amica pokrętło piekarnika oznaczenia - pomysły, inspiracje z homebook

Piekarnik elektryczny łatwo zastępuje klasyczny piekarnik i kuchenkę mikrofalową. Jest przydatnym pomocnikiem w małych kuchniach i domkach weekendowych. Pojemność piekarnika wynosi 10 litrów, a tempe Pokaż więcej
EURORAMA TRATTO BATERIA UMYWALKOWA 3- OTWOROWA NA POKRĘTŁA, CHROM 95330 w komplecie korek click-clack
EURORAMA TRATTO BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA, Z POKRĘTŁAMI, CHROM 95310 Pokrętła z głowicami ceramicznymi korek click-clack w komplecie
Pokrętło z kwadratem zabierającym pozwoli Ci na swobodne odkręcenie większości typowych śrub i nakrętek. Produkt będzie przydatny zarówno podczas prostych prac remontowych, jak i naprawy samochodu. Sp Pokaż więcej
EURORAMA TRATTO BATERIA UMYWALKOWA PODTYNKOWA, NA POKRĘTŁA, CHROM 95900 Element podtynkowy w komplecie Zasięg wylewki: 210mm
EURORAMA TRATTO BATERIA BIDETOWA STOJĄCA Z KORKIEM W KOMPLECIE, CHROM 95360 Głowice ceramiczne Bateria w 100% włoskiej produkcji Korek click- clack oraz wężyki przyłączeniowe w zestawie Regulowana na Pokaż więcej
EURORAMA TRATTO BATERIA UMYWALKOWA 3-OTWOROWA, NA POKRĘTŁA, Z KORKIEM CLICK-CLACK, CHROM 95385 Głowice ceramiczne Bateria w 100% włoskiej produkcji 3- otworowa z regulacją na pokrętła
EURORAMA TRATTO BATERIA UMYWALKOWA WYSOKA NA POKRĘTŁA, CHROM 95310PR W komplecie korek click-clack Głowice ceramiczne Bateria do zastosowania z umywalkami stojącymi na blacie Wysokość baterii: 415mm, Pokaż więcej
Pokrętło baterii marki Batmix możesz wykorzystać zarówno w kuchni, jak i w łazience. Produkt ułatwi wygodne regulowanie strumienia wody, dzięki czemu bez problemu umyjesz dłonie w letniej wodzie. Trad Pokaż więcej

Wyszukiwania podobne do "amica pokrętło piekarnika oznaczenia".

Inspiracje 20 zdjęć dla "amica pokrętło piekarnika oznaczenia"

SKANDYNAWSKA NOWOCZESNA KUCHNIA - Mała biała kuchnia w kształcie litery l w aneksie, styl nowoczesny - zdjęcie od design me too SKANDYNAWSKA NOWOCZESNA KUCHNIA - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: SKANDYNAWSKA NOWOCZESNA KUCHNIA - Mała biała kuchnia w kształcie litery l w aneksie, styl nowoczesny - design me too. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Loft w chmurach - kuchnia z jadalnią - zdjęcie od HomeWork interior design Loft w chmurach - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Loft w chmurach - kuchnia z jadalnią - HomeWork interior design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Salon z kuchnią - zdjęcie od Wojciech Czaja Architekt MINImum powierzchni, MAXImum funkcjonalności - Aranżacje wnętrz - Salon: Salon z kuchnią - Wojciech Czaja Architekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Kuchnia - zdjęcie od Mohav Design Gdynia - 90m2 - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia - Mohav Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom 120 m2 Kraków ul. Lokietka - Średnia otwarta biała kuchnia w kształcie litery l w aneksie, styl nowoczesny - zdjęcie od Studio 4 Design Dom 120 m2 Kraków ul. Lokietka - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dom 120 m2 Kraków ul. Lokietka - Średnia otwarta biała kuchnia w kształcie litery l w aneksie, styl nowoczesny - Studio 4 Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
EKLEKTYCZNY DOM - Mała zamknięta wąska biała kuchnia w kształcie litery u, styl eklektyczny - zdjęcie od PEKA STUDIO EKLEKTYCZNY DOM - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: EKLEKTYCZNY DOM - Mała zamknięta wąska biała kuchnia w kształcie litery u, styl eklektyczny - PEKA STUDIO. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Kuchnia w stylu wiejskim - Mała wąska szara kuchnia w kształcie litery l, styl prowansalski - zdjęcie od AJ-Strefa Kuchni Kuchnia w stylu wiejskim - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia w stylu wiejskim - Mała wąska szara kuchnia w kształcie litery l, styl prowansalski - AJ-Strefa Kuchni. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
KUCHNIA - zdjęcie od Michał Ślusarczyk Mieszkanie na Poznańskiej - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: KUCHNIA - Michał Ślusarczyk. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
