Czego szukasz?
Zobacz także

Projekty

Czy wanna wolnostojąca sprawdzi się w małej łazience?

2 zdjęcia

Obecnie każdy z nas dąży do spokoju i relaksu. Dlatego kreatorzy trendów wnętrzarskich nieustannie wprowadzają zmiany i nowe innowacyjne projekty, które mają ułatwić nam drogę do upragnionego odpoczynku. Aktualnie dużym zainteresowaniem cieszą się wanny wolnostojące. Ich luksusowy wygląd sprawia, że wnętrze staje się niezwykle atrakcyjne i swoim oryginalnym charakterem przypomina wnętrza najbardziej prestiżowych spa na świecie.

Jeżeli nie posiadamy pomieszczenia o dużym metrażu, a marzymy o wannie wolnostojącej, to nie musimy z niej rezygnować. W opinii publicznej istnieje przekonanie, że wanna wolnostojąca nie sprawdzi się w małej łazience, nic bardziej mylnego! Jednak musimy zwrócić uwagę na to, że wanna nie będzie mogła znaleźć się w centralnym miejscu, co nie sprawi, że straci ona swój urok. Wannę wolnostojącą możemy postawić przy ścianie lub przy oknie i z pewnością nada ona całej aranżacji nietuzinkowego charakteru. Przy takich realizacjach często pojawia się problem w doborze odpowiedniej wanny pod kątem wymiaru i wyglądu.

Marka Luxum umożliwia stworzenie wanny wolnostojącej pod indywidualne potrzeby klienta, dzięki czemu możemy uzyskać unikalny efekt. Warto zaznaczyć, że w manufakturze Luxum istnieje możliwość wyposażenia wanny w systemy hydromasażu, które niewątpliwie przeniosą naszą wieczorną kąpiel na wyższe standardy relaksu.

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego

Komentarze