądają umywalki kompozytowe lub z nowoczesnego, odpornego na żółknięcie i intensywną eksploatację konglomeratu Cristalstone. Umywalki podwójne z blatem, można zamówić na wymiar, w pojedynczym egzemplarzu. Taka umywalka podwójna, będzie idealnie dopasowana do potrzeb i możliwości aranżacyjnych konkretnej łazienki. Umywalki podwójne na wymiar, często umieszczane są we wnękach. Do umywalki podwójnej na wymiar, można zamówić także dowolną szafkę, pozostałe meble łazienkowe, wannę czy brodzik.

Zjawiskowo wyglądają umywalki podwójne z odpływem liniowym ( odpływy szczelinowe ), zwłaszcza w strukturze matowej.

Matowe umywalki podwójne z odpływem linowym, to obecnie najmodniejsze rozwiązanie w nowoczesnych łazienkach klasy premium.

Najczęściej spotykanymi umywalkami podwójnymi z odpływami liniowymi, zwłaszcza w wydaniu matowym były dotychczas umywalki włoskiej manufaktury Antonio Lupi. Polski producent umywalek podwójnych na zamówienie - LUXUM, dostarcza umywalki zindywidualizowane, do łazienek prywatnych oraz łazienek w budynkach użyteczności publicznej.

Umywalki podwójne budowane ręcznie z użyciem najnowocześniejszych technologii 3D. Ważnym atautem polskich umywalek podwójnych, są luksusowe, sprawdzone materiały takie jak Corian, Staron, Kerrock, Hi-Macs, GFK Luxum czy lekki, wodoodporny beton architektoniczny, a nawet włókno węglowe ( carbon ).

Zamówienie umywalki podwójnej, umywalki z blatem - solo, lub w komplecie z meblami, brodzikiem czy wanną jest bardzo proste. Wystarczy szkic, zdjęcie lub opis z podaniem orient ...

Kategoria
Kolekcja

Komentarze