DOLNY MOKOTÓW - Biała kuchnia, styl skandynawski - zdjęcie od PINKMARTINI DOLNY MOKOTÓW - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: DOLNY MOKOTÓW - Biała kuchnia, styl skandynawski - PINKMARTINI. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
SKANDYNAWSKA NOWOCZESNA KUCHNIA - Mała biała kuchnia w kształcie litery l w aneksie, styl nowoczesny - zdjęcie od design me too SKANDYNAWSKA NOWOCZESNA KUCHNIA - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: SKANDYNAWSKA NOWOCZESNA KUCHNIA - Mała biała kuchnia w kształcie litery l w aneksie, styl nowoczesny - design me too. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
SKANDYNAWSKA NOWOCZESNA KUCHNIA - Mała otwarta kuchnia jednorzędowa w aneksie, styl skandynawski - zdjęcie od design me too SKANDYNAWSKA NOWOCZESNA KUCHNIA - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: SKANDYNAWSKA NOWOCZESNA KUCHNIA - Mała otwarta kuchnia jednorzędowa w aneksie, styl skandynawski - design me too. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Artema Pracownia Architektury Wnętrz Agnieszka Krawczyk - zdjęcie od Artema Pracownia Architektury Wnętrz Agnieszka Krawczyk Na krakowskim poddaszu - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Artema Pracownia Architektury Wnętrz Agnieszka Krawczyk - Artema Pracownia Architektury Wnętrz Agnieszka Krawczyk . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Artema Pracownia Architektury Wnętrz Agnieszka Krawczyk - zdjęcie od Artema Pracownia Architektury Wnętrz Agnieszka Krawczyk Mieszkanie w Krakowie w skandynawskim stylu - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Artema Pracownia Architektury Wnętrz Agnieszka Krawczyk - Artema Pracownia Architektury Wnętrz Agnieszka Krawczyk . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Retro kitchen - zdjęcie od WNĘTRZOMANIA Retro kitchen - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Retro kitchen - WNĘTRZOMANIA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Kuchnia - zdjęcie od Mohav Design Gdynia - 90m2 - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia - Mohav Design. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Elegancja na Powiślu - Średnia zamknięta szara kuchnia w kształcie litery l, styl prowansalski - zdjęcie od EG projekt Elegancja na Powiślu - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Elegancja na Powiślu - Średnia zamknięta szara kuchnia w kształcie litery l, styl prowansalski - EG projekt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Rustykalny dom pod Zittau - Duża otwarta zamknięta kuchnia jednorzędowa w aneksie z oknem, styl rustykalny - zdjęcie od Beata Szczudrawa projektowanie wnętrz Rustykalny dom pod Zittau - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Rustykalny dom pod Zittau - Duża otwarta zamknięta kuchnia jednorzędowa w aneksie z oknem, styl rustykalny - Beata Szczudrawa projektowanie wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
WOLA - Mała otwarta szara niebieska kuchnia w kształcie litery u w aneksie, styl industrialny - zdjęcie od Kołodziej & Szmyt WOLA - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: WOLA - Mała otwarta szara niebieska kuchnia w kształcie litery u w aneksie, styl industrialny - Kołodziej & Szmyt. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Wnętrze powtarzalnego projektu domu jednorodzinnego "MALUTKI" - Kuchnia - zdjęcie od V P S Architektura Sebastian Olszewski Wnętrze powtarzalnego projektu domu jednorodzinnego "MALUTKI" - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Wnętrze powtarzalnego projektu domu jednorodzinnego "MALUTKI" - Kuchnia - V P S Architektura Sebastian Olszewski. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Saln granatowy z otwartą kuchnią - zdjęcie od Monika Pałucka Architekt Wnętrz Mieszkanie Wola - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Saln granatowy z otwartą kuchnią - Monika Pałucka Architekt Wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!

Artykuły 20 artykułów dla "amica pokrętło piekarnika oznaczenia"

Symbole na piekarniku – jak czytać oznaczenia piekarnika?
Symbole na piekarniku – jak czytać oznaczenia piekarnika? **Symbole na piekarniku** to wcale nie nie taka prosta sprawa! Wiele z nich prezentuje się nieco enigmatycznie lub budzi wątpliwości nawet najbardziej zaprawionych kuchmistrzów. Kiedy bowiem warto zdecydować się na **grzanie statyczne**, a kiedy postawić na **termoobieg lub grill**? I które **oznaczenia piekarnika** przynależą do wyżej wymienionych funkcji? Jeśli zgubisz instrukcję, **oznaczenia na piekarniku** mogą powodować niemałe kulinarne rozterki. Przyjrzeliśmy się zatem nieco bliżej **symbolom na piekarniku** i usystematyzowaliśmy wiedzę na temat ich konkretnych zadań. Podstawowe symbole na piekarniku -- Najpopularniejszym symbolem na piekarniku jest ten o **dwóch poziomych kreskach – na dole i na górze.** Oznacza on uruchomienie trybu **tradycyjnego pieczenia**, czyli rzędu dwóch grzałek – górnej i dolnej. Funkcja tzw. **grzania statycznego** okazuje się przydatna zwłaszcza podczas pieczenia mięs, ryb, ciast, a także pizzy czy chleba. Grzan -
Jak urządzić niewielką kuchnię?
Jak urządzić niewielką kuchnię? **Małe mieszkania charakteryzują się niewielkim metrażem wszystkich dostępnych pomieszczeń. Ograniczona powierzchnia wymaga od nas bardzo dobrego zagospodarowania wnętrza i zastosowania możliwie najlepszych rozwiązań. W takich przestrzeniach świetnie sprawdzą się nowoczesne sprzęty, nie zabierające zbyt dużo miejsca i doskonale spełniające swoją funkcję. We współpracy z Amicą przygotowaliśmy garść inspiracji na urządzenie małej kuchni. Wprowadzenie w życie sprawdzonych wskazówek i zastosowanie wolnostojących elementów wyposażenia pozwoli nam cieszyć się przestronniejszym wnętrzem i wyższym komfortem podczas codziennego gotowania oraz przygotowywania posiłków.** Odpowiednio zagospodarujmy przestrzeń -- Jeśli nie dysponujemy zbyt dużym metrażem, właśnie nabyliśmy swoje pierwsze mieszkanie i chcemy je właściwie urządzić, postawmy na klasykę i funkcjonalność. Odstawmy aranżacyjne eksperymenty na rzecz sprawdzonych rozwiązań. Zagospodarujmy przestrzeń naszej kuchni tak, by znala -
Jak urządzić pierwszą kuchnię?
Jak urządzić pierwszą kuchnię? **Pierwsze mieszkanie to spełnienie marzeń wielu młodych ludzi. W końcu dysponujemy przestrzenią, którą możemy urządzić zgodnie z naszym gustem i indywidualnymi potrzebami. Jednak po drodze czyhają na nas liczne pułapki – o ile urządzenie salonu, czy sypialni nie powinno przysparzać nam trudności, to stworzenie funkcjonalnej kuchni stanowi znacznie większe wyzwanie. Jak zaaranżować kuchnię, aby była zarówno praktyczna, jak i estetycznie wykończona?** Zanim rzucimy się w wir zakupowych szaleństw, warto zastanowić się, jak powinna wyglądać nasza wymarzona kuchnia. Razem z Amiką przygotowaliśmy kilka cennych rad, które pomogą niedoświadczonym w remontowych bojach osobom, stworzyć kuchnię szytą na miarę. Dopasuj kuchnię do swoich potrzeb -- Kuchnia nie bez powodu nazywana jest sercem domu. To tutaj toczy się życie rodzinne – wśród zapachu upieczonego ciasta i świeżej kawy. To wyjątkowe pomieszczenie powinno być nie tylko funkcjonalne, ale także gustownie zaaranżowane. Dlat -
Piekarnik, płyta i okap – jak dobrać sprzęt AGD do kuchni?
Piekarnik, płyta i okap – jak dobrać sprzęt AGD do kuchni? **Remont kuchni** to zawsze wielkie wyzwanie. Nic więc dziwnego, że chociaż na początku podchodzimy do niego z zapałem, na pewnym etapie nasz poziom ekscytacji spada. Zaczynają się **rozterki i wybory** pomiędzy **designem, ceną a praktycznością** kuchennego sprzętu. Czy jest jakiś złoty środek na pogodzenie tych wszystkich zagadnień i czy zawsze trzeba iść na **kompromis**? O tym, na co zwracać szczególną uwagę podczas wyboru **sprzętu grzejnego** w dzisiejszym materiale. Płyta grzejna -- Zanim wybierzemy **urządzenie**, które będzie stanowiło absolutną podstawę wszystkich przygotowywanych w naszej kuchni posiłków, musimy zastanowić się, **na czym najbardziej nam zależy i jakie mamy możliwości**. Na rynku dostępne są zarówno **płyty gazowe, elektryczne jak i indukcyjne**, jednak nie wszystkie nadają się do każdego rodzaju kuchennej przestrzeni. W przypadku tego sprzętu czasem **warto zainwestować** odrobinę więcej i mieć pewność, że spełnia on ws -
5 najmodniejszych trendów w kuchni, które musisz znać
5 najmodniejszych trendów w kuchni, które musisz znać **Kuchnia to nie szafa – nie zmieniamy jej zawartości co sezon, ale planując domową metamorfozę warto zapoznać się z wnętrzarskimi trendami, które ewoluują w rytm zmieniających się przyzwyczajeń. W tym sezonie kuchnia powinna być domowa i przytulna, dyskretna w kolorystyce i wyróżniająca się świetnym, nowoczesnym designem sprzętów.** **Neutralność jest w modzie** ---- Po modzie na bajecznie kolorowe kuchnie nadszedł czas wyciszenia spod znaku barw Japonii i Skandynawii. Modna kuchnia jest biała, szara lub beżowa, a więc elegancka, minimalistyczna oraz jednolita, więc w trendach jest dopasowywanie koloru sprzętów AGD do zabudowy. Tę potrzebę dostrzega coraz więcej producentów, w tym Amica, która w najnowszej linii Amica IN. umieściła sprzęty w trzech barwach wpisujących się w zasadę elegancji i minimalizmu: pure white, black magic i manhattan beige. W tym wypadku barwy beżu, czerni i bieli przyjmują nie tylko fronty piekarników czy lodówek, ale takż -
Mieszkanie 25 m² – jak urządzić małe mieszkanie dla pary?
Mieszkanie 25 m² – jak urządzić małe mieszkanie dla pary? Pod koniec kwietnia ogłosiliśmy konkurs [MINImum powierzchni, MAXImum funkcjonalności](https://www.homebook.pl/artykuly/4549/konkurs-dla-projektantow-minimum-powierzchni-maximum-funkcjonalnosci-na-prace-czekamy-do-26-czerwca) dla architektów wnętrz z całej Polski. Głównym zadaniem uczestników było stworzenie **aranżacji mikromieszkania o powierzchni 25 m² + antresola.** Jak się okazało, do konkursu wpłynęło ponad **130 zgłoszeń**, spośród których jury wyłoniło 2 nagrody główne. Oprócz nich komisja konkursowa przyznała aż **11 wyróżnień**. Wśród docenionych prac znalazł się m.in. autorski projekt warszawskiej pracowni [Poco Design](https://www.homebook.pl/profil/pocodesign). Architekta **Patrycja Suszek-Rączkowska** zaproponowała **aranżację mieszkania dla pary.** W jaki sposób projektantka poradziła sobie z wyzwaniem i jakie rozwiązania zastosowała? Mieszkanie o powierzchni 25 m² + antresola -- Wizja architektki pracowni projektowej Poco Design -
Mieszkanie 25 m² – jak urządzić małe mieszkanie na wynajem?
Mieszkanie 25 m² – jak urządzić małe mieszkanie na wynajem? Wraz z nadejściem nowego roku przypominamy o naszym cyklu artykułów związanych z konkursem [MINImum powierzchni, MAXImum funkcjonalności](/artykuly/4549/konkurs-dla-projektantow-minimum-powierzchni-maximum-funkcjonalnosci-na-prace-czekamy-do-26-czerwca). Wyniki konkursu, który polegał na zaprojektowaniu jak najbardziej funkcjonalnego **mikromieszkania o powierzchni 25 m² + antresola**, zlokalizowanego we wrocławskiej inwestycji [Minimaxy](http://minimaxy.pl/) podaliśmy pod koniec lipca 2019 roku. Teraz jednak z bliska przyglądamy się każdemu z wyróżnionych projektów. Dziś pod lupę postanowiliśmy wziąć koncept zaproponowany przez warszawskie studio **Projekt MIMO**. Oto aranżacja nie tylko niebanalna, ale też funkcjonalna i z pazurem, inspirowana m.in. **wrocławskimi smaczkami**. Projekt powstał z myślą o młodych ludziach, którzy w czasie wakacyjnych wyjazdów decydują się na **krótkoterminowy wynajem mieszkania**. Aranżacja mieszkania na wynajem z r -
Bateria kuchenna do nowoczesnej kuchni – jaka powinna być?
Bateria kuchenna do nowoczesnej kuchni – jaka powinna być? **Nowoczesna kuchnia powinna być nie tylko doskonale zaaranżowana, ale również funkcjonalna. W dobie szybkiego tempa życia szczególnie doceniamy rozwiązania, które pomagają nam sprawnie wykonywać codzienne obowiązki. O funkcjonalności kuchni stanowi przede wszystkim strefa zlewozmywaka, w której wykonujemy kluczowe czynności związane z przygotowywaniem posiłków. Wybór odpowiedniej baterii decyduje o efektywności naszej pracy.** W natłoku szybko zmieniających się trendów i nowinek technologicznych urządzenie wielozadaniowej kuchni stanowi nie lada wyzwanie. Wysokie wymagania stawiane armaturze kuchennej spełniają funkcjonalne i odznaczające się oryginalnym designem baterie KLUDI BINGO STAR i KLUDI BINGO STAR XS. We współpracy z ich producentem przyglądamy się zaletom poszczególnych modeli i doradzamy, na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze baterii do nowoczesnej kuchni. Funkcjonalny minimalizm -
Skandynawska funkcjonalność, czyli kuchnia po szwedzku
Skandynawska funkcjonalność, czyli kuchnia po szwedzku **Szwedzki design to przede wszystkim praktyczność i użyteczność, której podstawowym zadaniem jest ułatwianie i usprawnianie codziennych czynności użytkowników. Meble oraz urządzenia mają w głównej mierze służyć ludziom. Powinny być ergonomiczne, a ich kształt i wygląd sprawiać, że zaaranżowane wnętrza będą uporządkowane.** Doskonale wiedzą o tym osoby zajmujące się projektowaniem sprzętów kuchennych marki Electrolux - szwedzkiego producenta sprzętu AGD. Podstawowymi materiałami wykorzystywanymi do produkcji urządzeń jest **najwyższej jakości** stal nierdzewna. Każdy sprzęt począwszy od zmywarek, przez płyty grzewcze po piekarniki cechuje **prostota formy** oraz dbałość o **perfekcyjne wykończenie** najdrobniejszych szczegółów. Ponadto urządzenia kuchenne zostały tak zaprojektowane, aby **wzajemnie się uzupełniać** stanowiąc w kuchni idealną, pasującą do siebie wizualnie całość. Minimalistyczny, elegancki design to jednak nie wszystko. W przypadku sp -
Świąteczne wypieki – jaki piekarnik sprawdzi się najlepiej?
Świąteczne wypieki – jaki piekarnik sprawdzi się najlepiej? Czym byłyby **Święta** bez słodkiego makowca, korzennych pierniczków i soczystej pieczeni z chrupiącą skórką? Większość z nas nie potrafi wyobrazić sobie Bożego Narodzenia bez aromatu tych ciast i potraw. W te Święta nie musimy obejść się smakiem, jeśli tylko świadomie wybierzemy **sprzęt, który ułatwi nam kulinarne przygotowania** i nie będzie wymagał żmudnego czyszczenia. Jaki piekarnik najlepiej się w tym sprawdzi? We współpracy z marką **Miele** przedstawiamy **nowoczesne modele piekarników**, dzięki którym pieczenie stanie się częścią radosnego świętowania w gronie najbliższych! Jakość i komfort, czyli piekarnik na lata -- Piekarnik to wybór na lata, zwłaszcza kiedy chcemy umieścić go w zabudowie. Wymiana **piekarnika zabudowanego pod blatem lub w kolumnie szafek** wiązałaby się ze zmianą całej kuchennej aranżacji. Warto zatem postawić na **najwyższej jakości piekarnik** od zaufanego producenta. Takim jest marka Miele, która wypuszcza na lin -
Czerń w kuchni – elegancka i ponadczasowa. Zobacz małe AGD, które odmieni Twoje wnętrze!
Czerń w kuchni – elegancka i ponadczasowa. Zobacz małe AGD, które odmieni Twoje wnętrze! W **nowoczesnej kuchni** liczy się przede wszystkim dobry smak. Dotyczy to zarówno potraw wychodzących spod naszych rąk, jak i wyposażenia, które powinno nie tylko wypełniać wszystkie swoje zadania w 100%, ale także odpowiednio wyglądać. Współczesne sprzęty są nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale mogą również stać się piękną ozdobą wnętrza, podkreślić jego styl i nadać mu wyjątkowego charakteru. Jak więc połączyć kwestie praktyczne z estetyką? Odpowiedzią mogą stać się **urządzenia małego AGD** marki Grundig, sygnowane nazwiskiem **Massimo Bottury**. Czym się wyróżniają i w jakich kuchniach sprawdzą się najlepiej? Designerskie urządzenia w nowoczesnej kuchni -- **Massimo Bottura** to znany, włoski szef kuchni, którego restauracja – znajdująca się w Modenie Osteria Francescana – od 2012 roku cieszy się aż trzema gwiazdkami Michelin. Bottura angażuje się również w różnorakie projekty, mające na celu promocję zdrowego ż -
Pralka w kuchni czy w łazience? Dowiedz się gdzie najlepiej ustawić pralkę!
Pralka w kuchni czy w łazience? Dowiedz się gdzie najlepiej ustawić pralkę! **Pralka nigdy nie miała dobrej prasy. Jeszcze nie tak dawno temu to duże, hałaśliwe, zajmujące miejsce, a ponad wszystko – niezbyt ładne urządzenie gospodarstwa domowego było skrzętnie ukrywane w kącie łazienki, często do wtórów narzekań na „utracone” miejsce. Czasy jednak się zmieniły, a wraz z nimi – także pralki.** Pralka w łazience -- Dziś pralki nie musimy traktować już jak niechcianej konieczności. Siermiężne, hałaśliwe i kanciaste urządzenia odchodzą do lamusa. Firma Beko ma swojej ofercie nowoczesne modele z linii Superia, które nie tylko porządnie wypiorą nasze ubrania, ale także będą stanowiły ozdobę naszej łazienki. Nowoczesne pralki **potrafią zachwycić swoim designem** – uwagę zwracają na przykład duże, chromowane obręcze drzwi wsadowych, czy estetycznie, dobrane pod ich kolor pokrętła. Duży otwór wsadowy pralki – tak odmienny od tego, co widywało się jeszcze 10 lat temu – wyraźnie wskazuje, że urządzenie jest nowocz -
4 triki, które musisz poznać przed świątecznym pieczeniem ciast, pierniczków i ciasteczek
4 triki, które musisz poznać przed świątecznym pieczeniem ciast, pierniczków i ciasteczek **W świętach najpiękniejszą rzeczą są właśnie przygotowania, kiedy w głowie planujemy ten pełen magii czas. Zastanawiamy się nad dekoracją, oświetleniem, chcemy zadbać o każdy detal. Przed świętami także sporo czasu spędzamy w kuchni, dlatego każdemu z nas przyda się kilka porad, które ułatwią nam funkcjonowanie przed Bożym Narodzeniem i usprawnią pieczenie smakowitości.** Jak ubić doskonałą pianę i przygotować perfekcyjną polewę? Co zrobić, aby kruszonka była wilgotna w środku, ale zarazem krucha? I wreszcie, jak upiec sernik i pieczeń na jednym ogniu? Wszystkiego tego dowiedzieć możemy się wprost od ekspertów firmy Samsung. Jak ubić idealną pianę do świątecznego sernika? -- Niejednej Pani Domu spędza sen z powiek wypiek sernika. To ciasto króluje na świątecznych stołach zaraz obok kruchego makowca. Pragniemy uzyskać kremową konsystencję, która będzie rozpływać się w ustach gości. Dlatego niezbędna jest tutaj dobrz -
Jak połączyć design z funkcjonalnością w kuchni?
Jak połączyć design z funkcjonalnością w kuchni? **W dzisiejszych czasach kuchnia przestała pełnić funkcję wyłącznie miejsca, w którym przygotowuje się posiłki. Dla wielu ludzi kuchnia to serce domu – to właśnie tu spędzamy najwięcej czasu omawiając domowe sprawy, rozmawiając z członkami rodziny przy wspólnych posiłkach czy spotykając się ze znajomymi, aby razem ugotować coś pysznego. Oczywistym więc jest, że tak ważne pomieszczenie powinno być wyposażone nie tylko funkcjonalnie, ale także estetycznie – tak, aby każda wizyta w kuchni była dla nas przyjemnością. To właśnie dlatego urządzenia AGD powinny być nie tylko nowoczesne i ekologiczne, ale również powinny stanowić z kuchnią integralną, miłą w odbiorze całość.** Jeśli mamy duszę rodem z dalekiej Północy i bliskie są nam klimaty skandynawskie prawdopodobnie zdecydujemy się na białe, jasne i dość surowe wnętrze. Będzie ergonomiczne i bez zbędnych dodatków ewentualnie z jakimś akcentem industrialnym (w modzie są ostatnio ceglane ściany) bądź drewnianym. L -
Nowoczesne piekarniki do zabudowy – co warto wiedzieć przed zakupem?
Nowoczesne piekarniki do zabudowy – co warto wiedzieć przed zakupem? Nowoczesna kuchnia coraz rzadziej ma okazję być miejscem beztroskich eksperymentów czy wielogodzinnych pogaduszek przy kawie. Dziś to wnętrze pełne innowacyjnych sprzętów, od których oczekujemy przede wszystkim na tyle **szybkiego i sprawnego działania**, by móc jak najefektywniej wykorzystać swój czas. Podobnie rzecz ma się z piekarnikiem, który powinien nie tylko niezawodnie służyć pieczeniu. Nowoczesny **piekarnik do zabudowy** ma również **przyspieszyć** ten proces, ułatwić nam utrzymanie go w **czystości**, a także stanowić **designerski element**, który harmonijnie wkomponuje się w charakter przestrzeni. O jakich jeszcze funkcjach warto wiedzieć i na co zwrócić uwagę przed zakupem piekarnika? Podpowiadamy we współpracy z marką **SIEMENS**. W jakie funkcje przyspieszające wyposażono piekarnik? -- Jeśli w codziennym gotowaniu i pieczeniu liczy się dla Ciebie czas, przed zakupem piekarnika koniecznie przyjrzyj się związanym z tym fun -
Prawdziwe dzieło sztuki... w Twojej kuchni!
Prawdziwe dzieło sztuki... w Twojej kuchni! **Cortina to linia urządzeń, które czerpią swoją inspirację z mistrzowskiego górskiego rzemiosła, gdzie wyjątkowe wzornictwo i eleganckie wykończenie idą w parze z zaawansowaną technologią. Cenne, stylizowane na antyczne, materiały współgrają z detalami pokrytymi mosiądzem oraz srebrem postarzanym lub polerowanym - wszystko to, aby nadać produktom nieszablonowej wyjątkowości.** Zdefiniujmy raz jeszcze znaczenie terminu „dzieło sztuki”. We współczesnych wnętrzach sztuką może być nawet lodówka czy pralka. Design pozwala łączyć w przedmiotach codziennego użytku funkcjonalność oraz niezwykłe wzornictwo. W efekcie powstają produkty świeże, unikatowe i stylowe, które urozmaicają aranżacyjną rzeczywistość. W pięknie urządzonym domu mieszka się przecież dużo lepiej. Stworzenie szykownego oraz wyszukiwanego mieszkania wymaga od nas odpowiednich wyborów. W kuchni do pięknych mebli warto dobrać odpowiednie dodatki. Tym czym powinniśmy się kierować przy aranżowaniu kuchni -
Jaki piekarnik wybrać?
Jaki piekarnik wybrać? **Wybór odpowiedniego piekarnika bez kozery można porównać z przygotowaniami do lotu w kosmos: dzisiejsza technologia jest nieziemska. Termosondy, wózki, teleskopy, pyroliza, konwekcja, wkłady katalityczne… Dużo trudnych słów. Jak się w tym połapać? Na co zwracać uwagę podczas zakupu idealnego piekarnika do naszej idealnej, choć ziemskiej kuchni?** W dzisiejszych, pełnych teoretycznych udogodnień, czasach nic nie jest proste. I podobnie jak w przypadku wielu innych urządzeń nad właściwościami idealnego piekarnika musimy się zastanowić w trakcie remontu, a jeszcze lepiej: już na etapie prac projektowych. Podłączenie gazowe czy elektryczne, połączony z płytą czy wolnostojący? A może do zabudowy? Jeśli do zabudowy, to gdzie ma stać? Na wysokości wzroku, w słupku, a może niżej, pod blatem? Jak tłumaczy Joanna Alaborska z Pracowni Aranżacji Wnętrz „O-Kreślarnia”, piekarnik jest montowany najczęściej na dwa sposoby, czyli na dwóch wysokościach. „Po pierwsze, poniżej blatu, pod płytą grze -
Gotowanie na gazie nigdy nie było tak stylowe
Gotowanie na gazie nigdy nie było tak stylowe **Choć płyty indukcyjne cieszą się coraz większą popularnością, szefowie kuchni najlepszych restauracji świata są zgodni: nic nie zastąpi gotowania na gazie. Na niekorzyść płyt gazowych przemawia jednak ich design, często nieprzystający do nowoczesnych wnętrz, jednak Amica znalazła na to sposób.** W dzisiejszych kuchniach nie tylko gotujemy, ale też spędzamy czas na wspólnych spotkaniach i chętnie łączymy je z salonem. To narzuca zupełnie nowe podejście do kuchennej estetyki – kuchnia i jej wyposażenie mają być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne, ale również piękne. Sztampowy standard ---- Szare lub czarne ruszty, duże palniki i emaliowana, ewentualnie stalowa płyta – tak zazwyczaj prezentują się płyty gazowe używane w naszych domach. Toporne konstrukcje przeczą coraz popularniejszej koncepcji kuchennego minimalizmu, zgodnie z którym sprzęty nie powinny przyciągać wzroku, ale płynie wkomponować się w zabudowę. Te warunki spełniają płyty gazowe z n -
Z tym piekarnikiem pokochasz gotowanie
Z tym piekarnikiem pokochasz gotowanie **Beza lekka jak chmurka, soczysta pieczeń czy szarlotka jak marzenie to nie tylko zasługa kulinarnego kunsztu, ale też dobrego sprzętu, w którym każde danie uda się świetnie. Przedstawiamy piekarnik Amica IN. - twojego osobistego MasterChefa.** Piekarnik jest sercem linii Amica IN. zainspirowanej możliwością komunikacji między poszczególnymi sprzętami. Pracę wszystkich urządzeń z linii można kontrolować za pomocą aplikacji na smartfony i tablety, a sam piekarnik obsługiwać z jej poziomu z dowolnego miejsca. Wystarczy jedno kliknięcie, żeby uruchomić piekarnik z czekającą wewnątrz pieczenią siedząc wygodnie na kanapie lub przy biurku. Aplikacja podaje informacje o czasie pieczenia i aktualnej temperaturze, a jeśli zechcemy wyłączyć piekarnik, również można to zrobić za pośrednictwem skomunikowanego z nim smartfona. Multimedialne centrum w Twojej kuchni ---- Zdane sterowanie to jednak nie jedyna interaktywna właściwość piekarnika. W jego front wbudowano bezprzew -
Zlewozmywak elegancko oprawiony
Zlewozmywak elegancko oprawiony **Urządzenie kuchni jest nie lada wyzwaniem. Począwszy od wyboru płytek, po meble i odpowiednie AGD – decyzji jest wiele i bywają niekiedy bardzo złożone. Prócz funkcjonalności musimy pamiętać o aranżacyjnej spójności.** Duże AGD i armatura, podobnie jak meble kuchenne, wyróżniają się własnym designem czy nowoczesnymi rozwiązaniami. Bateria kuchenna z wyciąganą rączką czy okap wysuwający się z blatu już nikogo nie dziwią. Stają się wręcz standardem kuchennej rzeczywistości. Wśród designerskich okapów, baterii kuchennych i zlewozmywaków znajdziemy kolekcję, o której w tym artykule chcielibyśmy wspomnieć, a właściwie przedstawić - BLANCO SUBLINE SteelFrame. Design to jest to! ---- Połączenie, które wzbudza poruszenie: naturalny, kamienny SILGRANIT® PuraDur® otoczony ramką z klasycznej i ponadczasowej stali szlachetnej. Akcent przyciągający wzrok w nowoczesnych kuchniach. Wymagające technicznie i równocześnie wyraziste połączenie dwóch materiałów. BLANCO SUBLINE 500-IF, -